Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kasia Sawczuk zaśpiewa po krzywdzącym werdykcie jury "Mam talent" (wideo)

Utworzony przez mk, 25 października 2009 r. o 15:35
Wielka, wielka szkoda, że tak utalentowana dziewczynka odeszła z programu. Wielka strata dla nas wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mk napisał:
Wielka, wielka szkoda, że tak utalentowana dziewczynka odeszła z programu. Wielka strata dla nas wszystkich!
Dla NAS WSZYSTKICH ? Dla mnie to, wybacz, żadna strata ! nie znam jej i wisi mi to czy wygrała czy nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
talent napisał:
Dla NAS WSZYSTKICH ? Dla mnie to, wybacz, żadna strata ! nie znam jej i wisi mi to czy wygrała czy nie !
dokładnie. wg. mnie zadna rewelacja. byli lepsi. phii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tyłkach się poprzewracało śpiew to żaden talent.. To jest talent dopiero http://www.youtube.com/watch?v=GUANewh4arU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Paula Twój post jest żadną rewelacją, właściwie jest smutną wizytówką smutnej w gruncie rzeczy osoby która nie potrafi obiektywnie stwierdzić, że ktoś rzeczywiście ma talent O gustach się nie dyskutuje rzecz jasna, niemniej powiedzieć o tym występie "żadna rewelacja" jest zwykłą żenadą. Jeśli jesteś na tyle zawistna, że nie potrafisz obiektywnie ocenić np. takiego występu to daj spokój i oszczędź innym czytania takich wypocin. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W tyłkach się poprzewracało śpiew to żaden talent.. To jest talent dopiero http://www.youtube.com/watch?v=GUANewh4arU
Wychodzi prawdziwa mentalność... W Polsce jest wszystko złe ( w tym przede wszystkim praca ) a za granicę wyjadą, pozwalają sobą pomiatać, zmywać gary, zamiatać, krótko mówiąc wykonywać pracę której nikt z miejscowych wykonywać nie chce - ale tam jest super. A wracając do tematu - są różne talenty. Niekoniecznie tylko takie jakie autorytatywnie wskażesz. Ty też wykazałeś się "wybitnym talentem" w swoim poście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Wychodzi prawdziwa mentalność... W Polsce jest wszystko złe ( w tym przede wszystkim praca ) a za granicę wyjadą, pozwalają sobą pomiatać, zmywać gary, zamiatać, krótko mówiąc wykonywać pracę której nikt z miejscowych wykonywać nie chce - ale tam jest super. A wracając do tematu - są różne talenty. Niekoniecznie tylko takie jakie autorytatywnie wskażesz. Ty też wykazałeś się "wybitnym talentem" w swoim poście.
I dobrze, ja z polaka sie nie uwazam.. "Jestem obywatelem swiata" Dla mnie wszystko co w polskiej telewizji to tylko zenada i wstyd. I wszystko co polskie jest zle.. moje zdanie i nic tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Wychodzi prawdziwa mentalność... W Polsce jest wszystko złe ( w tym przede wszystkim praca ) a za granicę wyjadą, pozwalają sobą pomiatać, zmywać gary, zamiatać, krótko mówiąc wykonywać pracę której nikt z miejscowych wykonywać nie chce - ale tam jest super. A wracając do tematu - są różne talenty. Niekoniecznie tylko takie jakie autorytatywnie wskażesz. Ty też wykazałeś się "wybitnym talentem" w swoim poście.
A ja się cieszę, że odpadła, bo też startuję i przeszłam eliminacje! Taka to Polska i dziennikarze, że piszą o tych co odpadli a nie o tych co przeszli dalej. Ot taki polski zwyczaj świętowania klęsk i czczenia przegranych. ECH!!! Mała dobrze śpiewała, ale bez przesady, już nie róbmy z tego jakiegoś wydarzenia na skale powiatu, województwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynka naprawdę ma talent, a jury kierowało się można by przypuszczać emocjami(podejżewam tu p.Chylińską, która bardzo emocjonalnie podeszła do innej kandydatki) Tak nie powinno być, powinien wygrać talent. Szkoda, bardzo szkoda. Piękny, silny głos. Myślę, że to nie przejdzie bez echa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I dobrze, ja z polaka sie nie uwazam.. "Jestem obywatelem swiata" Dla mnie wszystko co w polskiej telewizji to tylko zenada i wstyd. I wszystko co polskie jest zle.. moje zdanie i nic tego nie zmieni.
Gościu ! Ty za "polaka" się nie uważasz i twoja sprawa ! Ja to rozumiem, jeden jest w porzo gość a inny kawał ch...a ! Każdy kto mieszka między Bugiem a Odrą i wprost pisze że nie jest POLAKIEM to dla mnie jest zwykłe ścierwo i gnój ! To o tobie mowa ! Ty jesteś "obywatelem świata" ch...u ? ? A może obywatelem KOSMOSU !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zofia napisał:
Dziewczynka naprawdę ma talent, a jury kierowało się można by przypuszczać emocjami(podejżewam tu p.Chylińską, która bardzo emocjonalnie podeszła do innej kandydatki) Tak nie powinno być, powinien wygrać talent. Szkoda, bardzo szkoda. Piękny, silny głos. Myślę, że to nie przejdzie bez echa.
A co to talent? Czy może wymyślono jakieś miarodajny system określenia talentu? Czy w sztuce emocje nie odgrywają roli? Może odśpiewywanie cudzych utworów to nie sztuka przez duże "S", ale emocje nadawcy i odbiorcy mają też duże znaczenie. Odwa.. się o Chylińskie, ona się zna i na rzemiośle i na sztuce muzycznej. Dokonała oceny zgodnie ze swoim sumieniem jako Juror!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I dobrze, ja z polaka sie nie uwazam.. "Jestem obywatelem swiata" Dla mnie wszystko co w polskiej telewizji to tylko zenada i wstyd. I wszystko co polskie jest zle.. moje zdanie i nic tego nie zmieni.
To po pierwsze napisz swój post w języku angielskim, a po drugie marna prowokacja i która to telewizja według ciebie jest lepsza ?
Ostatnio edytowany 25 października 2009 r. o 18:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
To po pierwsze napisz swój post w języku angielskim, a po drugie marna prowokacja i która to telewizja według ciebie jest lepsza ?
Może lepiej niech pisze po niemiecku czy jak tam chce rosyjsku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiec napisał:
Gościu ! Ty za "polaka" się nie uważasz i twoja sprawa ! Ja to rozumiem, jeden jest w porzo gość a inny kawał ch...a ! Każdy kto mieszka między Bugiem a Odrą i wprost pisze o sobie że nie jest POLAKIEM to dla mnie jest zwykłe ścierwo i gnój ! To o tobie mowa Gościu ! Ty jesteś "obywatelem świata" ch...u ? ? A może obywatelem KOSMOSU !? albo Wszechświata ?!
A ty Pawlak co o tym sądzisz ? Jest to kawał ch...a czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Może lepiej niech pisze po niemiecku czy jak tam chce rosyjsku!
a najlepiej w jidysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Hebrajsku niech ten kmiotek napisze hehehe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBYWATELE ŚWIATA ŁĄCZCIE SIĘ w kupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po Hebrajsku niech ten kmiotek napisze hehehe!!!
Po hebrajsku ? Proszę bardzo : sjuyan noiema kdutea byu orprayvt ! Wy kmiotki na pewno hebrajskiego nie znacie wienc wam przetłumaczę : Wy ***** ch**** jesteście zwykłe i tyle ! Dawać dalej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mk napisał:
Wielka, wielka szkoda, że tak utalentowana dziewczynka odeszła z programu. Wielka strata dla nas wszystkich!
Piszesz o tej dziewczynce jakby już nie żyła.... To tylko konkurs - sędziowie mieli wybrać najlepszych wg siebie i wybrali a robienie z tego tragedii narodowej jest nie na miejscu. Małej na pewno było przykro - w końcu to emocjonalnie jest tylko dziecko ale zwycięzca będzie i tak tylko jeden. Może ktoś ją zauważył i pokieruje dalej? Śpiewała bardzo fajnie, ale skoro odpadła to chyba nie najfajniej a pyzatą dziewczynkę ja osobiście bardziej zapamiętałam. W każdym razie życzę powodzenia i dalszego rozwoju talentu, bo jest sympatyczna i chyba obyta ze sceną. A do innych komentujących - życzę mniej zawiści i więcej luzu. Latwo się dogryza innym, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po Hebrajsku niech ten kmiotek napisze hehehe!!!
Po hebrajsku ? Proszę bardzo : sjuyan noiema kdutea byu orprayvt ! Wy kmiotki na pewno hebrajskiego nie znacie wienc wam przetłumaczę : Wy ***** ch**** jesteście i **** zwykłe i tyle ! Dawać dalej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...