Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS przegrał 44 głosami, rozważa protest wyborczy

Utworzony przez Izabela, 6 grudnia 2010 r. o 14:32
No coz...ma takie prawo, wiec niech z niego korzysta. W przeciwnym razie pan Jaroslaw Kaczynski moze zarzadac przeprosin.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izabela napisał:
No coz...ma takie prawo, wiec niech z niego korzysta. W przeciwnym razie pan Jaroslaw Kaczynski moze zarzadac przeprosin.....
...albo się obrazi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory tylko konflikty potrafia wywoływac,prymitywy jedne za nasza kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Pisiory tylko konflikty potrafia wywoływac,prymitywy jedne za nasza kase.
A ile twój portfel (o ile masz) złupiło PO POdczas rządów podwyższając vat czy wprowadzając różne opłaty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne sadomaso z PiSem w roli głównej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ile twój portfel (o ile masz) złupiło PO POdczas rządów podwyższając vat czy wprowadzając różne opłaty ?
Nie wysilaj się,Pis dało d... juz piąte wybory przegrywając.Polacy nie sa tak prymitywnym narodem jak myśli Kaczyński,Rydzyk i ich ta cwaniacka świta bez kultury,a wręcz chamska.Polska to nowoczesny europejski kraj -nie średniowiecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ile twój portfel (o ile masz) złupiło PO POdczas rządów podwyższając vat czy wprowadzając różne opłaty ?
Wole z mądrymi stracić jak z głupcami zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborów prezydenckich w Radzyniu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Pisiory tylko konflikty potrafia wywoływac,prymitywy jedne za nasza kase.
I z tym się zgadzam w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Nie wysilaj się,Pis dało d... juz piąte wybory przegrywając.Polacy nie sa tak prymitywnym narodem jak myśli Kaczyński,Rydzyk i ich ta cwaniacka świta bez kultury,a wręcz chamska.Polska to nowoczesny europejski kraj -nie średniowiecze.
Żałosne myślenie zryte przez TVN i GW mówiące, że pis to średniowiecze. To co POstępowe to dobre. Propaganda jak za hitlera tyle, że tam szkodnikami byli Żydzi i SŁowianie. Skoro jesteście tacy hojni proszę by wyborcy PO płacili większe POdatki bo tak !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żałosne myślenie zryte przez TVN i GW mówiące, że pis to średniowiecze. To co POstępowe to dobre. Propaganda jak za hitlera tyle, że tam szkodnikami byli Żydzi i SŁowianie. Skoro jesteście tacy hojni proszę by wyborcy PO płacili większe POdatki bo tak !!
Racja Postęp to zło !!! Chcę lampy naftowej, bo w tych różnych żarówkach siedzi diabeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz "ten ciemny lud" nie dorósł do wielkości swoich przywódców in spe - wredny niewdzięczny naród! Kiedyś łudziłem się, że PiS przynajmniej będzie umiał przegrać z klasą i honorem. Łudziłem się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piesnapis napisał:
Kolejny raz "ten ciemny lud" nie dorósł do wielkości swoich przywódców in spe - wredny niewdzięczny naród! Kiedyś łudziłem się, że PiS przynajmniej będzie umiał przegrać z klasą i honorem. Łudziłem się...
Jak się przegrywa 3 raz to pora się zastanowic, albo zmienic lekarza pośle R.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak się przegrywa 3 raz to pora się zastanowic, albo zmienic lekarza pośle R.
tobie nawet zmiana lekarza nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre posunięcie, jestem pewien ,że były przekrety- Pan Gil i spółka na Koszarach orazw mieście ,przed wyborami II tury słyszałem coś na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tobie nawet zmiana lekarza nie pomoże.
Mój doktor jest ok. Tobie by pomógł przy rozmyślaniach o kolejnej klęsce. Jak się nie umie wygrać to polec wypada przy zachowaniu odrobiny godności i honoru. Także do doktora dopóki przyjmuje za darmo. Pozdrawiam wszystkich rozumnych, którzy nie poddali się manipulacjom i oddali głos na Kowalczyka. Tak trzymać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzyń zmądrzał i nie poszedł w ślady Łukowa i Lubartowa.To samo w Rykach wykopali posła Żaczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - komunista Gil pomagał swojemu koledze z partii, po drugie Radzyń jest tak przesiąknięty komuną ,że nie widzi szkodząc sobie samemu .Kowalczyk zasłużył sobie tym dla Radzynia ,że jest ostatnim miastem w województwie lubelskim pod względem wykorzystania dotacji unijnych,a także zniszczył radzyńskie małe sklepy ,dając pozwolenia na pięć supermarketów ,które niszczą lokalne społeczeństwo. Brawo panie Kowalczyk niedługo z Radzynia pozostaną tylko puste budynki , bo ludzie wyjadą do innych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Radzyniu nie było wyborów Prezydenckich tylko Samorządowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
Po pierwsze - komunista Gil pomagał swojemu koledze z partii, po drugie Radzyń jest tak przesiąknięty komuną ,że nie widzi szkodząc sobie samemu .Kowalczyk zasłużył sobie tym dla Radzynia ,że jest ostatnim miastem w województwie lubelskim pod względem wykorzystania dotacji unijnych,a także zniszczył radzyńskie małe sklepy ,dając pozwolenia na pięć supermarketów ,które niszczą lokalne społeczeństwo. Brawo panie Kowalczyk niedługo z Radzynia pozostaną tylko puste budynki , bo ludzie wyjadą do innych miast.
Ciekawe kiedy wyjadą z lublina i Warszawy bo tam jest więcej supermarketów. Komunista Korulczyk I- szy sekretarz POP w liceum bardzo pomagał Rębkowi. Widocznie dawni działacze partyjni potrafią pomagać i to różnym osobom.Chłopcy od Rębka w krótkich majteczkach możecie tylko wracać do marzeń, które jeszcze kilka dni temu mieliście. Dziś już po ptakach. Do roboty. Burmistrz Kowalczyk z podniesionym czołem na urząd. Taka jest kolej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...