Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolizja w Białej Podlaskiej, krajowa "dwójka" zablokowana

Utworzony przez dm, 18 maja 2011 o 09:27
zamiast tych nikomu niepotrzebnych zbiornikow ekologicznych w ktorych i tak nie ma wody zrobiłoby sie wiadukt na solidarnosci i na terebelskiej ale wiadomo jestemy w UE to ekolodzy sa wszechpotezni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem pewien, że wypadek był przez NIEDOSTOSOWANIE PRĘDKOŚCI DO WARUNKÓW DROGOWYCH. A zbiorniki - przyjdzie susza, to będą jak znalazł na wodę. A przy potopie, to tym bardziej. DZiś - dziś można pojeździć na kuadach
0
Piszecie o kolizji, w której nikt nie ucierpiał. W Trzebieszowie w wypadku ucierpiały 2 kobiety i przemilczacie to. A może nie wolno wam pisać o wypadku spowodowanym przez policjanta?
0
ciekawa napisał:
Piszecie o kolizji, w której nikt nie ucierpiał. W Trzebieszowie w wypadku ucierpiały 2 kobiety i przemilczacie to. A może nie wolno wam pisać o wypadku spowodowanym przez policjanta?
Tak, my wszyscy aktywni na forum (ok 20 osó, jesteśmy najbliższą rodziną tego policjanta.
0
czyt napisał:
Jestem pewien, że wypadek był przez NIEDOSTOSOWANIE PRĘDKOŚCI DO WARUNKÓW DROGOWYCH. A zbiorniki - przyjdzie susza, to będą jak znalazł na wodę. A przy potopie, to tym bardziej. DZiś - dziś można pojeździć na kuadach
a skad ma sie znaleźc woda jak jest susza?jak nawet nie ma suszy to i tak nie ma w nich wody a jak leje deszcz to postoi z 3 dni woda i znowu nie ma lepiej sie przejedz obbwodnica i popatrz na pseudoeokologiczne zbiorniki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: