Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejna wojna z wiatrakami. "Ekoterroryzm! Mamią rolników łatwym zyskiem"

Utworzony przez Eugeniusz, 21 listopada 2013 r. o 18:29
E wieśniaki słuchajta, ni ma nic takiego jak " na zachodzie".  Jedźta do Nimiec, Danii czy Hulandii to zobaczyta, że wiatraki nie wpływają na potencję czy mleczność krów. Wasze pradziady bały się doktorów czy elektryczności a tera wy boita sie wiatraków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoj kury bedo sie źle nieśli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wisz panie zawsze mozna powalczyc o swoje zawsze wiecej kaski wplynie w kieszenie jak piszesz wiesniakow:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadzio wieśniak około 60-tki  całe życie zapierniczał w filcach , zmieniał skarpety raz na tydzień. Hodował kurki , kilka świnek i krówkę. I czego on się dorobił??? Nie dokupił ziemi , dalej zapiernicza na tych marnych 3 hektara.Mieszka w starym domu, jeździ jakimś 20 letnik kondonem i traktorem 30 letnim. Nie ma nawet emerytury , żre byle gówno z Biedronki lub Lidla . Nie ustawił dzieci w życiu. To jest typowy nieudacznik i tuman, niczym nie różni się od tego menela spod sklepu. Jakoś inni rolnicy co mieli głowę na karku podorabiali się domów, dobrych samochodów, dokupili ziemi, zakupili mieszkania w miastach w bloku. Inni w handlu się dorobili lub jeszcze inni pracowali w służbach mundurowych i teraz biorą emerytury w granicach 2- 3 tysięcy. A taki rolniczyna w filcach całe życie przesrał i dalej ciemnota w głowach.... he he 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba przegonić wiatraki, bo nie będzie można sobie ponarzekać na bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za wiotrakami, niech stawiaju ale wszystkie kiele józefowa  :lol:  :D  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej kpiarze! A chleb to wam smakuje? Potraficie tylko wyśmiewać się z rolników, ale chleb i bułki to jecie całą gębą! Poszanowania dla ludzi ze wsi, za grosz nie macie. Wcale się rolnikom nie dziwię, że nie chcą wiatraków. Mają słuszną rację!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam zdanie przedmówcy.To Ci prości(nie mylić z prostakami) ludzie wykazują się mądrością,czujnością i determinacją w walce z wiatrakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E wieśniaki słuchajta, ni ma nic takiego jak " na zachodzie".  Jedźta do Nimiec, Danii czy Hulandii to zobaczyta, że wiatraki nie wpływają na potencję czy mleczność krów. Wasze pradziady bały się doktorów czy elektryczności a tera wy boita sie wiatraków?
Ty lepiej pojedź, Jak  " na zachodzie" popatrzyli na "opłacalność" i przekręty na dotowaniu tego badziewia to Wielka Brytania wycofała się z tej "ekologii" Niemcy dopłacają kolosalne sumy i powoli zamykają ten interes- zresztą oni stawiali farmy wiatrowe na morzu z daleka od ludzkich siedzib. Poczytajcie "oświeceni" za parę złoty od posta... http://nowa-stepnica.x25.pl/2012/02/26/wybitni-naukowcy-ostrzegaja-przed-wiatrakami/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jakbyście spiewali gdyby obok waszego domu miały stanąć turbiy wiatrowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatraki przestraszą kury powracające wiosną z ciepłych krajów.Więc jeśli chcecie jeść jajka to protestujcie.Śmigło się urwie i w gąsior zacieru strzeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prześmiewcom ludzi ze wsi czyli "elicie"za która się sami uważają, radzę poczytać o infradźwiękach i ultradźwiękach - niesłyszalnych dla ludzkiego ucha, ale ..... zresztą jesteście tacy "mądrzy inaczej" to może zrozumiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta babsko zwana posło-osłem sadurska /znana rodzinka co miała z-dy mięsne w Końskowoli i zalega rolnikom ok.20mlnzł od 5-ciu lat/ dzisiaj chce zbawić Stanin ! Kochani nie słuchajcie złych proroków bo takim jest ta baba na spotkaniu w Przytocznie stwierdziła, że sto km od wiatraka kury się nie będą nosić kobity rodzic a chłopy p..rzyć !! To jest "fachowiec" a sama stara panna niezdatna do roboty łóżkowej a znalazła upust w darciu mordy o tym o czym nie ma zielonego pojęcia. Przyprowadzi wam też lekarza babe tyż bez chłopa i będą wam gadać j/w - deb***izm totalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciw wiatrakom w Gminie Stanin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczcie ludzie z wszelkimi innowacjami. Tam gdzie mieszkacie, to jest Wasza Polska. Niech nikt Wam nie wciska, że to jest dobre. Po latach dopiero będzie można poznać skutki tych wiatraków. Ziemia coraz bardziej robi się szpetna z powodu takich dziwactw. Wieś musi zachować swoje piękno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast argumentów "siewcy" wiatraków drwią i wykazują pogardę dla miejscowych. Jak oni uszanują konsultacje i racje mieszkanców? Satysfakcję daje im upokarzanie Was.   Musicie utworzyć stowarzyszenia ekologiczne - jak w Parczewie - a przeciwstawicie się arogancji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacofanie, głupota i kretynizm to trzy słowa określające wiejskich rolników. ( nie piszę tu o rolnikach z prawdziwego zdarzenia z nowoczesnymi maszynami i dużym ogółem ziemi a o tych co mają parę hektarów i niesprawną sześdziesiątką po polach pomykają :D ) W filcach śpi pod pierzyną, całe życie obcował tylko z krowami i świniami , nigdzie nie byli a na tematy wiatraków mają mnóstwo do powiedzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacofanie, głupota i kretynizm to trzy słowa określające wiejskich rolników. ( nie piszę tu o rolnikach z prawdziwego zdarzenia z nowoczesnymi maszynami i dużym ogółem ziemi a o tych co mają parę hektarów i niesprawną sześdziesiątką po polach pomykają :D ) W filcach śpi pod pierzyną, całe życie obcował tylko z krowami i świniami , nigdzie nie byli a na tematy wiatraków mają mnóstwo do powiedzenia. 
Nie dziel rolników na grupy, tych z prawdziwego i nieprawdziwego zdarzenia. Nie pogardzaj tymi, co ciężko pracują! A w jakich to ty butach chodzisz i jak sypiasz? Z kim lub czym obcujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...