Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klonownica Mała: Plantacja konopi na leśnej polanie

Utworzony przez obywatel, 10 czerwca 2011 r. o 12:38
Juz nawet w lesie sie nic nie uchowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja u siebie co roku sadze legalnie na podworku po pierwsze nie przyznawaj sie na komendzie ze popelniles przestepstwo po drugie pismo pisz o niska szkodliwosc spoleczna i ci umorza pozatym pisz pismo o oddanie ci konopi ( przeciez to twoja wlasnosc ) moge co dac numer do prawnika ktory ci pomoze SADZIC PALIC ZALEGALIZOWAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZALEGALIZOWAĆ I UPRAWIAĆ BOŻE DARY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Juz nawet w lesie sie nic nie uchowa
Bo mamy coś takiego jak społeczeństwo obywatelskie. W aspekcie ekonomicznym o wiele bardziej korzystne dla państwa było by zalegalizowanie. W dalszym ciągu wychodzi na to, że chłoptasie w krawatach lepiej wychodzą jak im mafia coś odpali od utargu. Hough!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tępić ćpunów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępic cwpunów ? Nie wiesz co mówisz palenie zelska to nie cpanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos się odurza i uzależnia przez palenie/łykanie/wstrzykiwanie to bez różnicy: ćpanie to ćpanie. a ćpuny są zagrożeniem dla normalnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ćpunom nie napisał:
czy ktos się odurza i uzależnia przez palenie/łykanie/wstrzykiwanie to bez różnicy: ćpanie to ćpanie. a ćpuny są zagrożeniem dla normalnych ludzi.
Tak jest! Wystrzelać wszystkich co do jednego. A tych ćpających legalne środki odurzające, czyli: alkohol, nikotynę, kofeinę i taurynę zlikwidować dla przykładu na samym początku. ZERO TOLERANCJI! oj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straight edge napisał:
Tak jest! Wystrzelać wszystkich co do jednego. A tych ćpających legalne środki odurzające, czyli: alkohol, nikotynę, kofeinę i taurynę zlikwidować dla przykładu na samym początku. ZERO TOLERANCJI! oj!
Idac po ulicy jak widze cpuna to czesto mam stracha; jak widze, jak cienie ludzi wynurzaja sie z zakamarkow w poszukiwaniu zdobyczy i metnym wzrokiem omiataja moja osobe czuje sie niekomfortowo. Stycznosc z takim strzepem ludzkim, ktoremu wartosc mojego zycia czy zdrowia nie przewyzsza wartosci działki narkotyku/alkoholu przeraza mnie i wzbudza we mnie odraze. Zaatakował ciebie straight edge, jakis konsument kawy/herbaty czy papierosów? Moze pijak/cpun ktory mial chetke na fajka, a nie mial za co. Z wyliczonych uzywek, jedynie alkohol jest niebiezpiecznym nalogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy człowiek ma wybór jeden chce palic papierosy inny marihuane a to i to jest uzywka tylko tyle za papierosy zabjaja a marihuana ma zastosowanie lecznicze ( odsyłam do lektur) . To nasze chore spoleczeństwo i prohibicja narzuca wizerunek konsumenta marihuany jako narkomana i cpuna tylko ze wasi rodzice dziadkowie babcie legalnie palili marihuane na ulicy i nikt na nich cpunami nie rzucal . Ludzie nazywający palaczy marihuany ćpunami to ludzie nie wykształceni żyjacy tylko stereotypami jaki narzuca wam spoleczenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli papierosy sa szkodliwe, a marihuana nie - tak wynika z wypowiedzi Pawla. Alkohol tez czasami ma zastosowanie lecznicze (odsyłam do lektur). jak nazwac palacych marihuane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Zaatakował ciebie straight edge, jakis konsument kawy/herbaty czy papierosów? Moze pijak/cpun ktory mial chetke na fajka, a nie mial za co. Z wyliczonych uzywek, jedynie alkohol jest niebiezpiecznym nalogiem.
Alkoholik - nie wymaga komentarza. Nikotynista - kopsnij szluga koleś, bo wpier***. Firmy tracą bardzo dużo na palących pracownikach - są zwyczajnie nieproduktywni w przerwach na fajeczkę. Pracodawcy są tego świadomi i w ofertach pracy w jednym z warunków podają, że kandydat ma być niepalący. Mówię o normalnej pracy, a nie targaniu worów z ziemniakami. Kofeinista/taurynista - nerwica połączona z depresja rzadko kiedy odbija się otoczeniu inaczej niż negatywnie. Tak w wielkim skrócie. Za kilka lat dowiemy się co stanie się dzieciakami żłopiącymi obecnie hektolitry tigerów, redbuli i innego gówna. Doczytaj sobie na temat zdrowotnych efektów ubocznych stosowania wszystkich w/w środków. Pomijam uzależnienie, które jest sprawą oczywistą. Zwróć uwagę na spustoszenie jakie te używki (bardzo ładna nazwa narkotyku w świetle prawa) robią w organizmie zażywającego. Dopiero wtedy komentuj to, czego zabrania polskie prawo. To czy coś jest uznane za narkotyk lub nie, zależne jest tylko od tego, co jest ustalone w świetle obowiązującego prawa. Koniec, ku***, kropka. Innej definicji narkotyku nie ma nawet w wikipedii. Dzisiaj trawa jest zakazana. Przypuszczalnie za 10 lat mógłby dołączyć do niej tytoń i alkohol. Chociażby z tego powodu, że państwo obecnie sporo traci na terapię i leczenie skutków ubocznych (zdrowotnych i społecznych) uzależnienia. Co wtedy napiszesz? Dalej będziesz sterowany ciemnotą wciskaną przez aparat państwowy? Poszukaj sobie informacji, gdzie rozpoczęła się walka z marychą, co miała na celu i jak ją zrealizowano. Podpowiem: miejsce: usa, czas: wielka prohibicja i okolice. Być może wtedy zrozumiesz jakie narzędzia stosuje państwo by ogłupić ciemną masę. Na razie za nisko mierzysz, by móc o czymkolwiek porozmawiać. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze, a ja glupi i herbate do sniadania spozywam i kawe po poludniu potrafie wypic. Nie wiedzialem, ze musze ostrzec rodzine i znajomych, ze grozi mi "nerwica połączona z depresja". Co do palaczy to oczywiscie, ze pracodawcy - jesli samni nie pala lub dbaja o firme to wola ich nie zatrudniac. co do dzieci, jacy rodzice - takie dzieci. Odpowiedzialny rodzic nie uczy picia dzieci gazowancow, czy innych butelkowanych smieci. A jak ktos ma pusto w glowie to trudno, natura ludzka jest taka, ze narzady rozrodcze posiada sie bez wzgledu na inteligencje... Wnioskuje z Twojej wypowiedzi, ze palisz marihuane. Nie sadze, ze bylbym jej obronca, jakbys jej sam nie zazywal. Oczywiscie panstwo - steruje 'ciemnota', 'oglupia ciemna mase', ja jako wolny od palenia marihuany jestem dla ciebie ciemnota. To tylko Twoja ocena, w zasadzie pewnie trafiona skoro mnie dobrze znasz, to jak moze byc inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Wnioskuje z Twojej wypowiedzi, ze palisz marihuane.
Nic bardziej mylnego. straight edge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakie sa powody, ze uwazasz uznanie uzywania marihuany za zazywanie narkotykow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam , że ludzie tępi uważają ze palenie marihuany nazywają cpaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki jesteś cwaniak przez neta i wygadujesz , że ktoś jest cpunem Ciekawy jestem jakie Ty masz poglądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel, prosze rozwin swoja niezwykle światłą mysl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co Ci chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Ja uważam , że ludzie tępi uważają ze palenie marihuany nazywają cpaniem
prosze o rozwiniecie tej wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...