Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampus PSW w Białej Podlaskiej kusi wysokim standardem

Utworzony przez Szaman, 16 maja 2012 r. o 10:24
Wolałbym się kisic w skromnym akademiku na porządnej uczelni, niż w superwarunkach na miernym bialskim "ujocie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaman napisał:
Wolałbym się kisic w skromnym akademiku na porządnej uczelni, niż w superwarunkach na miernym bialskim "ujocie".
Dokładnie.Przerost formy nad treścią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom nauki i wymagań na tym marnym ''ujocie'' jest o wiele wyższy niż na ponoć''najlepszych'' uczelniach w województwie. Przede wszystkim jest więcej przedmiotów, dzięki którym masz łatwiej na magistrze, a inni studenci muszą nadrabiać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź na studia - zostaniesz wykształconym bezrobotnym... teraz to trzeba zamiast na studia uczyć się jezyka obcego do wyjazdu w pole lub sprzatania pokoi za granicą, albo murowania i spawania rur....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez rewelacji ,.prosta i odkrywcza architektura na głębokiej prowincji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom kształcenia na tej naszej "Sorbonie" wbrew pozorom jest całkiem przyzwoity , a nawet przyrównując tak zwane renomowane uczelnie nie wypadamy tragicznie a nawet lepiej. Problemem jest rynek pracy , którego nie ma , a który istnieje dla studentów miernych uczelni w dużych miastach. ps. z tego co zasłyszałem , rozbudowane ambicje budowlane PSW , są problemem dla pracowników tej uczelni , powód wszelkie inwestycje realizuje się ciut ich kosztem , patrz ograniczenia płacowe , dochodzi do sytuacji śmiesznej gdzie wykładowca zarabia 1600 zł . Dla porównania nauczyciel gimnazjum x2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obniżyć wynagrodzenia w gimnazjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam PSW, gdyż jestem bardzo zadowolona z tego, że wybrałam tę uczelnię.  Wysoki poziom nauczania i wykwalifikowana kadra naukowa, gorąco polecam wybór tej szkoły wszystkim przyszłym studentom.   Tu macie linka z informacjami o szkole: http://www.study4u.eu/Uczelnie/Polska/Biala_Podlaska/Panstwowa_Szkola_Wyzsza_im_Papieza_Jana_Pawla_II_w_Bialej_Podlaskiej.html    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...