Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kanar zaaresztował dzieci jadące PKS Łuków

Utworzony przez dogma, 9 września 2009 o 15:38
######
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://xracer.pl/index.php?ref=870
0
Moi drodzy, żarty się skończyły. Jestem poważnym człowiekiem, ale gdy widzę terroryzm na dzieciach ze strony kanarów, którzy przekraczają swoje obowiązki - to scyzoryk w kieszeni się mi otwiera. Ta sytuacja z zachowaniem kanarów woła o pomstę do nieba. Czas temu zaradzić i skończyć z bezkarnością tych niewychowanych buraków z firm kontrolerskich. Apeluję do wszystkich, którzy korzystają z usług transportu publicznego! Jeżeli zauważycie, że kontroler przekracza swoje obowiązki i pastwi się na nic niewinnych dzieciach bądź osobach, które są nieporadne życiowo, wzywajcie policję i stawajcie murem za skrzywdzonymi przez kanarów. Jak to nie pomoże - spuście manto tym burakom. Chamstwo trzeba zwalczać chamstwem! I jeżeli jakiś burak z firmy kontrolerskiej oskarży mnie za tego posta - niech pamięta, że przyznaje się w ten sposób do wyrządzania krzywdy niewinnym ludziom i dzieciom!
0
POPIERAM
0
Kontroler,którego redakcja nazwała ka...em wykonywał powierzone obowiązki,tak jak wykonują je tysiące ludzi.Nie jest jego więc winą,że dzieci które jechały nawet bez biletów,bo to jest zaniedbanie dorosłych ludzi.Przykre tylko ,że ucierpiały niewinne dzieci.
0
Jak to wszystko jest w porządku? Jak to się wyjaśniło?? Nic się nie wyjaśniło, a już na pewno nic nie jest w porządku! Ta łajza może i miała prawo skontrolować cały autobus dzieci, ale tylko idiota narażałby siedmiolatki na coś, co w oczach dziecka było aktem przemocy! Ktoś musi uświadomić tym ograniczonym prostakom, że poza czymś, co im wbito do głów jako "obowiązki służbowe" istnieją jeszcze zasady współżycia społecznego, umieszczone w akcie prawnym wyższej rangi niż rozkazy przełożonego. Na miejscu rodziców zgłosiłabym ten incydent do prokuratury.
0
PYTAM. "Gmina, której podlega szkoła, musi zapewnić dzieciom z okolicznych miejscowości dowóz na lekcje i z powrotem." a czy gmina nie ma obowiązku zapewnić opieki tym dzieicom wczasie dowozu i odwozu z szkoły? mimo ze dowóz odbywa się w ramach lini regularnych a nie regularnych specjalnych niech pan miłosz pogada z panem rafałem on juz pisał na podobny troche temat :-)
0
Jak zwykle dorośli nie mają klasy ,szkoda że prawo zabrania wymierzyć im klapsy.
0
Jestem ojcem jednego z dzieci, jadących tego feralnego dnia do szkoły. To co zrobił ten kanar to woła o pomstę do nieba 7-letnim dzieciakom groził, że nie wypuści ich z autobusu i zawiezie ich na policję. Najpierw chciał pozabierać cenne przedmioty ale skończyło się na zeszytach szkolnych. To był dopiero 6 dzień szkoły, która nie zdążyła wyrobić jeszcze legitymacji i biletów miesięcznych. Wiele przestraszonych dzieci powiedziało, że nie będzie więcej jeździć komunikacją autobusową. Niech PKS splajtuje, gorąco życzę im tego.
0
Kontroler może sprawdzić tylko i wyłącznie dokument stwierdzający tożsamość osoby czyli dowód osobisty albo legitymację szkolną jak w tym wypadku. Może też poprosić o dokument który potwierdza prawo do korzystania z ulg.
0
WIELKIE BRAWA DLA WIELCE SZANOWNEGO DYREKTORA P.K.S. LUKÓW.NIC DZIWNEGO ŻE PO TAKICH DECYZJACH UPADAJĄ PKS.BENDĄC DYREKTOREM SZKOŁY ZREZYGNOWAŁBYM Z USŁUG TAKIEGO PRZEWOŻNIKA.DZIEĆI STRASZYĆ TO BARDZO WIELKI WSTYD.
0
Ludzie jak możecie wierzyć w te bzdury. Kontroler wykonywał tylko polecenie służbowe - to przecież jego praca. Dzieci jechały do szkoły na 8 a nie ze szkoły. Były to dzieci z klas 0 do 5 a nie 1 i 2 klasy. Te z zerówki pan kanar poprosił by poszły do szkoły i ich nawet nie spisywał. Kontroler musiał spisać dane dzieci ale te niestety nie miały ani legitymacji ani dzienniczków ucznia więc poprosił o zeszyty. Jak można pisać że je zaaresztował przecież spisał ich dane co było jego obowiązkiem i dzieci nawet nie spóźniły się na lekcje. Maniek co ty za głupoty wypisujesz żadną policją kanar nie straszył tym bardziej nie chciał od dzieci kosztowności - zresztą człowieku jakie kosztowności u dzieci?????????? Wszystkiemu jest winna ta dyrektorka szkoły w Aleksandrowie. Zagarnela kase z gminy i chciała na coś innego przeznaczyć nie martwiła się o dzieci że zerówka pierwsza itd klasa ma dojeżdżać ruchliwą trasą rowerami do szkoły. Niedość że nie postarali się o legitymacje dla dzieci to jeszcze biletów im nie zapewnili. Co za szkoła?????? Listę dzieci na bilety miesięczne wystawiła szkoła dopiero po tej kontroli. Szkoda że ten kanar nie ukarał tych dzieci przecież to jego obowiązek! I wtedy niech szkoła buli na mandaty za swoje zaniedbania. ŚWIADEK
0
...znajoma historia. kilka lat temu jak chodziłem do Gimnazjum w Radawczyku Drugim i też dojeżdżałem PKS-em był jeden kierowca, który mimo tego, iż wiedział, że uczniowie maja uprawnienia do przejazdów ulgowych i koszty przejazdu w całości pokrywa gmina Konopnica legitymował uczniów. Gdy ci nie mieli biletu lub/i legitymacji kazał, albo wysiąść albo kupić bilet normalny. TO SKANDAL !!! BRAKUJE POROZUMIENIA MIĘDZY DYREKCJĄ SZKOŁY, ORGANEM PROWADZĄCYM I PKS-em.
0
Życzycie żeby PKS splajtował? Ciekawe kto by wam wtedy dzieci woził? Prywaciarze z busików dopiero wam będą dzieci straszyć za brak biletu. Na PKS-y z innych miast bym nie liczył. O ile mi wiadomo to kanary w naszym rejonie to oddzielna firma która sprawdza bilety we wszystkich okolicznych PKSach. Poematy na forum piszecie a który wysłał pismo do dyrekcji łukowskiego przewoźnika???
0
mzjk napisał:
Życzycie żeby PKS splajtował? Ciekawe kto by wam wtedy dzieci woził? Prywaciarze z busików dopiero wam będą dzieci straszyć za brak biletu. Na PKS-y z innych miast bym nie liczył. O ile mi wiadomo to kanary w naszym rejonie to oddzielna firma która sprawdza bilety we wszystkich okolicznych PKSach. Poematy na forum piszecie a który wysłał pismo do dyrekcji łukowskiego przewoźnika???
Spadaj socjalisto, jeżdze busami i atobusami bardzo dużo, średnio 500km w tygodniu i nie ma tak chamskich kierowców jak w PKS, prywaciarze są mili kontaktowi i pomocni, a przedewszystkim tani.
0
A kto prywaciarzowi zabrania dzieci wozić? Nie robi tego bo jest to nieopłacalne. Oni jeżdżą do Warszawy i Lublina najkrótszą drogą. Pewnie jesteś mieszkańcem Łukowa to Ci wszystko jedno. PKS utrzymuje wiele nie rentownych kursów po miejscowościach naszego powiatu. Uznaje też wszystkie ustawowe zniżki (np.dla osób niepełnosprawnych). czy tak jest u prywatnego przewoźnika? Oczywiście firma wymaga reform ale bez niej wielu z nas by się nie obyło. A jak mówisz o busikach tak różowo to poczytaj http://forum.gazeta.pl/forum/w,23441,86429...36,WERSPOL.html
0
mzjk napisał:
A kto prywaciarzowi zabrania dzieci wozić? Nie robi tego bo jest to nieopłacalne. Oni jeżdżą do Warszawy i Lublina najkrótszą drogą. Pewnie jesteś mieszkańcem Łukowa to Ci wszystko jedno. PKS utrzymuje wiele nie rentownych kursów po miejscowościach naszego powiatu. Uznaje też wszystkie ustawowe zniżki (np.dla osób niepełnosprawnych). czy tak jest u prywatnego przewoźnika? Oczywiście firma wymaga reform ale bez niej wielu z nas by się nie obyło. A jak mówisz o busikach tak różowo to poczytaj http://forum.gazeta.pl/forum/w,23441,86429...36,WERSPOL.html
O tak uznaje wszystkie zniżki, jak ostatni jechałem pks i chciałem zniżkę to zażądał ode mnie legitymacji. no to mu pokazałem standardową legitymacje wydana przez dyrekcje szkoły z pieczątkami. a on co na to? Pyta się mnie co to jest. ch*** je***y sam miał w szkole taką samą legitymacje bo wzór się nie zmienia a do mnie z ryjem co to? Kierowcy PKS to amatorzy bez wykształcenia zdolności, i powinni wylądować na bruku i żerec gówno.
0
uczeń technikum napisał:
O tak uznaje wszystkie zniżki, jak ostatni jechałem pks i chciałem zniżkę to zażądał ode mnie legitymacji. no to mu pokazałem standardową legitymacje wydana przez dyrekcje szkoły z pieczątkami. a on co na to? Pyta się mnie co to jest. ch*** je***y sam miał w szkole taką samą legitymacje bo wzór się nie zmienia a do mnie z ryjem co to? Kierowcy PKS to amatorzy bez wykształcenia zdolności, i powinni wylądować na bruku i żerec gówno.
Kultura języka rzeczywiście na poziomie technikum. Miał rację że zniżki Ci nie dał bo nie ma takiej zniżki w PKS. To wewnętrzna sprawa firmy czy ustanowi taką zniżkę sama. A może po prostu chciałeś wyłudzić zniżkę studencką (bo taka jest w PKS Łuków). Wiem od znajomych kierowców że czasem tacy artyści się zdarzają.
0
mzjk napisał:
Kultura języka rzeczywiście na poziomie technikum. Miał rację że zniżki Ci nie dał bo nie ma takiej zniżki w PKS. To wewnętrzna sprawa firmy czy ustanowi taką zniżkę sama. A może po prostu chciałeś wyłudzić zniżkę studencką (bo taka jest w PKS Łuków). Wiem od znajomych kierowców że czasem tacy artyści się zdarzają.
Ten na którego post odpowiadałem pisał że PKS uznaje wszystkie zniżki. To jak to jest uznaje wszystkie czy nie,bo ja mam w legitymacji zapisane że uprawnia do około 30%-wej zniżki. Czyli PKS nie uznaje wszystkich zniżek? Niech sobie każda firma ustala jak chce ale ty mi nie pisz że PKS jest super! Czytaj nie tylko post, ale też cytat który do którego odnosi się dana wypowiedz.
0
mzjk napisał:
Zobaczyłem że to na twój post odpowiadałem, koleś nie pamiętasz co piszesz? Raz piszesz że PKS uznaje wszystkie ustawowe zniżki, a potem że to wewnętrzna sprawa firmy jakie uzna a jakie nie. To jak to jest PKS uznaje czy nie? A to że kierowca zachował się wobec mnie jak cham i nie wyjaśnił mi o co chodzi i dlaczego nie mam uprawnień do zniżki tylko ostentacyjne rzucił moim dokumentem zostawiam bez komentarza.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: