Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS obiecuje otwarcie strefy ekonomicznej na lotnisku

Utworzony przez Gość, 4 października 2014 r. o 07:47
ale robią z nas idiotów, obiecują i nie wykonują, czy ci chodzą głosować to naprawdę są takie miernoty, że nie rozszumią, że są oszukiwani, bo ja nie chodzę, nie jestem idiota abym dał się oszukiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk, nie ze mną takie numery. Oświadczam ci, że sam w to nie wierzysz, bierzesz pod włos potencjalnych wyborców. Dla mnie pis to totalne zagrożenie dla Polski i lokalnych szmorządów. Kaczyński to mały człowiek, nie tylko fizycznie ale także umysłowo, to mistrz ogólników politycznych, zero wiedzy ekonomicznej, to destruktor życia wenętrznego i w układzie międzynarodowym. Przydupnicy Kaczyńskiego, także w Białej Podlaskiej,  przesiąknięci są jego ideologią, nie potrafią inaczej myśleć, czekając na tezy z ośrodka centralnego, czytaj sekty pisowskiej. W/g mojej wiedzy każdy inny układ władzy będzie, bez wątpienia,  lepszym od sekty politycznego paranoika. Światli ludzie o tym doskonale wiedzą już od dawna, pozostaje walka o głosy ludzi starszych, rydzykowych, niewykształconych i nieświadomych grożącego Polsce niebezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk, nie ze mną takie numery. Oświadczam ci, że sam w to nie wierzysz, bierzesz pod włos potencjalnych wyborców. Dla mnie pis to totalne zagrożenie dla Polski i lokalnych szmorządów. Kaczyński to mały człowiek, nie tylko fizycznie ale także umysłowo, to mistrz ogólników politycznych, zero wiedzy ekonomicznej, to destruktor życia wenętrznego i w układzie międzynarodowym. Przydupnicy Kaczyńskiego, także w Białej Podlaskiej,  przesiąknięci są jego ideologią, nie potrafią inaczej myśleć, czekając na tezy z ośrodka centralnego, czytaj sekty pisowskiej. W/g mojej wiedzy każdy inny układ władzy będzie, bez wątpienia,  lepszym od sekty politycznego paranoika. Światli ludzie o tym doskonale wiedzą już od dawna, pozostaje walka o głosy ludzi starszych, rydzykowych, niewykształconych i nieświadomych grożącego Polsce niebezpieczeństwa.
 
Stefaniuk, nie ze mną takie numery. Oświadczam ci, że sam w to nie wierzysz, bierzesz pod włos potencjalnych wyborców. Dla mnie pis to totalne zagrożenie dla Polski i lokalnych szmorządów. Kaczyński to mały człowiek, nie tylko fizycznie ale także umysłowo, to mistrz ogólników politycznych, zero wiedzy ekonomicznej, to destruktor życia wenętrznego i w układzie międzynarodowym. Przydupnicy Kaczyńskiego, także w Białej Podlaskiej,  przesiąknięci są jego ideologią, nie potrafią inaczej myśleć, czekając na tezy z ośrodka centralnego, czytaj sekty pisowskiej. W/g mojej wiedzy każdy inny układ władzy będzie, bez wątpienia,  lepszym od sekty politycznego paranoika. Światli ludzie o tym doskonale wiedzą już od dawna, pozostaje walka o głosy ludzi starszych, rydzykowych, niewykształconych i nieświadomych grożącego Polsce niebezpieczeństwa.
Zgadzam się z w/w tekstem.Gmina  Międzyrzec z pisowskim  wójtem  niech będzie   przykładem do  nie naśladowania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie pis to totalne zagrożenie dla Polski i lokalnych szmorządów. Kaczyński to mały człowiek, nie tylko fizycznie ale także umysłowo, to mistrz ogólników politycznych, zero wiedzy ekonomicznej, to destruktor życia wenętrznego i w układzie międzynarodowym. Przydupnicy Kaczyńskiego, także w Białej Podlaskiej,  przesiąknięci są jego ideologią, nie potrafią inaczej myśleć, czekając na tezy z ośrodka centralnego, czytaj sekty pisowskiej. W/g mojej wiedzy każdy inny układ władzy będzie, bez wątpienia,  lepszym od sekty politycznego paranoika. Światli ludzie o tym doskonale wiedzą już od dawna, pozostaje walka o głosy ludzi starszych, rydzykowych, niewykształconych i nieświadomych grożącego Polsce niebezpieczeństwa.
  a dla mnie każdy pchający sie na stołek i popierający każdą władze odkąd zaczął rządy kłamca bolek to nikt normalny, mądrale wybierający tyle lat władze co macie, kraj popada w coraz to gorszą ruinę, żyją kłamcy, kombinatorzy itp. maść, także wybierający myślcie a jak jesteście tępaki i wybieracie oszolomów to nie ośmieszajcie sie i lepiej nie idźcie na wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co jest bardziej niedorzeczne gadanie o lotnisku i pracy czy o rzece i wydawaniu kasy w nia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowi nie wierzę. Ale wymiana Czapskiego powinna być priorytetem wartym każdej ceny. Najwyższy czas rozbiś skostniały układzik. Koteria w bialskim UM, musi w końcu zostać rozbita.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsza obietnica tysiąca nowych miejsc pracy   niż perspektywa srających koni na kostce nad Krzną za 200 milionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowi nie wierzę. Ale wymiana Czapskiego powinna być priorytetem wartym każdej ceny. Najwyższy czas rozbiś skostniały układzik. Koteria w bialskim UM, musi w końcu zostać rozbita.
A tej suce Smoleńskiej wierzysz,co przekopała,przemierzyła i kacapom zaufała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno wierzyć w obietnice człowiekowi, który nie ma żadnego doświadczenia w pracy oprócz działalności partyjnej. Czy Pan Strefaniuk zatrudnił kiedykolwiek jakąś osobę? Czy dorobił się na własnej ciężkiej pracy i wie jak jest trudno prowadzić biznes w Polsce? Jakie ma doświadczenie w zarządzaniu ludźmi? Ludziom bez doświadczenia nie ufam. I nie chcę żeby Biała była polem dla eksperymentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze zmiany w miescie więc wolę Czapskiego od PIS-owskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia   Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...