Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta zginęła od ośmiu ran na szyi. Prokurator: "Zabiła się sama"

Utworzony przez przestraszony (troszeczkę), 15 czerwca 2012 r. o 07:27
Seryjny samobojca atakuje jak widać nie tylko gangsterów i polityków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem włożyła nóż do woreczka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A złoto z depozytu Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie też samo wyszło i poszło w strone Kamionki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upozorowala zabojstwo zeby rodzina nie musiala splacac kredytu a teraz bank sie upomni o swoje bo anulowanie kredytu nie dotyczy samobojstwa Przeliczyla sie kobitka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczyna być jak u Ruskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje POLSKI "wymiar sprawiedliwości".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cha cha cha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak Polski wymiar sprawiedliwości, tylko jedno zastanawia, jak ten nóż włożyła do woreczka , może sąd był pozawodówcde albo i nie !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie broniła się, bo być może już pierwszy cios w szyję spowodował wstrząs psychiczny i szok i skutkiem stała się bezradność i brak reakcji ! A czy konający człowiek myśli o tym, aby schować nóż do woreczka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, 8 razy upadała na nóż (przez przypadek oczywiście)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadawała ciosy przez woreczek, żeby nie było odcisków paców. Myślenie nie boli...nawet po zawodówce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potknęła się i upadła na nóż. I tak osiem razy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite. Jestem pod wrażeniem inteligencji prokuratury :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwia sprawność działania prokuratury. .Sprawa podobna do tej z udziałem śp. Sekuły.Tamten też strzelił do siebie kilka razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa... to samo przecież było z Łukaszem... uja tam prawda, ciekawe tylko kto w to wszystko jest zamieszany, bo wszystkie tego typu sprawy to niby samobojstwa... masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kobieta miała na szyi osiem ran zadanych ostrym narzędziem. Dwie najpoważniejsze, okazały się śmiertelne i doprowadziły do wykrwawienia. Niedaleko leżał nóż, był w foliowym woreczku." Tak jest! To niezaprzeczalnie typowe znamiona samobójstwa i masochizmu jednocześnie, pomyślał by Stirlitz. Podobnie jak w przypadku Łukasza S., którego spalone ciało ponad rok (dwa lata?) temu znaleziono na terenie bombosquadów. To też zakwalifikowano jako samobójstwo. Mogę się założyć, że każdy kolejny przypadek niewyjaśnionego morderstwa zostanie zakwalifikowany jako samobój. Statystyka milicyjna musi się przecież zgadzać, prawda? Wykrywalność mamy 100%. Tak będzie się działo dopóki któryś z naszych prawodawców - choć to "prawo" mi tu ni jak nie pasuje - nie popełni samobójstwa upadając co najmniej dwadzieścia razy na nóż, pakując go po tym wszystkim rzecz jasna w foliowy worek. Chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak już zmarła, to włożyła nóż do woreczka foliowego i zadzwoniła na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w takei samobójstwo nie wierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w takie samobójstwo nie wierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz wymiar sprawiedliwości to potrafi złapać i skazać na karę więzienia, ale tylko rowerzystę po browarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...