Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kilkunastu policjantów szukało 2,5-latki. Spała za łóżkiem

Utworzony przez xxxx, 15 lutego 2011 r. o 11:56
HAAPY END SUPER!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy szacunku dla bialskiej POLICJI za błyskawiczną interwencję w słusznej sprawie taryfiarzom za pomoc ale przede wszystkim rodzicom za czujność! Gdyby wszyscy tak szybko reagowali przy takich domniemanych zagrożeniach nie byłoby tylu makabrycznych doniesień. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotografie to nie tych policjantów którzy brali udział w akcji w Białej Podlaskiej nie pracują tacy tam skąd wy to bierze z przed paru lat zdjęcia ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni kosztami akcji obciążyć rodziców co nie potrafią upilnowac swojego dziecka, ja nie mam zamiaru z podatków które płace sponsorowac idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonale, że była taka szybka reakcja i należy się cieszyć, że Okruszek znalazł się za leżaczkiem , a nie w domu jakiegoś zboka. Wolę jak moje podatki idą na taką akcję, niż na ochronę głupowatych polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle siedzą tutaj zgryzliwe , wredne i ziejące jadem istoty. Ty chyba dzieci nie masz albo wogle nikogo nie kochasz i nie masz bladego pojcia co to jest troska o kogos najukochanszego
JOPN napisał:
Powinni kosztami akcji obciążyć rodziców co nie potrafią upilnowac swojego dziecka, ja nie mam zamiaru z podatków które płace sponsorowac idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JOPN napisał:
Powinni kosztami akcji obciążyć rodziców co nie potrafią upilnowac swojego dziecka, ja nie mam zamiaru z podatków które płace sponsorowac idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było w bielsku białej oto dowód http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Zaskakujacy-final-poszukiwan-25-letniej-dziewczynki,wid,13140787,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...