Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kasia Sawczuk zaśpiewa po krzywdzącym werdykcie jury "Mam talent" (wideo)

Utworzony przez mk, 25 października 2009 r. o 15:35
aaa napisał:
A do innych komentujących - życzę mniej zawiści i więcej luzu. Latwo się dogryza innym, prawda?
Oj prawda, prawda ! ale co ja zrobię jak to właśnie lubię najbardziej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Po hebrajsku ? Proszę bardzo : sjuyan noiema kdutea byu orprayvt ! Wy kmiotki na pewno hebrajskiego nie znacie wienc wam przetłumaczę : Wy ***** ch**** jesteście i **** zwykłe i tyle ! Dawać dalej ?
W jidysz to jak się nie mylę to będzie szmok. Parę słów złapało jak goj i geszeft. Szalom alechem szmoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do innych komentujących - życzę mniej zawiści i więcej luzu. Latwo się dogryza innym, prawda? Czy ty przypadkiem nie jesteś humanistycznym lemingiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LD napisał:
A do innych komentujących - życzę mniej zawiści i więcej luzu. Latwo się dogryza innym, prawda? Czy ty przypadkiem nie jesteś humanistycznym lemingiem?
Być lemingiem to dobrze czy źle bo nie wiem, jestem humanistą - księgowym mówiąc ściśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Być lemingiem to dobrze czy źle bo nie wiem, jestem humanistą - księgowym mówiąc ściśle.
Zbigniew Herbet nie był lemingiem, wpisz w google hasło 'Leming". To takie szczurki co przywódca im powie to robią, nawet pod lód za wodzem pójdą! Tak jak elektorat PełO, za donkiem w logień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawaj duży! Dawaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Po hebrajsku ? Proszę bardzo : sjuyan noiema kdutea byu orprayvt ! Wy kmiotki na pewno hebrajskiego nie znacie wienc wam przetłumaczę : Wy ***** ch**** jesteście i **** zwykłe i tyle ! Dawać dalej ?
powtarzasz się, oczekujesz czegoś po swoim wpisie? prowokacja nieudana:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszą gwiazdą dla lemingów jest Wojewódzki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zyga~ napisał:
powtarzasz się, oczekujesz czegoś po swoim wpisie? prowokacja nieudana:)
Zyga ! niczego nie oczekuję,a ty ? Trochę szacunku dla moich i gamona dokonań ! Prowokacja udana !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zyga~ napisał:
powtarzasz się, oczekujesz czegoś po swoim wpisie? prowokacja nieudana:)
Ja się lubię masturbować przy jego wpisach! Niech pisze dalej, tego mi brakuje! A ty zyga przy czym się masturbujesz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JOHN napisał:
Ja się lubię masturbować przy jego wpisach! Niech pisze dalej, tego mi brakuje! A ty zyga przy czym się masturbujesz??
Zyga masturbuje się publicznie swoją inteligencją i intelektualnym ekshibicjonizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Zyga masturbuje się publicznie swoją inteligencją i intelektualnym ekshibicjonizmem.
Oczywiście jest ta jak ona dychotomia czy jestem inteligentem czy raczej intelektualistą tak się zastanawia. Zyga bez obrazy.
Ostatnio edytowany 25 października 2009 r. o 20:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Dawaj duży! Dawaj
No daję k...wa , daję ! ale ile mogę ? A CIOTKA ? Co z ciotką ? Co z nią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
No daję k...wa , daję ! ale ile mogę ? A CIOTKA ? Co z ciotką ? Co z nią ?
Jak co? W krznie przerębel się wyrąbie i ciotkę pod lód, pod lód! Tak jak Sakowicz radził Księciu Bogusławowi! Ciotkę pod lód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Jak co? W krznie przerębel się wyrąbie i ciotkę pod lód, pod lód! Tak jak Sakowicz radził Księciu Bogusławowi! Ciotkę pod lód!
Jak Rasputina najpierw truli, potem strzelali, a w końcu pod lód . A z ciotką razem renta pogięło Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Jak Rasputina najpierw truli, potem strzelali, a w końcu pod lód . A z ciotką razem renta pogięło Was.
Chu.. z rentą ciotki! Ciotka pod lód! Honor ważniejszy! Dobra ciotka to ciotka pod lodem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Chu.. z rentą ciotki! Ciotka pod lód! Honor ważniejszy! Dobra ciotka to ciotka pod lodem!
Zimno by zakonserwowało jej oryginalną urodę - Baby Jagi. Ale renta, co z honoru jak na piwo zabraknie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Zimno by zakonserwowało jej oryginalną urodę - Baby Jagi. Ale renta, co z honoru jak na piwo zabraknie?
Piwo nie piwo, honor ważniejszy. Mówię krótko! Ciotka pod łód.! Wszystkie ciotki pod lód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Kasi trzeba było napisać. Na wielu portalach są dyskusje o jej występie: http://muzyka.onet.pl/1,202,11,61989743,16...86,0,forum.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Piwo nie piwo, honor ważniejszy. Mówię krótko! Ciotka pod łód.! Wszystkie ciotki pod lód!
Z takim podejściem to Ty się nie dorobisz i nawet miejskiego szaletu byś nie sprywatyzował, ch*** z honorem kasa się liczy bierz przykład z innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...