Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kardynał Dziwisz w Międzyrzecu. Witały go tysiące mieszkańców

Utworzony przez mieszkaniec, 24 sierpnia 2010 r. o 14:35
Teraz oczekuję sprawozdania ile kosztowała nas wizyta tego gościa. - przelot helikopterem w dwie strony, - opłata za poświęcenie (Życiński bierze 50 tys za wizytę) - pewnie jeszcze dobrowolna opłata na kościół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli a może nie chcieli organizatorzy pokazać ks.Kardynałowi pomnika Papieża,położyłby zapewne kwiatek.... nie mogę tego zrozumieć jakie obyczaje panują teraz w mieście...negacja i brak szacunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Teraz oczekuję sprawozdania ile kosztowała nas wizyta tego gościa. - przelot helikopterem w dwie strony, - opłata za poświęcenie (Życiński bierze 50 tys za wizytę) - pewnie jeszcze dobrowolna opłata na kościół
Malkontentom nikt nie dogodzi.A koszty były bardzo niskie.Przelot smigłowca był sponsorowany,reszta to też niewielka suma.Tak trudno spojrzeć na to z innej strony.A promocja naszego miasta to ile by kosztowała?prosze zastanów się mieszkańcu.Czy dla Ciebie to nie ma znaczenia?dla wielu rodowitych międzyrzecczan -katolików to była uczta duchowa ,którą będą pamiętać do swej śmierci,dla malkontenta-ateisty to tylko koszty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ,że Pan Dziwisz odwiedził Międzyrzec to dobrze.Dla sporej grupy mieszkańców jest to jakaś atrakcja i w zasadzie ich szczyt możliwości zobaczenia"wielkiego świata"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą promocją miasta to lekka przesada.A ucztę duchową niektórzy mają po wysłuchaniu "wzniosłych słów" a inni po "działce".Jednak sam pomysł oceniam pozytywnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie uzasadnienie tego honorowego obywatelstawa. Co trzeba zrobić dla miasta aby zostać jego honorowym obywatelem? Wystarczy do niego przybyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą "Solidarność" przyniosła wolność nowym aparatczykom ,a miliony popadły w zniewolenie nowych "właścicieli gospodarki".Ja rozumiem,że ten Naród trzeba tumanić bez przerwy ,przecież mistrz propagandy Pan Goebels miał identyczną koncepcję.Tyle tylko,że prawdy nijak nie da się zataić.PAMIĘTAJCIE O TYM -NOWI POMAZAŃCY NARODU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna "Kropko", czy nie uważasz ,że większą "duchową ucztą" był by zakup przez "sponsora przelotu" np. wyprawek szkolnych, czy obiadów w szkole dla najbiedniejszych dzieci. Czy to nie była by uczta duchowa ? Nie mam nic co do samego faktu przybycia Kardynała, ale sposób, koszty i cel nie jest adekwatny. A pomysł obywatelstwa śmieszny. Kampania, Kampania i jeszcze raz kampania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
To ,że Pan Dziwisz odwiedził Międzyrzec to dobrze.Dla sporej grupy mieszkańców jest to jakaś atrakcja i w zasadzie ich szczyt możliwości zobaczenia"wielkiego świata"!!!
Ach tak pan Dziwisz to mi dopiero atrakcja i "kawałek wielkiego świata".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub napisał:
Szanowna "Kropko", czy nie uważasz ,że większą "duchową ucztą" był by zakup przez "sponsora przelotu" np. wyprawek szkolnych, czy obiadów w szkole dla najbiedniejszych dzieci. Czy to nie była by uczta duchowa ? Nie mam nic co do samego faktu przybycia Kardynała, ale sposób, koszty i cel nie jest adekwatny. A pomysł obywatelstwa śmieszny. Kampania, Kampania i jeszcze raz kampania.
Zostali pobłogosławieni przez kardynała i jest to cenniejszy dar niż jakieś sprawy przyziemne typu obiady czy wyprawki dla kilkuset głodnych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub napisał:
Szanowna "Kropko", czy nie uważasz ,że większą "duchową ucztą" był by zakup przez "sponsora przelotu" np. wyprawek szkolnych, czy obiadów w szkole dla najbiedniejszych dzieci. Czy to nie była by uczta duchowa ? Nie mam nic co do samego faktu przybycia Kardynała, ale sposób, koszty i cel nie jest adekwatny. A pomysł obywatelstwa śmieszny. Kampania, Kampania i jeszcze raz kampania.
Szanowny Jakubie nie nam decydować co chce zasponsorować sponsor.A jeśli uważasz ,że można wydać swoje pieniadze na wyższe cele n.p.wyprawki dla ubogich dzieci,to proszę,nic nie stoi na przeszkodzie ,zrób to,a będziesz wielkim dobrodziejem i pochwalą cię za to i wtedy Ty będziesz miał większą ucztę duchową.Tylko uważaj nie wpadnij w samozachwyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub napisał:
Szanowna "Kropko", czy nie uważasz ,że większą "duchową ucztą" był by zakup przez "sponsora przelotu" np. wyprawek szkolnych, czy obiadów w szkole dla najbiedniejszych dzieci. Czy to nie była by uczta duchowa ? Nie mam nic co do samego faktu przybycia Kardynała, ale sposób, koszty i cel nie jest adekwatny. A pomysł obywatelstwa śmieszny. Kampania, Kampania i jeszcze raz kampania.
A jeszcze zapomniałam cię oswiecić,że cząstki "by"z osobowymi formami czasownika w języku polskim ,piszemy Z A W S Z E razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kropka napisał:
Szanowny Jakubie nie nam decydować co chce zasponsorować sponsor.A jeśli uważasz ,że można wydać swoje pieniadze na wyższe cele n.p.wyprawki dla ubogich dzieci,to proszę,nic nie stoi na przeszkodzie ,zrób to,a będziesz wielkim dobrodziejem i pochwalą cię za to i wtedy Ty będziesz miał większą ucztę duchową.Tylko uważaj nie wpadnij w samozachwyt.
Właśnie nam decydować na co wydają nasze pieniądze władze miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kropka napisał:
A jeszcze zapomniałam cię oswiecić,że cząstki "by"z osobowymi formami czasownika w języku polskim ,piszemy Z A W S Z E razem.
To i ja oświecę Ciebie. "Cię" piszemy dużą literą. Przed znakami interpunkcyjnymi . i , nie wstawiamy spacji, za to stosujemy ją po nich. Widać, że częściej w celebrach uczestniczyłaś niż w lekcjach języka polskiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To i ja oświecę Ciebie. "Cię" piszemy dużą literą. Przed znakami interpunkcyjnymi . i , nie wstawiamy spacji, za to stosujemy ją po nich. Widać, że częściej w celebrach uczestniczyłaś niż w lekcjach języka polskiego .
Gosciu,na lekcjach języka polskiego nie uczono mnie pisać za pomocą klawiatury,z tego powodu,że takowej nie było. A jeśli chodzi o wielką literę,to używam jej gdy darzę kogoś szacunkiem.Tu akurat nie widziałam takiej potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszędzie będzie tak nawiedzał , ale jako kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kropka napisał:
Gosciu,na lekcjach języka polskiego nie uczono mnie pisać za pomocą klawiatury,z tego powodu,że takowej nie było. A jeśli chodzi o wielką literę,to używam jej gdy darzę kogoś szacunkiem.Tu akurat nie widziałam takiej potrzeby.
Powiedz to inaczej, wprost: nie darzę szacunkiem mających odmienne zdanie, i nie używam wobec nich form grzecznościowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Używanie form grzecznościowych w necie niby drobiazg, ale jakże ważny czasami. Czyż nie??? To nie jest niestety kwestia tego czy mamy inne zdanie na dany temat. Przecież można różnić się pięknie...A propos-przed i nie stawiamy przecinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie przybycie kard Dziwisza do Międzyrzeca to tylko akcja kampanijna. Nie widzę żadnych przesłanek do tego aby nadać mu tytuł honorowego obywatela miasta. Burmistrz Grzyb zapewne zaprosił go tylko dlatego aby mieć jakieś wsparcie w kampanii. Na pewno pomyślał sobie, że jeżeli go zaprosi i nada mu tytuł obywatela miasta to zlecą się wszystkie babki dewotki z powiatu i okolic do miasta, aby go przywitać, a w wyborach zagłosują na Grzyba za ten wielki "kosztowny dar". Poza tym ta promenada jest robiona pod kolejny dyskont samoobsługowy dużej sieci sklepów, który mają otworzyć wkrótce w byłej szwalni i wykurzyć drobniejszych przedsiębiorców. Rodowitych. Mam nadzieję, że burmistrza dopadnie jeszcze sprawiedliwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powiedz to inaczej, wprost: nie darzę szacunkiem mających odmienne zdanie, i nie używam wobec nich form grzecznościowych.
W tym miejscu nie masz racji.Tolerancja zawsze była moją zaletą.Zauważ Gościu jaką literą zwróciłam się do Ciebie.Każdy powinien mieć swoje podlądy i zdanie,a Ty nie masz prawa osądzać mnie na podstawie jednego wpisu.A zresztą tu prawie wszyscy to znawcy chatakterów,zamiarów,zamysłów i zasług innych osób.Zwłaszcza negatywnych. Jest takie mądre ludowe przysłowie: "KAŻDY SĄDZI WEDŁUG SIEBIE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...