Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD na pikniku w Białej Podlaskiej. "Staramy się być apartyjni"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2016 r. o 21:56 Powrót do artykułu
Co Ci ludzie sobie myślą?Mamy demokratycznie wybrany rząd więc niech nie sieją zamętu!Gdybym wiedziała ze piknikują w moim mieście to z ciekawości przeszlabym się tamtędy popatrzeć im w oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetino, swetru, kaszaniak, kłamacz i komoruski łażacy po ulicach są APARTYJNI?! KOMU WY TEN KIT WCISKACIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mamy demokratycznie wybrany rząd" - demokratycznie wybrany rząd, który łamie zasady demokracji i przywraca zwyczaje z PRLu. Na pewno jest to jeden z najgorszych rządów jaki Polska miała w ostatnich latach. Dałem im szansę na początku, ale rozczarowali mnie bardzo mocno. Polityczne dno, gospodarczo mizernie. Co się dzieje z planem Morawieckiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poloki gorszego sortu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRudno sie pogodzić z utratą stanowisk !!!!!!!!!!!!! ludzie od Swetru....Rycha ...Zdzicha i tych co okradali Polskę i Polaków przez 8 lat teraz sieją zamęt , donoszą na Polski Naród .........WSTYD MI ZA Z KOD KTÓRY BRONI - Agenta Bolka .... strażnika żyrandola Bula.... Kwaśnego Alego. Polacy wybrali dobra zmianę .... pomóżcie lepiej spłacać alimenty Kijowskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korytko ominęło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Mamy demokratycznie wybrany rząd" - demokratycznie wybrany rząd, który łamie zasady demokracji i przywraca zwyczaje z PRLu. Na pewno jest to jeden z najgorszych rządów jaki Polska miała w ostatnich latach. Dałem im szansę na początku, ale rozczarowali mnie bardzo mocno. Polityczne dno, gospodarczo mizernie. Co się dzieje z planem Morawieckiego?
Korytko ominęło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie, nawet w Białej kilka osób zbiera na alimenty dla pana z kucem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Staramy się być apartyjni" - ale średnio nam wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hitler też doszedł do władzy demokratycznie, a na Białorusi demokracja jest w rozkwicie (wg Łukaszenki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy bo nie kradnie i robi coś dla ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poucz sie trochę historii a nie zaśmiecasz głupotami net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potępiam kiedy ojciec nie płaci na swoje dzieci, ale życie prywatne liderów nie ma tu nic do rzeczy. A jeśli kogoś to tak bardzo interesuje, to niech prześledzi życie swojego wodza. Jest tak kryształowe, aż nierealne. Nie ma niczego , niczego się nie dorobił, żyje tylko ideą. Ideą rewanżu, odwetu, zemsty. I ten człowiek mieni się być chrześcijaninem. Nikt nie skłócił i nie podzielił tak Polaków do tej pory. I żeby nie było wątpliwości- nigdy nie byłam u koryta. Niczego nie straciłam Pamiętam dobrze najobrzydliwsze czasy rządów komuny i te tendencyjne wiadomości, w których nie było miejsca dla myślących, tylko dla łykających prymitywną propagandę. Teraz jest tak samo. Widocznie niektórym tego brakowało .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co personalnie zrobił dla Ciebie ? Dał Ci 500 ? Łoł , z podatków obywateli- to dopiero gest. A jeśli jedynym kryterium porządności jest dla Ciebie to, że nie kradnie- to takich ludzi jest więcej wśród polityków. Nie ma natomiast takich, którzy pod płaszczykiem demokracji plują na wszystko, do czego nie przyłożyli ręki osobiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że KOD jest w Białej... Już przestawałam wierzyć, że w tym mieście są jeszcze racjonalnie myślący ludzie, a tylko same darmozjazdy i naciągacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetino, swetru, kaszaniak, kłamacz i komoruski łażacy po ulicach są APARTYJNI?! KOMU WY TEN KIT WCISKACIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy alimenty "lider demokracji" (hahahahaaa) zapłacił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw pan Kijowski wzywał obywateli do zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o TK, potem dudnił na marszach, że „nie ma w Polsce demokracji”, ale kiedy Sejm, a konkretniej partia rządząca traktuje projekt KOD-ziarzy poważnie i chce o nim rozmawiać na spotkaniach sejmowych komisji, zarówno sam KOD, jak i PO czy Nowoczesna wołają: „Pobite gary!”. I wycofują swoje projekty albo głosują przeciwko projektowi obywatelskiemu w porozumieniu z projektu tego autorami…Co na to Kodziarze? A no nic - mózgów nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD to są zakamuflowani PO-spolici Oszuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy czy będziecie tacy zadowoleni z pisu, jak w końcu ich niepoważne zmiany dotką i was. Kiedy będziecie płacić większe podatki (za samą energię co najmniej 280 zł więcej rocznie od 2017 roku), zostanie podwyższony VAT do 25%, nie będziecie mogli sprzedać swojej ziemi rolnej, nie będziecie mogli zbudować domu na wsi, wasze rodziny stracą pracę na granicy, euro będzie kosztować 5 zł, zagraniczny kapitał wycofa się z Polski i bezrobicie pójdzie w górę, i tak można wymieniać w nieskończność... Ale o czym w ogóle można rozmawiać z ludźmi, którzy myślą tylko jak dowalić innym, bo inni mają lepiej? Z zawistnymi i myślącymi tylko o przeszłości ludźmi nawet nie ma co rozmawiać, to jest ściana nie do przebicia. Ślepe patrzenie na jedyne przywódcę jest po prostu oznaką fanatyzmu. Nie popieram żadnej partii w obecnym Sejmie. I najgorsze jest to, że nie widzę ludzi, którzy mają prawdziwą wizję Polski przyszłości a jedynie obserwuję samych populistów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...