Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kogo polecilybyscie?

Utworzony przez Ania, 10 czerwca 2014 o 17:07
Niedlugo mam wesele i szukam kosmetyczki ktora wykonalaby ladny makijaz kogo polecilybyscie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niedlugo mam wesele i szukam kosmetyczki ktora wykonalaby ladny makijaz kogo polecilybyscie?
  Ale problem... że aż trzeba pisać na forum i rad szukać! Młodość nie potrzebuje żadnych makijaży! Natura wyposaża w najpiękniejszy makijaż młodości i nie trzeba go poprawiać... Powodzenia!
0
Forum jest po to zeby pisac i szukac tez rad ;)
0
Ja, polececam sztucznego penisa. Serio, jesli dla męża sztucznie zrobisz sie ładna to sztuczny penis tez jest ładny. Puknij się w łep głupi babsztylu.
0
Zal mi was kazda dziewczyna chce ladnie wygladac dlatego robi jakis makijaz zamiast pomoc dziewczynie to wy jakies chore teksty piszecie...
0
Widac chlopy sie znaja na temacie skoro udzielaja sie w damskim temacie, nie przejmuj sie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: