Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolembrody: Trzy osoby zginęły w pożarze

Utworzony przez [*], 11 lutego 2012 o 11:01
Daniel Będziemy Pamiętać o Tobie:([*]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
50 lat temu taką kozą rodzice ogrzewali dom a zimy były tęgie i śnieżne,zaspy sięgały do okien domu i nikt się nie spalił a teraz przyjdzie sąsiad i pożar gotowy.
0
Daniel ;((( [*]
0
Daniel [*] Nie mogę w to uwierzyć Dlaczego Ty ;(
0
17 letni sąsiad nie pił alkoholu to jest pewne On poszedł do sąsiadów aby napić się parzonej herbaty i podzielić się opłatkiem
0
Gość napisał:
17 letni sąsiad nie pił alkoholu to jest pewne On poszedł do sąsiadów aby napić się parzonej herbaty i podzielić się opłatkiem
czy po alkoholu czy nie to zawsze tragedia
0
Tragedia ;( Daniel ;( dlaczego Ty??? będziemy Cię pamiętac [*]
0
Bóg Tak Chciał {*}
0
Gość napisał:
zamknij morde zjebie, tak Ci ku*** wesoło? sam jestes je***y abstynent? Ciekawe co bys powiedział jakby to twój ziomek zginą je***a gnido!!! PRAWY NA ZAWSZE W PAMIĘCI;(
0
słoń napisał:
zamknij morde zjebie, tak Ci ku*** wesoło? sam jestes je***y abstynent? Ciekawe co bys powiedział jakby to twój ziomek zginą je***a gnido!!! PRAWY NA ZAWSZE W PAMIĘCI;(
a po co te bluzgi?Teraz nic nie wiemy, sekcja wykaże czy był pod wpływem alkoholu czy nie.
0
słoń napisał:
nie podniecaj się cioto wydymana, bo i tak za miesiąc nie będziecie o nim pamiętać deb***e z gimnazjum. "Prawy na zawsze w pamięci" hahahahahaha ale się uśmiałem, idź się napij ciepłej "pryty" i nie urój na forum cieniasie.
0
kodi napisał:
nie podniecaj się cioto wydymana, bo i tak za miesiąc nie będziecie o nim pamiętać deb***e z gimnazjum. "Prawy na zawsze w pamięci" hahahahahaha ale się uśmiałem, idź się napij ciepłej "pryty" i nie urój na forum cieniasie.
sam może jestes wydymana ciota!!! słoń ma rację!! ! Daniel, na ZAWSZE w pamięci ;((
0
z tego co wiem to dobry artysa z tego 17 latka jak i z całej jego rodziny PATOLOGJA .a na herbate na pewno nie poszedl do nich
0
Wiem, że dla niektórych był to ktoś niedobry, ale jakby to ująć był to człowiek, który zawsze miał czas dla przyjaciół. Teraz dopiero to widzę, że zabawy i śmiech w jego towarzystwie było czymś niepowtarzalnym.I wiem, że te słowa potwierdzi większość, która go znała, a inni ze swoimi komentarzami niech spadają. To był naprawdę super chłopak. Daniel
0
Wiem, że dla niektórych był to ktoś niedobry, ale jakby to ująć był to człowiek, który zawsze miał czas dla przyjaciół. Teraz dopiero to widzę, że zabawy i śmiech w jego towarzystwie było czymś niepowtarzalnym.I wiem, że te słowa potwierdzi większość, która go znała, a inni ze swoimi komentarzami niech spadają. To był naprawdę super chłopak. Daniel
0
kodi napisał:
Zamknij pysk je***a pizdo! takiś cwany? daj czas i miejsce to wtedy sie pośmiejemy , ale z twojego pobytu na OIOM'ie. Nie tyczy cie sprawa to wypier***aj z tależa bo ci frytki dopier***ą.
0
słoń napisał:
Zamknij pysk je***a pizdo! takiś cwany? daj czas i miejsce to wtedy sie pośmiejemy , ale z twojego pobytu na OIOM'ie. Nie tyczy cie sprawa to wypier***aj z tależa bo ci frytki dopier***ą.
Kultury więcej !!!
0
słoń napisał:
słoniu świnki kwiczą są głodne już czas je oporządzić.Jak ci coś nie pasi to wieśniaku nie czytaj będziesz spokojniejszy i zwieracze ci nie puszczą.
0
tangen napisał:
z tego co wiem to dobry artysa z tego 17 latka jak i z całej jego rodziny PATOLOGJA .a na herbate na pewno nie poszedl do nich
moze i na herbatke nie poszedł, ale był zbyt młody aby umierac!!! kto go nie znał, niech go nie oceniaaa!!!!
0
kodi napisał:
To on jeszcze w wieku 17 lat do gimnazjum chodził?W tym wieku to liceum lub technikum się przerabia a nie do starych ludzi po wsi łazi.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: