Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedyś siedzibę mieli tu biskupi. Niedługo powstanie luksusowy kompleks hotelowy

Utworzony przez Gość, 12 lipca 2014 r. o 12:36
skąd to kościół miał taki majątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd to kościół miał taki majątek
Z pracy rąk.  Cudzych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypada trzymać kciuki za to ambitne przedsięwzięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nadania królów, hrabiów, dziedziców, osób prywatnych..stare To są stare i b. stare majątki. A własność prywatna-to rzecz święta. Vide-majątki żydowskie. Ja też coś dołożyłem. To wszystko nie zostało to ukradzione. Jak chcesz to się dołóż. A dlaczego takie zdziwienie? Bo tobie nie dali? A niby dlaczego?  To jest nasza historia. Jak ci się nie podoba to wyjedź najlepiej na zmywak do Anglii. Będziesz pracował nie dla siebie, nie dla Polski tylko dla królowej Angielskiej.Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd kościół miał to jedno ale, że oddał to mnie dziwi, no chyba, że upomni się po remoncie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nadania królów, hrabiów, dziedziców, osób prywatnych..stare To są stare i b. stare majątki. A własność prywatna-to rzecz święta. Vide-majątki żydowskie. Ja też coś dołożyłem. To wszystko nie zostało to ukradzione. Jak chcesz to się dołóż. A dlaczego takie zdziwienie? Bo tobie nie dali? A niby dlaczego?  To jest nasza historia. Jak ci się nie podoba to wyjedź najlepiej na zmywak do Anglii. Będziesz pracował nie dla siebie, nie dla Polski tylko dla królowej Angielskiej.Pozdro.
  a królowie, hrabia , dziedzice to nic innego jak wyzyskiwacze dorabiające się majątków na krzywdzie innych, także kościół ten majątek winien rozdać biednym    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nasza historia. Jak ci się nie podoba to wyjedź najlepiej na zmywak do Anglii. Będziesz pracował nie dla siebie, nie dla Polski tylko dla królowej Angielskiej.Pozdro.        
  pracować dla polski tj. dla złodziei  to trzeba być idiotą, OTO DO CZEGO DOPROWADZIŁY NASZ KRAJ SOLIDARUCHY Z LAT 80 NA CZELE Z BOLKIEM       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z TYM  KRAJEM, BO TUTAJ ŻYJĄ KOMBINATORZY, ZŁODZIEJE, OSZUŚCI ITP. MAŚĆ, UCZCIWI SĄ PONIŻANI, UCZCIWI KLEPIĄ BIEDĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...