Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kardynał Dziwisz w Międzyrzecu. Witały go tysiące mieszkańców

Utworzony przez mieszkaniec, 24 sierpnia 2010 r. o 14:35
Madi napisał:
A powiem Ci,że mimo tego by mi się nie odechciało. Bo widać, że jesteś słabo zorientowany. Wbrew pozorom to nie był tak duży koszt. Najlepiej, żeby do Międzyrzeca nikt nie przyjeżdżał i żeby nic nie remontowano, bo szkoda pieniędzy tak? Z takim podejściem to sobie można... A dzieci w szkołach mają co jeść nie martwcie się. Ludzie nie głodują.
Nie był taki duży? Może nam go podasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. A ty sie temu nie DZIWISZ, wiesz dobrze co byloby dalej ... jakbysmy byli szczesliwi, gdyby nie WAWEl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Dziękują za piękny dzień. Wspaniałe powitanie i Mszę. To była świetna decyzja, oby takich więcej.
A ja teraz czekam, że nasz rozmodlony burmistrz Artur Grzyb weźmie się do pracy i skutecznie pozyska dotację unijną na modernizację ujęcia wody, aby mieszkańcy mogli pić wodę z miejskich wodociągów na miarę XXI wieku! Kiedy to będzie? Prawda, prawda... Dobry czas na dobrą pracę będzie dopiero po koncercie Dody...? A Doda to będzie piła wodę z wodociągów, czy na wszelki wypadek butelkowaną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nazywa się człowiek bez charyzmy? - Dziwisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące...dwa tysiące,niecałe. I o jaką wolność Stachowi, chodzi bo ja póki co widzę niewolę u Watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechała Dziwisz? Jakie to miasto rozpustne i wulgarne.Dawniej żeby pójść na Dziwisz trzeba było udać do domu uciech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kropka napisał:
Malkontentom nikt nie dogodzi.A koszty były bardzo niskie.Przelot smigłowca był sponsorowany,reszta to też niewielka suma.Tak trudno spojrzeć na to z innej strony.A promocja naszego miasta to ile by kosztowała?prosze zastanów się mieszkańcu.Czy dla Ciebie to nie ma znaczenia?dla wielu rodowitych międzyrzecczan -katolików to była uczta duchowa ,którą będą pamiętać do swej śmierci,dla malkontenta-ateisty to tylko koszty .
Niskie koszty, ty chyba kpisz. A sponsorem byłem ja i inni podatnicy. Promocja miasta przy pomocy Pana Dziwisza, jakby był jakiś biskup z powołania, chociażby biskup Nycz to rzeczywiście byłaby promocja. A aktywista Dziwisz który dostał stopień kardynała, prtzecież to jest kpina z kościoła. W latach 80-tych mówiło się głośno że w bliskim otoczeniu papieża jest dobrze zakonspirowany agent. Teraz pora na wypłatę za zasługi. Stąd tyle awansów w kościele w ostatnich latach. Ale myślę że sprawiedliwość zatryumfuje i Bóg ukarze wszystkich nieprawomyślnych w kościele katolickim. I o to trzeba się modlić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto za to płaci? napisał:
Wiosną burmistrz Grzyb z małżonką i dyrektor szpitala Stolarczyk (obecnie PSL, dawniej PZPR) z małżonką, brali udział w pielgrzymce po ziemi świętej organizowanej przez kardynała Dziwisza, koszt tej pielgrzymki wynosił od osoby kilka tysięcy złotych... Przypuszczam że w rewanżu rewizyta jest nieodpłatna, a główne ciężary finansowe tej kardynalskiej wizyty ponoszą parafianie od księdza dziekana Brzozowskiego.
PSL - Pieniądze Swoim Ludziom, względnie - Posady Swoim Ludziom. A za Gierka mówiono "Zielona Komuna". A Ty na cenę imprezy nie narzekaj. Jak się ma pasożyta to trzeba o niego dbać! Znajomy piekarz miał tasiemca, a zawsze po robocie chodził na piwo. I soliter niby głupi robal, ale się przyzwyczaił. Znaczy do tego piwa codziennie o 15oo. Raz piekarz nie poszedł na piwo bo coś mu wypadło i wtedy robal tak się wkurzył, że wbił mu haki w kiszkę - dawaj piwo do diaska bo już wpół do czwartej! I chłopa do szpitala odwieźli, takich boleści i krwotoku dostał. Tam kazali mu pić wstrętne lekarstwo i srać do wiaderka na sitko bacząc jak tasiemiec wychodzi z odbytu i czy "główka" wyszła. Bo jak nie wyszła to odrośnie... Z katabasami podobnie - przyzwyczaili się do wygód -helikopterów, zwykla lancia im już nie wystarczy. A w telewizji w serialu "Ojciec Mateusz" ksiądz jeździ nie wypasioną bryką, ale na starym rowerze... Jak to widzę to głośno ryczę ze śmiechu, a moja mocherowe gospodynie nie wiedzą dlaczego......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! wam się tylko o pieniądze rozchodzi! ogarnijcie się! na drugim świecie pieniądze nie są potrzebne! to wielkie wydarzenie w historii naszego miasta, powinniśmy się cieszyć. a nie kłócić...jak zwykle, przyznam. jednak widocznie mieszkańcom Międzyrzeca nie da się dogodzić. ciekawe gdyby tak papież przyleciał to byście o pieniądzach pisali?. mało wam jeszcze!? w mieście za kadencji pana Grzyba wiele się zmieniło. Międzyrzec jakoś wygląda! A Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty J.E Kardynała Dziwisza;d Aha i co do transportu-ktoś się poświęcił i zrobił to ZA DARMO. ROZUMIECIE ZA DARMO, Z WŁASNEJ WOLI! zabierzcie pieniądze z oczu i też zróbcie coś bezinteresownie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludzie! wam się tylko o pieniądze rozchodzi! ogarnijcie się! na drugim świecie pieniądze nie są potrzebne! to wielkie wydarzenie w historii naszego miasta, powinniśmy się cieszyć. a nie kłócić...jak zwykle, przyznam. jednak widocznie mieszkańcom Międzyrzeca nie da się dogodzić. ciekawe gdyby tak papież przyleciał to byście o pieniądzach pisali?. mało wam jeszcze!? w mieście za kadencji pana Grzyba wiele się zmieniło. Międzyrzec jakoś wygląda! A Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty J.E Kardynała Dziwisza;d Aha i co do transportu-ktoś się poświęcił i zrobił to ZA DARMO. ROZUMIECIE ZA DARMO, Z WŁASNEJ WOLI! zabierzcie pieniądze z oczu i też zróbcie coś bezinteresownie!
Kiedy przyleci papież do Miedzyrzeca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gap napisał:
Kiedy przyleci papież do Miedzyrzeca ?
w grudniu po południu. teraz wiesz?;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha i co z tego, że Międzyrzec jakoś wygląda? lepiej się patrzy czy co ? ch** z tego, że ładniej wygląda jak nie ma nowych inwestorów w sektorze innym niż handel(bo ten już jest znacznie przepełniony jak na nasze miasto), jak ludzie uciekają do miast innych gdzie więcej pracy, gdzie są jakieś perspektywy, gdzie się lepiej żyje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizyta kosztowala miasto ok.105 tys. zlotych, prawda ze tanio???;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miedzyrzecczanin 2 napisał:
haha i co z tego, że Międzyrzec jakoś wygląda? lepiej się patrzy czy co ? ch** z tego, że ładniej wygląda jak nie ma nowych inwestorów w sektorze innym niż handel(bo ten już jest znacznie przepełniony jak na nasze miasto), jak ludzie uciekają do miast innych gdzie więcej pracy, gdzie są jakieś perspektywy, gdzie się lepiej żyje !
A nie przychodzi Ci do głowy dlaczego uciekają? Pokaż mi podobnej wielkości miasto w bliższej lub dalszej okolicy, które nie jest powiatem i będziesz miał odpowiedź na swoje przemyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat na burmistrza MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO Artur Jan Grzyb gwarantuje: 1) pozyskanie dla M-c środów unijnych, odpowiednich do potrzeb i możliwości miasta oraz jego mieszkańców 2) promocję i wspieranie rodzimych podmiotów gospodarczych 3) pozyskanie inwestorów, którzy stworza nowe miejsca pracy 4) adresowanie skutecznej pomocy społecznej do osób rzeczywiście potrzebujacych 5) podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców 6) utworzenie nowych agend administracji publicznej w M-C 7) niedpouszczenie do likwidacji i prywatyzacji naszego szpitala 8) rozszerzenie oferty edukacyjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, utworzenie trwałej bazy akademickiej w naszym miescie 9) sprawną, kompetentną i przyjazną obsługę mieszkańców przez miejskich urzedników 10) utrzymanie stabilnych cen ciepła w naszych blokach 11) kompleksowe zagospodarowanie Zwirowni do 2009 roku 12) zatrzymanie emigracji młodzieży, stworzenie jej warunków do rozwoju w M-C 13) bezpłatny Internet dla wszystkich mieszkańców DZIWISZ JUŻ ZADZIWIŁ WSZYSTKICH, a ty Artur zacznij wypełniać swoje gwarancje wyborcze z 2006 roku, bo to już cztery lata minęły a dotacji unijnych jak na lekarstwo i tego darmowego internetu nie ma... o reszcie nie wspomnę... DAWAJ z tym Artur, bo posada sołtysa w Tuliłowie ci pozostanie... Litwiniuk już się zawija i sam pozostałeś z całym tym balastem bajek... jeszcze ci pozostał Szczerbicki od żeglarzy, który wszystko bierze na siebie niewiedzieć czemu, twardy taki, czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzad napisał:
wizyta kosztowala miasto ok.105 tys. zlotych, prawda ze tanio???;]
Żartujesz? Ze stówke to kardynał wziął a gdzie pozostałe koszty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Zapomnieli a może nie chcieli organizatorzy pokazać ks.Kardynałowi pomnika Papieża,położyłby zapewne kwiatek.... nie mogę tego zrozumieć jakie obyczaje panują teraz w mieście...negacja i brak szacunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludzie! wam się tylko o pieniądze rozchodzi! ogarnijcie się! na drugim świecie pieniądze nie są potrzebne! to wielkie wydarzenie w historii naszego miasta, powinniśmy się cieszyć. a nie kłócić...jak zwykle, przyznam. jednak widocznie mieszkańcom Międzyrzeca nie da się dogodzić. ciekawe gdyby tak papież przyleciał to byście o pieniądzach pisali?. mało wam jeszcze!? w mieście za kadencji pana Grzyba wiele się zmieniło. Międzyrzec jakoś wygląda! A Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty J.E Kardynała Dziwisza;d Aha i co do transportu-ktoś się poświęcił i zrobił to ZA DARMO. ROZUMIECIE ZA DARMO, Z WŁASNEJ WOLI! zabierzcie pieniądze z oczu i też zróbcie coś bezinteresownie!
Gościu , ucz się i nie żyj w zakłamaniu. NIC NIE MA ZA DARMO. Zapamiętaj to, bo tak myślą tylko Ci, którym nie chciało się uczyć,jak była na to pora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludzie! wam się tylko o pieniądze rozchodzi! ogarnijcie się! na drugim świecie pieniądze nie są potrzebne! to wielkie wydarzenie w historii naszego miasta, powinniśmy się cieszyć. a nie kłócić...jak zwykle, przyznam. jednak widocznie mieszkańcom Międzyrzeca nie da się dogodzić. ciekawe gdyby tak papież przyleciał to byście o pieniądzach pisali?. mało wam jeszcze!? w mieście za kadencji pana Grzyba wiele się zmieniło. Międzyrzec jakoś wygląda! A Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty J.E Kardynała Dziwisza;d Aha i co do transportu-ktoś się poświęcił i zrobił to ZA DARMO. ROZUMIECIE ZA DARMO, Z WŁASNEJ WOLI! zabierzcie pieniądze z oczu i też zróbcie coś bezinteresownie!
Dokładnie się zgadzam. Poza tym wizytę Kardynała opłacili sponsorzy. Sam wkład miasta był nie wielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madi napisał:
Dokładnie się zgadzam. Poza tym wizytę Kardynała opłacili sponsorzy. Sam wkład miasta był nie wielki.
A między ludźmi biegały dinozaury. Pewnie z tacą i stąd taka tradycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...