Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kominki dla kazdej rodzinki

Utworzony przez bagi69, 20 stycznia 2015 r. o 20:29
Kominki wszelakie: konwekcyjne, ciepłe ,kumulacyjne, piece Kuzniecowa , piece kaflowe i inne.   ######://images66.fotosik.pl/43/d6493357040fa2dem.jpg   Piszcie kowart.kominki@wp.pl   tel 601 817 243
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Piszci podam strone gdzie znajdziecie więcej informacji . Boje sie tu podawać aby nie dostac bana.   kowart.kominki@wp.pl   kominki z Rokitna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś szuka kominka, a za bardzo nie wie jaki jest dla niego najlepszy, w ciemno niech uderza do firmy Mat-Kom z Lublina. To specjaliści jak się patrzy! Ja jestem zadowolony. Mi doradzili dobrze, co sobie bardzo chwalę. Wybrałem sobie fajny wkład kominkowy, plus zabudowę. Sprawili się szybciutko. No i przez to mogę powiedzieć, że kominki firmy Mat-Kom można brać na ślepo. Przyjechali, zrobili co trzeba, skasowali kasę i cześć.  Fachowo, sprawnie, w przyzwoitej cenie. Tylko moja dziewczyna jak głupia skakała koło gościa. Trochę mnie zgrzała, jak te ich kominki, z tym swoim "panowie może kawkę". W każdym razie udam że tego nie było. Link do stronki: Kominy - Kominki Lublin | MAT-KOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...