Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kijowiec: Zamroczeni alkoholem bracia wracali galopem

Utworzony przez mosquito, 19 kwietnia 2010 r. o 15:07
kocham takie klimaty ! Żałoba żałobą ale coś nareszcie zaczęło się dziać w sferze towarzyskiej . A tak w ogóle nie jechali po drodze publicznej i można im naskoczyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy konie były trzeźwe? No i GDZIE BYLI wtedy RODZICE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3,90 ??? Szacunek !!! A nie jak jakiś belfer 1,40 promila i leży pod kościołem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spał bo mi się chciało spać ... logiczne?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak konie miały ważne prawo jazdy, to bracia są niewinni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory kolego, ale jechali po drodze publicznej, ledwo miną się ze skuterem ja mercedesem niechciałem go wyprzedzać, ale jak on jeszcze batem i właśnie dopiero chciał skręcić w polną (z publicznej) z taką prędkością to wypadł z wozu. A z tym skuterem co wcześniej to myślałem że się nie miną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Kijowca.... jaka szkoda, ze nasza miejscowosc musi być znana z wyczynów tych ludzi... albo konia utopią, albo nago jeżdża... załamać się mozna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dndtyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...