Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kogo polecilybyscie?

Utworzony przez Ania, 10 czerwca 2014 r. o 17:07
Niedlugo mam wesele i szukam kosmetyczki ktora wykonalaby ladny makijaz kogo polecilybyscie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedlugo mam wesele i szukam kosmetyczki ktora wykonalaby ladny makijaz kogo polecilybyscie?
  Ale problem... że aż trzeba pisać na forum i rad szukać! Młodość nie potrzebuje żadnych makijaży! Natura wyposaża w najpiękniejszy makijaż młodości i nie trzeba go poprawiać... Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forum jest po to zeby pisac i szukac tez rad ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, polececam sztucznego penisa. Serio, jesli dla męża sztucznie zrobisz sie ładna to sztuczny penis tez jest ładny. Puknij się w łep głupi babsztylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi was kazda dziewczyna chce ladnie wygladac dlatego robi jakis makijaz zamiast pomoc dziewczynie to wy jakies chore teksty piszecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac chlopy sie znaja na temacie skoro udzielaja sie w damskim temacie, nie przejmuj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...