Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca z pęknięciem czaszki. Czołowe zderzenie chryslera z nissanem (zdjęcia)

Utworzony przez noname, 6 marca 2010 r. o 14:13
. . . i podczas wypadku naczepa z koniem przepięła się z chryslera do nissana z tego co widać na zdjęciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noname napisał:
. . . i podczas wypadku naczepa z koniem przepięła się z chryslera do nissana z tego co widać na zdjęciach
Nieważne co widać ważne co Milicja napisała! Pierwsze ofiary + koń! No normalnie nobla powinni dać temu projektantowi za ten wiadukt i ten w Miedzyrzecu tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym przypadku koniowi nie było do śmiechu, kierowcom też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby jechał w kasku tak jak Kubica to łepetyna by mu nie pękła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne ofiary POszwindli przy PObudowie PObwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja siem dawno patzał kiedy piewsze wypatki bendom nobo te nasypy zasłaniajom widok z Mego Domu w Cici na białom myślita rze morze to pobóżom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to mieszkam u Krolowej i co widze? Przyjechalem na wies a tu wiadukt zywcem skopiowany z Anglii i dostosowany do prawostronnego ruchu NA SILE !!! Czy tu mieszkaja same deb***e że nie widza że ten wiadukt jest kupiony ( dukumentacja napewno ) w anglii i dopiero po wybudowaniu okazalo sie ze to nie ta strona co trzeba sie tu na wsi jezdzi. UDANY NIE KONIECZNIE DO KONCA IMPORT ZACHODNICH TECHNOLOGII POTRZEBUJE ZDJĘĆ LOTNICZYCH TEJ WYJĄTKOWEJ KONSTRUKCJI DROGOWEJ BO CHCE POKAZAĆ TO INŻYNIEROWI W ANGLII TO BĘDZIE MIAŁ CHŁOPAK Z CZEGO POŚMIAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a PO co normalne rondo jak można coś znow zppier***ić po całości. Radujmy się w Panu za naszych fachofców naprawiali syreny zbuduja wiadukt kibel postawio jak trza. To sa fachowce na cale wies. Jak trza to i kapitalkie zrobio w ursusie na biegu bez noc jak w pole trza. Takich to wychwalac na wszelkich odpustach bendziem. Konia szkoda tylko bo co zwierze nie rozumie wyzszych poczeb spoleczenstwa jazdy kulturalnymy jewropejskimy drogami o maxymalnych standartach az mnie sie prawie passat rozpat od predkosci cale piecdziesiatkie jak rozwinal to w relingach wiatr zawyl ( moze to lozyska dobrze ze sie nie znam ) i naprawde poczul ja ze my w eurppie calom giembom. ale mnie zara wykasowali na 200zlotych psy niewierne bo z tego zachwyta dzies predkosci nabral za mocno i drugie kosmiczne predkosc "przemytnikiem" zlapal bo az 80 kilometrow na czas no i w pizdu pol renty.... ale wspominac bedzie co do zielonych swiatkow panie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy kon mial zapiete pasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym przypadku koniowi nie było do śmiechu, kierowcom też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...