Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOLONIE W SARBINOWIE ośrodek Neptun

Utworzony przez mama76, 30 maja 2015 r. o 22:01
Witam,czy ktoś może jeździł na kolonie do Sarbinowa do ośrodka Dar-Bull inaczej NEPTUN na ulicy Leśnej?Słyszałam ,że dzieci z gminy Milejów w 2013 roku tam były.Może też z innych rejonówo .Bardzo proszę o opinie,bo zapisałam swoje dziecko właśnie do tego ośrodka i trochę się boję,bo strona stara,zdjęcia też.Jak tam jest,jak warunki,jedzenie itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,czy ktoś może jeździł na kolonie do Sarbinowa do ośrodka Dar-Bull inaczej NEPTUN na ulicy Leśnej?Słyszałam ,że dzieci z gminy Milejów w 2013 roku tam były.Może też z innych rejonówo .Bardzo proszę o opinie,bo zapisałam swoje dziecko właśnie do tego ośrodka i trochę się boję,bo strona stara,zdjęcia też.Jak tam jest,jak warunki,jedzenie itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ośrodek to tragedia już dawno powinien zostać zamknięty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...