Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kładką po Krznie nie przejdziesz

Utworzony przez Pieszy, 24 listopada 2013 r. o 21:08
Co oni tam ględzą?! Kładka na Kąpielowej jest w doskonałym stanie. Chodzę tamtędy i nie widzę żadnego zagrożenia, czy to dla pojedynczej osoby pieszej, czy też kilku. Zresztą, ta kładka była niedawno remontowana i wygląda doskonale. A jakiś czas temu, to rzeczywiście miała dziury. Do remontu to jest dróżka, która prowadzi od kładki w stronę ul. Brzeskiej; ale o ile mi wiadomo, to UM nie ma pieniędzy na to. To jakiś absurd! Remontuje się coś, co może jeszcze służyć, a nie ma pieniędzy na poprawienie ścieżki. Kładkę można zrobić lepszą i ładniejszą, czemu nie, ale najlepiej razem ze wspomnianą dróżką - dla pieszych i rowerzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne. Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden kretyn nie sprawdził, że pierwszy grudnia to niedziela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...