Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kartofle a władza w Białej.

Utworzony przez Moałorolny, nie z psl-u., 5 kwietnia 2009 r. o 18:23
Czy to prawda, że za kartofle można otrzymać dobrze płatne kierownicze stanowisko w Białej Podlaskiej. Bo według Słowa Podlasia " , tak. Jak jest naprawdę ?. Przyszła wiosna nie wiem co zasadzić lub zasiać na swoich 8ha, a jesienią chciałbym zacząć robić karierę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moałorolny, nie z psl-u. napisał:
Czy to prawda, że za kartofle można otrzymać dobrze płatne kierownicze stanowisko w Białej Podlaskiej. Bo według Słowa Podlasia " , tak. Jak jest naprawdę ?. Przyszła wiosna nie wiem co zasadzić lub zasiać na swoich 8ha, a jesienią chciałbym zacząć robić karierę.
Jak mam to rozumieć? Z tego co piszą w SP, to jeśli twój brat zostanie prezydentem miasta, będziesz miał szanse na sprzedaż kartofli do MOPS-u. W artykule nie ma mowy o tym aby za kartofle dawali stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moałorolny, nie z psl-u. napisał:
Czy to prawda, że za kartofle można otrzymać dobrze płatne kierownicze stanowisko w Białej Podlaskiej. Bo według Słowa Podlasia " , tak. Jak jest naprawdę ?. Przyszła wiosna nie wiem co zasadzić lub zasiać na swoich 8ha, a jesienią chciałbym zacząć robić karierę.
Kartofle to pomyłka, ja mam cynk od "kolegi z urzędu miasta", że najlepiej w tym roku postawić na buraki i kapustę. Ja zasiałem swoje 12ha w taki sposób - 6ha burakami następne 6ha kapustą. Liczę, że za te buraki i kapustę otrzymam "dobre stanowisko" w samym UM jeszcze w lipcu! . Mówię wam najlepiej inwestować w buraki i kapustę to tegoroczny "przebój Andrzeja"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej, czy możesz upaść jeszcze niżej ? Przecież patrzą na ciebie dzieci i... chyba... wnuki ? Opanuj się chłopie ! Chcesz tak żałośnie skończyć jak Bolek ? A w lustro nadal jeszcze patrzysz śmiało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ napisał:
Andrzej, czy możesz upaść jeszcze niżej ? Przecież patrzą na ciebie dzieci i... chyba... wnuki ? Opanuj się chłopie ! Chcesz tak żałośnie skończyć jak Bolek ? A w lustro nadal jeszcze patrzysz śmiało ?
Ale o co właściwie chodzi? A Bolek żałośnie nie skończył, ma chłop dwie kobity teraz i nie narzeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...