Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierował fadromą mając 2,4 promila alkoholu

Utworzony przez Gość, 13 grudnia 2011 o 21:18
ku***! ku***! ku***AAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie! Opanujcie się z tym piciem i jazdą! Codziennie jak włączam Dziennik Wschodni to jest mowa o pijanych kierowcach, co to się wyrabia! Jeszcze raz KUURWAA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
też się napij i śmigaj! Strasznie kolego się podniecasz tym tekstem, może już czas, żeby przestać brać!
0
Gość napisał:
ku***! ku***! ku***AAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie! Opanujcie się z tym piciem i jazdą! Codziennie jak włączam Dziennik Wschodni to jest mowa o pijanych kierowcach, co to się wyrabia! Jeszcze raz KUURWAA!
Kierował radiowozem mając 3,2 promilsa.
0
ciekawe co byście gadali jakby taka fadroma przejechała wasze dziecko albo was widzę że tyle osób jeebie sprawa picia i kierowania, to strach wyjechać na drogę. To nie jest takie chop siup, jak macie w du*** wasze życie i chcecie je szybciej zakończyć to idźcie się powiesić, a nie wyjeżdżacie na drogę naje***i zabijając siebie i innych! ~henio~ myślę że masz od 13 do 18 lat albo jesteś z patologii. Soryy.
0
Bo każdy jak wypije ku*** 2 piwa to myśli, że jest Ken Block albo Kimi Kimi Räikkönen. Mam 6 lat prawko i jeszcze nigdy nawet po łyczku alkoholu nie wsiadłem za kierownicę, wiec można? Można. Ludzie, którzy wsiadają po alkoholu to są pojebusy i powinno się takich zamykać na dożywotkę.
0
Czy była to droga publiczna ? Wydaje mi się że nie, tak więc nie ma sprawy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: