Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolonia Piszczac: Nielegalny skład paliwowy

Utworzony przez Janusz, 26 lipca 2011 r. o 22:06
ZŁODZIEJE !!! I nie mówię to o izbie, bo oni robią co im te skór... z góry prawem każą, ale to jest jawne złodziejstwo czy też wręcz mafia pt. państwo ,,Celnicy oszacowali wartość ujawnionego towaru na ponad 22 tys. zł. Wysokość należności podatkowych oceniono na ponad 10 tys. zł'' - I gdzie te pieniądze giną ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam 1000 litrów ropy w beczkach. kupowałem jak sprzedałem świniaki, żeby było teraz na żniwa. paragonu z CPN nie mam i może co mam załacić podatek ? od ruskich też kupowałem, bo tańsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oku***! tosz ja mam w podkaszarce litr benzyny i paragonu nie mam. Lecę wylać, bo mnie akcyze dojebiom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okoorwa! tosz ja mam w podkaszarce litr benzyny i paragonu nie mam. Lecę wylać, bo mnie akcyze dojebiom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jedna dziupla i taki sukces, że aż do gazety trzeba było się pochwalić? to sprawdźcie tych celników i policjantów, bo widocznie im ten pan nie dał łapówki. W okolicach samego Piszczaca, jest z 15 takich "rozlewni". a na pewno do 10 z nich zaglądali celnicy w przeciągu 4 ostatnich lat i nic nie widzieli. Radzę Dziennikowi Wschodniemu powęszyć, a na pewno zrobicie o wiele lepszy artykuł niż ten. Nielegalnie sprowadzane paliwo sprzedają w okolicach Piszczaca, Kodnia, Tucznej hektolitrami, celnicy od lat dobrze o tym wiedzieli... pewnie wszędzie nad granicą to kwitnie jak przebiśniegi na wiosnę... dziękuję za uwagę pozdrawiam lato, bociany, akordeon, ognisko i kiełbaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kapusia już złapali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojejku jejku - ja mam w garażu 5 l benzyny do kosiarki i nie mam kiedy kosić, bo leje. Zaczynam się bać, bo jak mi wpadnie policja i celnicy o 6 rano, to jak udowodnię, że kupiłem na stacji. Na szczęście mam legalnego windowsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy z nich ku,,wa celnicy a skurwe,,ny jezdza na ruskier ropie i pala ruskie fajki jeb,,e biedaki nie stac ich na polska rope i benzyne dziady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...