Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendanci policji żegnają się ze stanowiskami

Utworzony przez kokos, 26 listopada 2009 r. o 08:38
czytający forum napisał:
Panie Pawlak. Może Pana wpisy nie byłyby tak irytujące, gdyby nie pisał ich Pan pochyłą czcionką. Zrob coś Pan z tym, bo są słabo czytelne, źle się czyta pochyły tekst. Pozdrawiam.
Panie Czytelniku, także i tego co ja piszę, używam kursywy bo lubię i po drugie to jest jeden ze składników mojego irytującego emploi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yES YES YES!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZEN napisał:
ZAISTNIAŁA KONIECZNOŚĆ POSADZENIA NA STOŁKU SWOJEGO SYNALKA JA WIEM KTO ,MOŻE KTOŚ ZGADNIE ./wg/
MIASTO MUSI MIEC SWOJE WPŁYWY. JAKI OJCEC TAKI SYN NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. DOPIERO BEDO CYRKI, JEDNO CO MOŻNA ZAOBSERWOWAĆ Z ZACHOWANIA POLCJANTÓW TO SĄ SPORE SPIĘCIA, WIDZĄ CO ROBIO OFICEROWIE I CO DZIWNE OFICERÓW NJAGRADZAJO A ZWYKŁYCH ROBOLI W D....... MAJO. DOŚWIADCZENI ODCHODZĄ DLATEGO MYŚLE , ŻE MAJO DOŚĆ ROBIĆ DLA KARIEROWICZÓW CO MAJO PLECY I ZA NICH DOSTAJO AWANSE PREMIE ZASZCZYTY PRZYKŁAD TO WW CO PODWŁADNYCH MA ZA ŚMIECI NIC WIĘCEJ. PRAWDE NAPISAŁY GAZETY O KMP BIAŁA PODLASKA LECZ TO TYLKO 5% PRAWDY ODKRYTEJ. MOŻE JAKIŚ POLICJANT ZNAJDZIE SIĘ I OPISZE CO FAKTYCZNIE JEST POWODEM TEGO KONFLIKTU MIEDZY NIMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadrodze się należało, ale Kaśce nigdy w życiu, dostała dymisję bo taka była potrzeba, zwolnienia miejsca dla nowego komendanta, układ polityczny? Nie można Kaśki porównywać do Zadrogi, to dwie skrajnie postępująco osoby. Zadroga i tak za długo tu był, należało mu się. Ile ten nowy pełniący obowiązki ma służby? Ile pracował na ulicy, gdyby nie tatuś to by go w pewnie w tych szeregach nie było. Karierowicz ,a nie policjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się trudno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...