Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kłótnia o zdobyte szczyty gór. Były policjant zarzuca kłamstwo radnemu

Utworzony przez Gość, 29 grudnia 2014 r. o 18:12
On faktycznie ma problemy z prawdomównością, na ulotce z poprzedniej kampanii wyborczej też chwalił się nie swoimi sukcesami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to był chyba prawdziwy uczciwy policjant, pracowal w dodatku w tak trudnych czasach dla ludzi w tym kraju. Mieli z żoną wspanialą pasje górskie wspinaczki (może to trwa nadal) Tak trzymać Panie Bogdanie tym politykom trzeba patrzeć na ręce i słuchać dokladnie co mówią-Pozdrowienia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to był chyba prawdziwy uczciwy policjant, pracowal w dodatku w tak trudnych czasach dla ludzi w tym kraju. Mieli z żoną wspanialą pasje górskie wspinaczki (może to trwa nadal) Tak trzymać Panie Bogdanie tym politykom trzeba patrzeć na ręce i słuchać dokladnie co mówią-Pozdrowienia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bogdanie - ma Pan rację, ukazując prawdziwe oblicze tego 'Prawego i Sprawiedliwego', ale myślę, że w tej chwili powinien Pan okazać prawdziwą klasę i nie bawić się w dalsze przepychanki. Ludzie myślący i tak wiedzą, co wiedzieć powinni - a tylko bezmyślna hołota będzie miała uciechę z utarczek i pyskówek. Naprawdę nie warto w przypadku tej osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam ( bo byłem ) koronę gór Polskich,koronę Tatr Polskich i koronę Tatr. Nie byłem tylko na Sławkowskim bo mi się nie chce pedałować tyle godzin. Oczywiście byłem na Gerlachu,Lodowym,Durnym (Pysznym )Baranich Rogach,Czerwonej Ławce,Bystrej Ławce,Orlej Perci we wszystkich możliwych wariantach.Nie zamierzam nic nikomu udowadniać, jak ktoś nie wierzy to HMWD.A jeszcze byłem w Alpach,Apeninach, i na G.Czerskiego na Syberii i na najwyższym m.Holandii,koło Achen.I co panowie radni,ja powinienem być prezydentem,burmistrzemi wójtem,a nie wy cieniasy zdobywcy Ślęzy i innych pierdołowatych pagórków.!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cieszy że byli policjanci mają tyle energii i zdrowia i  mogą zdobywać szczyty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ten mundurowy śledził Pana Kurasia w ramach obowiązków służbowych ? :D Gdyby pan oficer chciał się obrazić, to wyjaśniam, że to niewinny żart. A to co pan wyprawia można nazwać pieniactwem.  Poza tym, naraża się pan na drwiny pospólstwa w stylu- 15 lat i emeryturka, albo na służbie ciągle na zwolnieniu, a na latanie po górach był czas, zdrowie i pieniądze.Nie znam człowieka, i mogę się mylić, ale można się spodziewać takich wpisów. A co do Marka Kurasia, to wiem jedno.Nie zdobywał korony gór, aby się tym licytować.Szacun dla Pana Marka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On faktycznie ma problemy z prawdomównością, na ulotce z poprzedniej kampanii wyborczej też chwalił się nie swoimi sukcesami.
Szacun ?. Czym jeszcze się chwalił, zaczyna być to interesujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla emeryta i miłośnika gór ,a z politykami tymi z dołu czy z góry tak bywa ,że chcą zdobywać szczyty tylko za jaką cenę prawdy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za różnica , który co zdobył ? Ja też zdobyłem trzy wyczyny. Po alkoholu dwa lata temu zsikałem się w spodnie :D ., rok temu narobiłem w gacie na rzadko  :D . A w te święta narzygałem na stół w restauracji.  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN Bogdan ani jego malzonka tez pierwsi z Białej nie byli (tak na marginesie dodając)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki POLICJANT, raczej MILICJANT. szuka afery jak za dawnych czasów. takie zboczenie zawodowe, nie może żyć bez inwigilacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O przepraszam Panie Bogdanie, jednak pierwszy z Białej i to wysoko (38 miejsce) Gratuluje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ten mundurowy śledził Pana Kurasia w ramach obowiązków służbowych ? :D Gdyby pan oficer chciał się obrazić, to wyjaśniam, że to niewinny żart. A to co pan wyprawia można nazwać pieniactwem.  Poza tym, naraża się pan na drwiny pospólstwa w stylu- 15 lat i emeryturka, albo na służbie ciągle na zwolnieniu, a na latanie po górach był czas, zdrowie i pieniądze.Nie znam człowieka, i mogę się mylić, ale można się spodziewać takich wpisów. A co do Marka Kurasia, to wiem jedno.Nie zdobywał korony gór, aby się tym licytować.Szacun dla Pana Marka.
Coś w tym jest .Faktycznie facio ma za dużo czasu lub nierówno pod sufitem.Ocena pewnie prawidłowa że pieniacz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym jest .Faktycznie facio ma za dużo czasu lub nierówno pod sufitem.Ocena pewnie prawidłowa że pieniacz .
Nie. Problem jest w tym, że kandydaci na radnych przed wyborami powołują się na sukcesy które w rzeczywistości  nie są ich udziałem. To niestety dotyczy pana Marka. W tym mało obywatelskim społeczeństwie mało kto chce się bić o prawdę. Szacun panie policjancie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta LISTA, to zatwierdzona prze zemnie jest? Jeśli nie, to nieweazna i .. trzeba włazić jeszcze raz. I to migiem mi tu.   Jakieś prawdziwe osiągnięcia mają, czy raczej jedynie ofiara codzienna, dla odyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma się zdymisjonować bo nie ma certyfikatu? To żart, panie Bogdanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma się zdymisjonować bo nie ma certyfikatu? To żart, panie Bogdanie?
Od osób publicznych oczekujemy raczej, że będą mówiły prawdę. O to prowadzi walkę pan Bogdan..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina mi to kłótnię z filmu "Rozmowy kontrolowane" :  - Nie masz prawa nosić znaczka. Od tej chwili, pozbawiam cię  - Nie masz prawa pozbawiać mnie żadnych praw  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdobył a się chwali, więc kłamie. Jak się trzeba zeszmacić żeby zdobyć się na coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...