Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kłopoty z nową obwodnicą

Utworzony przez użytkownik, 29 kwietnia 2008 o 07:53
Szanowni użytkownicy międzyrzeckiej obwodnicy! Czas nauczyc się czytac znaki drogowe. Obwodnica jest dobrze oznakowana. Na początku wjazdów na obwodnicę stoją tablice kierunkowe. Należy patrzec co wskazują, a nie tylko licząc na swoją intuicję(która zawodzi) jechac. Nie mogę zrozumiec tej krytyki. To nowe cieszy międzyrzeczan, bo po prostu miasto w znacznej części zostało odciążone od wielkiego i uciążliwego ruchu samochodów ciężarowych. A tak naprawdę infrastruktura obwodnicy jest piękna i taką czyni panoramę Międzyrzeca od zachodu. W końcu coś pięknego i praktycznego "od zachodu"! A zazdrośnicy muszą przebolec swoją zazdrośc. Miłej jazdy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jechałem obwodnicą i jest doskonale oznakowana. Jeżeli radny miał problemy to... jego problem, choć chciałoby się rzec: samochód z miasta, droga miejska, tylko.... kierowca ze wsi...
0
Jechałem obwodnicą i jest doskonale oznakowana. Jeżeli radny miał problemy to... jego problem, choć chciałoby się rzec: samochód z miasta, droga miejska, tylko.... kierowca ze wsi...
0
Widziałem w tamtym tygodniu jak jechałem do Wawy z Białej Podlaskiej to gdzieś niedaleko Zbuczyna w małej wiosce (chyba tam są fotoradary 2) zwijany (zrywany) był nowiutki asfalt!!!! Jak wracałem tego samego dnia nie było już maszyn i asfaltu po obu stronach... jechałem z baaardzo kruchym towarem z przepisową prędkością ze względu na "roboty drogowe" zero! "0" ostrzeżenia o poprzecznym uskoku!!! Szczęścia miałem duuuużo , że się nic nie stało! Czy ktoś może wie o co tu w tym wszystkim chodzi? Żeby kłaść nowkę asfalt a potem go zrywać za chwilę? Ciekaw jestem jeszcze kto za to zapłaci:) MY a nie kto inny! A co tam "białasy" z naszą obwodnicą? Słychać coś???
0
JECHAŁEM PARE DNI TEMU TĄ PIĘKNĄ OBWODNICĄ I JEST BARDZO DOBRZE OZNAKOWANA,TYLKO NIEDOUCZENI KIEROWCY MAJĄ PROBLEMY BO JEŻDZĄ NA PAMIĘĆ I NIE PATRZĄ NA ZNAKI.
0
JECHAŁEM TĄ OBWODNICĄ I NIE MIAŁEM ŻADNYCH PROBLEMÓW Z CZYTANIEM ZNAKÓW.
0
Pytanie do zirytowanego zastępcy przewodniczącego bialskiej Rady Miasta: - po co jadąc do Lublina zjeżdżał Pan z obwodnicy? Trzeba było trzymać się trasy raczej do końca tak jak robią wszyscy. Proponuję następnym razem przez Parczew
0
Potwierdzam zarzuty - jadąc obwodnicą od strony Lublina i chcąc skręcić na Terespol i Białą nie ma odpowiedniego wcześniejszego oznakowania skrętu - drogowskaz stoi już na zjeździe a powinien stać dużo wcześniej na obwodnicy. Podobnie rzecz się ma z wyjazdem z Międzyrzeca starą drogą na Lublin - przejeżdżamy przejazd kolejowy, rondo a za rondem wesoło stoi zakaz wjazdu - tak było w niedzielę rano. Chyba, że coś się zmieniło do dziś.
0
Greg napisał:
Potwierdzam zarzuty - jadąc obwodnicą od strony Lublina i chcąc skręcić na Terespol i Białą nie ma odpowiedniego wcześniejszego oznakowania skrętu - drogowskaz stoi już na zjeździe a powinien stać dużo wcześniej na obwodnicy. Podobnie rzecz się ma z wyjazdem z Międzyrzeca starą drogą na Lublin - przejeżdżamy przejazd kolejowy, rondo a za rondem wesoło stoi zakaz wjazdu - tak było w niedzielę rano. Chyba, że coś się zmieniło do dziś.
okulary ci sie przydadza jadac radzynska tydzien temu byly nowe znaki na lublin bialystok ale jak sie jezdzi do lasu na grzyby to znakow sie nie czyta
0
O jakich kłopotach jest mowa .oddano najnowocześniejszą obwodnicę w powiecie bialskim i nie tylko ,bezpieczną dla kierowców oraz odciążającą ruch z niedostosowanych do tranzytu ciężkich tirów na ul. Lubelskiej i szczególnie 3-Maja.Ci kierowcy z Białej i Lublina krytykujący obwodnicę nie potrafią czytać znaków albo nie chcą przyznać z zazdrości ,że Międzyrzec Podlaski ma tak wspaniałą inwestycję drogową .Wszystkich pozdrawiam.
0
Greg napisał:
A kto kazał Ci jechac stara drogą? Po to jest obwodnica,żeby nie jechać przez przejazd kolejowy w Rzeczycy...Wiecej rozumu kierowco !!!
0
A co to za obwodnica!!!!! Jechałem ostatnio tą drogą z Białej do Lbn. Najpierw się jedzie przez miasto a potem dopiero wjeżdża na obwodnicę. Też mi wymiślili.....do kitu!!!!!!Powinno się objeżdżać całe miasto. WIELKI KOSZTOWNY BUBEL!!!!!!!!
0
~marcin~ napisał:
A co to za obwodnica!!!!! Jechałem ostatnio tą drogą z Białej do Lbn. Najpierw się jedzie przez miasto a potem dopiero wjeżdża na obwodnicę. Też mi wymiślili.....do kitu!!!!!!Powinno się objeżdżać całe miasto. WIELKI KOSZTOWNY BUBEL!!!!!!!!
Jadąc z Białej do Lublina nie musisz wjeżdżac w miasto Międzyrzec - cały czas 2E30, dojedziesz na pierwszy wiadukt nowej obwodnicy, na nim w prawo i prosto kierunek Lublin. Poznajcie nowe, bo stare we wszystkim przeszkadza, a szczególnie NAWYKI!!!!!!!!!
0
Sam jesteś WIELKI BUBEL! Jak się nie myśli to trzeba siedzieć w domu. Jadąc od Białej nie wjeżdżasz do miasta, tylko walisz prosto na Warszawę, a dopiero potem zjazd na obwodnicę w kierunku Lublina. Myślenie nie boli!!!
0
GOŚC napisał:
Sam jesteś WIELKI BUBEL! Jak się nie myśli to trzeba siedzieć w domu. Jadąc od Białej nie wjeżdżasz do miasta, tylko walisz prosto na Warszawę, a dopiero potem zjazd na obwodnicę w kierunku Lublina. Myślenie nie boli!!!
Myslenie nie boli, ale tam nie ma zadnego znaku ze to jest tez na lbn, domyslalem sie ze tak moze byz ze potem jest zjazd ale to nbie bylo OZNAKOWANE JAK NALEZY, wolalem nie ryzykowac, takia inewstycja a jak widac nie dokonczona, sama droga ladna ale jak napisali zle oznako9wana
0
~Marcin~ napisał:
Myslenie nie boli, ale tam nie ma zadnego znaku ze to jest tez na lbn, domyslalem sie ze tak moze byz ze potem jest zjazd ale to nbie bylo OZNAKOWANE JAK NALEZY, wolalem nie ryzykowac, takia inewstycja a jak widac nie dokonczona, sama droga ladna ale jak napisali zle oznako9wana
musisz koniecznie isc zdac prawko dzieci po kursie potrafia odczytac znaki jadac z bialej jada obwodnica wszysto bdoskonale widac
0
To się przejedź kawałek dalej a nie tylko do obwodnicy i zobacz jak wyglądają oznaczenia kolejnych skrętów przy Międzyrzecu od strony Białej. Pierwsza krzyżówka ul. Brzeska - na drodze drogowskaz: w lewo - Lublin, prosto - Warszawa. Druga krzyzówka ul. Warszawska - na drodze drogowskaz: w lewo - Lublin, prosto - Warszawa. Dopiero przy nowej obwodnicy stoi drogowskaz wskazujący nową drogę na Lublin. Konia z rzędem temu kto jadąc tędy pierwszy raz nie skręci w Brzeską czy Warszawską jadąc na Lublin. Więc nie plećcie Międzyrzecczanie, że oznaczenia są dobre, tylko dlatego, że WY wiecie jak tam jeździć.
0
Gość napisał:
To się przejedź kawałek dalej a nie tylko do obwodnicy i zobacz jak wyglądają oznaczenia kolejnych skrętów przy Międzyrzecu od strony Białej. Pierwsza krzyżówka ul. Brzeska - na drodze drogowskaz: w lewo - Lublin, prosto - Warszawa. Druga krzyzówka ul. Warszawska - na drodze drogowskaz: w lewo - Lublin, prosto - Warszawa. Dopiero przy nowej obwodnicy stoi drogowskaz wskazujący nową drogę na Lublin. Konia z rzędem temu kto jadąc tędy pierwszy raz nie skręci w Brzeską czy Warszawską jadąc na Lublin. Więc nie plećcie Międzyrzecczanie, że oznaczenia są dobre, tylko dlatego, że WY wiecie jak tam jeździć.
Tak jest, przy pierwszym zjezdzie do M-c od Bialej pozostaly "stare" oznaczenia "19". GDDKiA powinna byla to takze zmienić!
0
Gość napisał:
Oczywiście, że z oddaniem nowej obwodnicy powinna być zmieniona organizacja dla ruchu tranzytowego i zmienione oznakowanie przy wjeździe do Międzyrzeca od strony Białej.
0
Gość napisał:
Oczywiście, że z oddaniem nowej obwodnicy powinna być zmieniona organizacja dla ruchu tranzytowego i zmienione oznakowanie przy wjeździe do Międzyrzeca od strony Białej.
Dokładnie - przecież nie chodzi tylko o to, żeby obwodnica była, tylko żeby skierować na nią ruch. Nie chodzi tylko o tranzyt - ktoś kto wjedzie do miasta też powinien wiedzieć którędy z niego nową obwodnicą ma wyjechać. Zdaje się, że artykuł przyniósł efekty bo przy krzyżówce z ul. Warszawską dziś rano było już oznaczenie Lublin na wprost, a więc w stronę obwodnicy!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: