Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katecheta flirtował z nastolatką. Już nie uczy, ale został dyrektorem

Utworzony przez edzio, 31 października 2013 r. o 08:32
http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,14863521,Katecheta_flirtowal_z_nastolatka__Juz_nie_uczy__ale.html#LokKrajTxt     To były katecheta z Zespołu Szkół w Terespolu. Jako nauczyciel dostał karę nagany z ostrzeżeniem za niewłaściwe relacje na linii nauczyciel - uczennica. Komisja dyscyplinarna dla nauczycieli go ukarała, a on się od orzeczenia nie odwołał   Do szkoły nie wrócił, bo nie dostał zgody kurii. Teraz został dyrektorem ośrodka kultury"Zachowania były niemoralne" Sprawę prowadziła prokuratura w Białej Podlaskiej. Chodziło między innymi o tak zwane inne czynności seksualne. Postępowanie, już prawomocnie, zostało umorzone wobec braku znamion czynu zabronionego.   - Uznajemy, że czyn był, natomiast nie nosił znamion przestępstwa - mówi Joanna Kozłowska, szefowa prokuratury w Białej Podlaskiej. Chodzi o to, że uczennica miała skończone 15 lat, a to granica przewidziana w Kodeksie karnym (jeśli osoba powyżej 15. roku życia godzi się np. na całowanie, dotykanie czy inne podobne zachowania, to nie jest to przestępstwem). Od śledczych usłyszeliśmy jednak, że zachowania katechety były niemoralne i nieetyczne.Katecheta stracił pracę w szkole I prokuratura, i komisja dyscyplinarna o szczegółach sprawy nie chcą mówić - wiadomo, że chodziło o spotkania nauczyciela z nastolatką i SMS-y, które do niej wysyłał, i na które ona odpowiadała. Katecheta nauczycielem już nie jest, bo kuria nie przedłużyła mu tak zwanej misji do nauczania religii, a to wyklucza możliwość dalszej pracy w szkole. - Cofnięcie misji powoduje, że taka osoba dostaje wypowiedzenie umowy o pracę. I takie pismo z kurii przyszło, ja byłem zobligowany wypowiedzieć umowę. To dzieje się z automatu - powiedział TOK FM dyrektor szkoły Zenon Iwanowski.Ale został dyrektorem Były już katecheta po utracie pracy stanął do konkursu na dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kodniu. Jak informuje sekretarz gminy, był jedynym kandydatem. Wójt Ryszard Zań mówi nam, że o żadnej karze dyscyplinarnej nic nie wiedział, a "dokumenty były w porządku". Mężczyzna od 15 października rozpoczął pracę. Znów pracuje z młodzieżą, jak ustaliliśmy, uczy gry na instrumentach, na razie ma umowę na pół roku. Ryszard Zań nie ma zamiaru sprawdzać, czy dyrektor był karany dyscyplinarnie czy też nie. - Dlaczego ja mam sprawdzać? W dokumentach, które przedstawił, o żadnej karze nie ma nic. Obowiązki zaczął wykonywać super, więc po co mam szukać dziury w całym? - mówi wójt. Co oznacza "super wykonywanie obowiązków"? - Przygotował już pierwszą imprezę powiatową, która odbyła się w niedzielę, i to na niezłym poziomie. Można się czepiać każdego - odpowiada wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flirtowal flirtuje i bedzie flirtował ten typ tak ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flirtowal flirtuje i bedzie flirtował ten typ tak ma
i jak tam flirtuje dalej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FILTRUJE KOLEJNĄ MAŁOLATĘ KSIĘŻA JUŻ TAK MAJĄ JAK NAJDZIE SMACZEK TO -RAZ DZIEWCZYNA RAZ CHŁOPACZEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FILTRUJE KOLEJNĄ MAŁOLATĘ KSIĘŻA JUŻ TAK MAJĄ JAK NAJDZIE SMACZEK TO -RAZ DZIEWCZYNA RAZ CHŁOPACZEK
To chyba swiecka osoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TO ZA RÓŻNICA WSZYSCY ONI ŚWIĘTOJEBLIWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...