Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca BMW zarobił 10 punktów za prędkość

Utworzony przez zbiżek, 4 marca 2009 r. o 19:11
Dlaczego marka bmw kojarzy mi się z burakami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszne skojarzenie, tylko burak usiądzie za kierownicą takiego gówna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem wam, że jestem dziwnie zaskoczona, że tak mało dostał. Co to jest 10 punktów i 500 złotych. Mój mąż kiedyś dostał 19 punktów i 500 zł. za to, że przekroczył prędkość o 20 km, nie miał zapiętych pasów i wyprzedzał na przejściu. Zawinił, to fakt, ale nie stwarzał takiego zagrożenia jak ten pirat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ni Ma To Jak AUDI Ni BUROKI !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowokacja Policji do tego, aby kierowca łamał przepisy ruchu drogowego jest bezprawna = co innego złapanie na "zwykły" radar, a co innego sztuczny pościg - z nadmierną prędkością i wideorejestracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie coś - 5kPLN, 30 dni więzienia za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym i zabranie natychmiastowe prawa jazdy. Taka kara jak by była za poważne przekroczenie prędkości, szczególnie w zabudowanym, byłoby paru wariatów mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi sroga kara 500zł i 10 punktów. Nasze wspaniałe prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami jestescie BURAKI skoro twierdzicie że kto ma BMW to burak... zazdrosc czy co????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady z tym zagrożeniem. Największe stwarzają Ci co jeżdzą 40 i blokują drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z Tobą, że ci co jadą 40 i czują się nie pewnie na drodze stwarzają zagrożenie,ale bynajmniej ich zachowanie można "przewidzieć" z racji tego że wolno jadą.Z dwojga złego to gorsi są dressmeni z zimnym łokciem,nie wnikam czy wożą się BMW,Golfem III czy Calibrą-ktoś po to ustawił "50" żeby zwolnić i uważać w tym miejscu,a co do kar to są śmieszne. Po prostu na pustaka trzeba bata i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Cię przy 40 km/h ktoś strzeli to najwyżej sobie obojczyk czy żebra poobcierasz od pasów, a przy prawie 190 km/h to nawet życie Ci przed oczami nie zdąży przelecieć... Taka prawda, nie można marchewą, to trzeba kijem, i to grubym. Bo ostatnimi czasy poważne zdarzenia były na fajnych odcinkach drogi, vide - obwodnica Międzyrzeca Podlaskiego, czy ostatni wypadek pod Lubartowem, chyba nie zaczniecie zrzucać winy na kiepskie drogi... Kary nieuchronnej trzeba, bo nic z tego, zobaczcie jak Polacy nawet na Słowacji jeżdżą, pełna kulturka, jak widać świadomość, że się porządnie po kieszeni dostanie potrafi zdziałać cuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dostać 1000. Dziwne są te kary. Za przekroczenie o 20 - 100zł, za przekroczenie o 30 - 200zł, itp.... a za przegroczenie o 100 - 500zł ???? Mak ktoś namiary na cennik mandatów w necie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie umie i ma czym to dlaczego nie. Z drugiej strony gdyby każdy jeździł 50 to od rana do wieczora stalibyśmy w jednym wielkim korku. Trochę rozwagi dla kierujących i wymyślających durne przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sami jestescie BURAKI skoro twierdzicie że kto ma BMW to burak... zazdrosc czy co????
zazdrościć komuś BMW to tak jak zazdrościć garbatemu garba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Powinien dostać 1000. Dziwne są te kary. Za przekroczenie o 20 - 100zł, za przekroczenie o 30 - 200zł, itp.... a za przegroczenie o 100 - 500zł ???? Mak ktoś namiary na cennik mandatów w necie?
Przekroczył o więcej niż 50km/h. Taryfikator nie przewiduje, że można przekroczyć duuuużo więcej niż o 50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ika23 napisał:
Ja powiem wam, że jestem dziwnie zaskoczona, że tak mało dostał. Co to jest 10 punktów i 500 złotych. Mój mąż kiedyś dostał 19 punktów i 500 zł. za to, że przekroczył prędkość o 20 km, nie miał zapiętych pasów i wyprzedzał na przejściu. Zawinił, to fakt, ale nie stwarzał takiego zagrożenia jak ten pirat.
Mąż popełnił 3 wykroczenia i kary sumują się - odpowiada za wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ika23 napisał:
Ja powiem wam, że jestem dziwnie zaskoczona, że tak mało dostał. Co to jest 10 punktów i 500 złotych. Mój mąż kiedyś dostał 19 punktów i 500 zł. za to, że przekroczył prędkość o 20 km, nie miał zapiętych pasów i wyprzedzał na przejściu. Zawinił, to fakt, ale nie stwarzał takiego zagrożenia jak ten pirat.
w taryfikatorze 500zł i 10pkt to najwyższa kara za przekroczenie prędkości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PAN KOMENDANT Z BIAŁEJ PODLASKIEJ PRZEKROCZYŁ DOZWOLONĄ PRĘDKOSĆ I NIE MIAŁ ZAPIĘTYCH PASÓW -NIE DOSTAŁ MANDATU I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSĆ. 2 SPRAWA TO CZEMU PANOWIE POLICJANCI JEŻDZĄ BEZ PASÓW BEZPIECZEŃSTWA W SŁUŻBOWYCH POJAZDACH ORAZ PRYWATNYCH. SAMI POWINNI SWIEĆIĆ DOBRYM PRZYKŁADEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadących z tak zawrotnymi prędkościami buraków karać bezlitośnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SS napisał:
Ni Ma To Jak AUDI Ni BUROKI !!!!!!!!!!!!!
człowieku czytaj dobrze to nie Audi lecz BWM i statystycznie większość kierowców BWM powoduje wypadki śmiertelne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...