Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komitet Lesiuka kłamcą wyborczym!

Utworzony przez wp, 25 listopada 2010 o 21:40
Sygn. akt. I Ns 298/10 POSTANOWIENIE Dnia 25 listopada 2010 roku Sąd Okręgowy w Lublinie Wydział I Cywilny w składzie następującym: Przewodniczący: Sędzia Sądu Okręgowego Zofia Homa Protokolant: st. sekr. sądowy Ewa Krawczyńska po rozpoznaniu w dniu 25 listopada 2010 roku w Lublinie na rozprawie sprawy z wniosku Artura Grzyba - kandydata na Burmistrza miasta Międzyrzec Podlaski z udziałem Komitetu Wyborczego Wyborców „Wspólnota Samorządowa" MP o wydanie orzeczenia w trybie art. 72 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku - Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw postanawia: 1. zobowiązać pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców „Wspólnota Samorządowa" MP Stanisława Rabczuka do opublikowania na własny koszt w najbliższym wydaniu tygodnika „Słowo Podlasia", w terminie nie później, niż w ciągu 48 godzin od uprawomocnienia się orzeczenia, na 3 albo 5 stronie redakcyjnej, czcionką nie mniejszą niż tekst artykułów prasowych publikowanych na danej stronie, oświadczenia o następującej treści: „Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólnota Samorządowa" MP z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, realizując postanowienie Sądu Okręgowego w Lublinie, przeprasza Pana Artura Grzyba - burmistrza miasta Międzyrzec Podlaski za to, że w materiale wyborczym pn. Samorząd 2010 www.stanislawlesiuk.pl, prowadząc agitację na rzecz kandydata na burmistrza miasta Stanisława Lesiuka, naruszył dobra osobiste pana Artura Grzyba, bezprawnie zarzucając mu: łamanie prawa przy finansowaniu jego kampanii wyborczej poprzez angażowanie w nie środków publicznych; zorganizowanie uroczystości odsłonięcia Pomnika Wolności bez udziału przedstawicieli NSZZ „Solidarność"; niepodejmowanie przez Burmistrza Artura Grzyba działań na rzecz utworzenia w Międzyrzecu Podlaskim filii wyższych uczelni. Ponadto informujemy, że nieprawdziwe były informacje opublikowane w materiale wyborczym, jakoby, „gdy Stanisław Lesiuk ustępował ze stanowiska burmistrza, Międzyrzec miał tylko około 1 miliona złotych długu", a także jakoby podczas kadencji Burmistrza Artura Grzyba „nie powstały żadne nowe obiekty sportowe w ramach poprawy bazy infrastrukturalnej obiektów szkolnych". Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólnota Samorządowa" MP".; 2. nakazać pełnomocnikowi Komitetu Wyborczego Wyborców „Wspólnota Samorządowa" MP Stanisławowi Rabczuk wpłacenie na rzecz Integracyjnego Centrum Edukacji i Kultury w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Lubelska 57/59, kwoty w wysokości 2.000 (dwa tysiące) złotych; 3. w pozostałej części wniosek oddalić; 4. stwierdzić, że każdy z uczestników ponosi koszty postępowania związane ze swoim udziałem w sprawie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja uważam tak samo jak pan lesiuk i dlatego głosuję na niego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powoli ,powoli panowie z Komitetu Międzyrzec Razem, wyrok jeszcze nie jest prawomocny a wy już ogłaszacie przegrana. Ciekawa jest sprawa koncertu Dody ,jak czytam pozew to odnoszę wrażenie ze nie kwestionujecie strat tylko ważna jest cena biletu 10 czy 15 zł.A najważniejsze jest to aby uznać komitet za kłamcę wyborczego i nie ważne za co.W sprawie święta Solidarności i płyt pilśniowych ....nie będę uprzedzał..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To są już sztuczki prawnicze gdzie wyszukuje się rzeczy mało istotnych i trudnych do obrony w trybie wyborczym. Zamierzona taktyka, zwłaszcza gdy strona przeciwna nie ma wglądu do dokumentów znajdujących się w urzędzie miasta. Jest to jeden z elementów braku jawności i przejrzystości w zarządzaniu miastem. Można przegrać bój o dyktę, ale sprawa Gajewskiego i Litwiniuka jest oczywista. Miastem rządzi układ i za wszelką cenę trzeba dojść do prawdy. Tego najbardziej boi się Grzyb, bo jak przegra wybory, to wiele rzeczy wyjdzie na jaw, a wtedy będzie nadany inny bieg tym zdarzeniom, które są zaledwie zasygnalizowane w materiałach wyborczych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja i tak wierze lesiukowi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie jest pelna klamstw !!!! nawet jezeli bylo cos niezgodne z prawda to malo istotne rzeczy, nie robcie z lesiuka klamcy bo do klamcy grzyba to i tak mu jeszcze daleko!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
miło że wszyscy piszecie z jednego komputera;] musicie być blisko ze soba ;]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
robert napisał:
nie jest pelna klamstw !!!! nawet jezeli bylo cos niezgodne z prawda to malo istotne rzeczy, nie robcie z lesiuka klamcy bo do klamcy grzyba to i tak mu jeszcze daleko!!!!!!!!!!!!!!
CZŁOWIEKU, NIE MASZ CHYBA POJĘCIA, JAKI ELEMENT SPOŚRÓD SWOJEGO ELEKTORATU WOZI DO SĄDU STACHO, ABY BRONIĆ SWYCH WREDNYCH KŁAMSTW I MANIPULACJI! TO ZGROZA: LUDZIE Z KRYMINALNĄ PRZESZŁOŚCIĄ, WYDALENI ZE SŁUŻBY FUNKCJONARIUSZE APARATU BEZPIECZEŃSTWA, OSZUŚCI, SKAZANI ZA KŁAMSTWA, NIEROBY, HOCHSZTAPLERZY, KOMBINATORZY. WYDAJE SIĘ IM, ŻE STACHO, ICH AKTUALNY PROTEKTOR ZAPEWNIA IM BEZKARNOŚĆ, A Z CZASEM W ZAMIAN ZAŻĄDAJĄ OD NIEGO, CZEGO TYLKO ZECHCĄ. STRACH WPROST UŻYWAĆ NAZWISK, TO LUDZIE NAPRAWDĘ NIEBEZPIECZNI. MIESZKAŃCY WIEDZĄ ZAPEWNE, KTO NOSI KSYWY: GULA, GAGA W LOKALNYM PÓŁŚWIATKU. I TO WŁAŚNIE TACY LUDZIE MAJĄ WSPÓŁRZĄDZIĆ MIASTEM ZE STACHEM?! WYPROWADZĘ SIĘ STĄD, JEŚLI GRZYB NIE WYGRA. NIE CHCĘ MIESZKAĆ W MIEŚCIE ZŁA I BEZPRAWIA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
WYPROWADZĘ SIĘ STĄD, JEŚLI GRZYB NIE WYGRA. NIE CHCĘ MIESZKAĆ W MIEŚCIE ZŁA I BEZPRAWIA.
To sie wyprowadzaja bo kto bedzie po tobie plakal - no chyba ze Grzyb ze stracil slugusa kt zatrudnil by takie glupstwa pisal. Albo wiesz za duzo i krecisz bicz na Siebie albo nic nie wieSZ i piszesz durnoty bo Gaga to Ja jezszcze pamietam kogo reprezentowal 4 lata temu wiec nie osmmieszaj sie jeleniu, a mieszkac to juz mieszkasz od 4 lat w miescie zla i bezprawia ale albo jestes slepcem albo glupcem ze tego nie dostrzegasz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gosc. napisał:
miło że wszyscy piszecie z jednego komputera;] musicie być blisko ze soba ;]
Ja piszę ze swojego komputera i popieram w całości tych gości co krytykują Grzyba, bo mają w 100%-ach rację. Żebyś go widział na sali sądowej to byś inaczej pisał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"To sie wyprowadzaja bo kto bedzie po tobie plakal - no chyba ze Grzyb ze stracil slugusa kt zatrudnil by takie glupstwa pisal. Albo wiesz za duzo i krecisz bicz na Siebie albo nic nie wieSZ i piszesz durnoty bo Gaga to Ja jezszcze pamietam kogo reprezentowal 4 lata temu wiec nie osmmieszaj sie jeleniu, a mieszkac to juz mieszkasz od 4 lat w miescie zla i bezprawia ale albo jestes slepcem albo glupcem ze tego nie dostrzegasz". Pamiętacie? Pisałam przed pierwszą turą wyborów: "LUDZIE, ZASTANÓWCIE SIĘ. PRZECIEŻ OBRZYDLIWA MANIPULACJA W WYKONANIU LESIUKA I DUSZKA JEST WIDOCZNA GOŁYM OKIEM! CYNICZNY I TCHÓRZLIWY MŁODZIAK MA STAREMU WYJADACZOWI OCZYŚCIĆ PRZEDPOLE, BY TEN WRÓCIŁ I ZNÓW ROZDAWAŁ NA PRAWO I LEWO PRZYWILEJE SWOIM, W TYM DUSZKOWI,FACHOWCOWI OD DZIWNYCH GESZEFTÓW. ZNÓW CHCĄ NAS, MIESZKAŃCÓW OSZUKIWAĆ BYLE OBIETNICAMI. TO WULGARNE, ALE W BEZPOŚREDNIM STARCIU Z GRZYBEM ŻADEN W POJEDYNKĘ NIE MA SZANS. ONI O TYM WIEDZĄ. NAWET KSIĘDZA INFUŁATA UDAŁO SIĘ IM WMANEWROWAĆ W TĄ NIEUCZCIWĄ GRĘ. USIŁUJĄ OGŁUPIĆ NAS, MIĘDZYRZECZAN! NIE POZWÓLMY TYM CWANIAKOM NA ROBIENIE Z NAS DURNIÓW! KSIĘZE INFUŁACIE, CZY KSIĄDZ TEGO NIE WIDZI? CZY BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NALEŻY SIĘ BYLE CWANIAKOM?!" Czy nie stało się dokładnie tak? Stacho nie cofnie się przed żadną podłością. Widać nie spłacił KOLESIOM długów wdzięczności z czasów kiedy metodycznie wykańczał nasze miasto. Firma, po firmie: Szczotkarz, Delta Zremb, Las, Tartak, Melioracja, PBRol,Odzież,PEC, PPKS, - wszystkie podupadały za jego rządów. W to miejsce wprowadzał na nasz międzyrzecki rynek firmy z Białej, Parczewa, Łukowa. Na koniec wpuścił razem ze swym partyjnym kumplem, posłem z Platformy firmę z Grecji! Zgroza! A pracownicy- mieszkańcy Międzyrzeca? Na bruk! Na roboty do Niemiec, Anglii, w Polskę. Z dala od rodzin,dzieci. TO MA BYĆ NASZ BURMISTRZ? ON JUŻ POKAZAŁ CO UMIE, CZEGO ŻYCZY MIESZKAŃCOM I ILE MOŻE! A nasz mały handel? Padł przez Stacha dlatego, że Stach i KOLESIE Stacha tak chcieli. To on wpuścił do nas wszystkie hipermarkety. N I G D Y W I Ę C E J S T A C H A I J E G O K O L E S I Ó W !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gość napisał:
"To sie wyprowadzaja bo kto bedzie po tobie plakal - no chyba ze Grzyb ze stracil slugusa kt zatrudnil by takie glupstwa pisal. Albo wiesz za duzo i krecisz bicz na Siebie albo nic nie wieSZ i piszesz durnoty bo Gaga to Ja jezszcze pamietam kogo reprezentowal 4 lata temu wiec nie osmmieszaj sie jeleniu, a mieszkac to juz mieszkasz od 4 lat w miescie zla i bezprawia ale albo jestes slepcem albo glupcem ze tego nie dostrzegasz". Pamiętacie? Pisałam przed pierwszą turą wyborów: "LUDZIE, ZASTANÓWCIE SIĘ. PRZECIEŻ OBRZYDLIWA MANIPULACJA W WYKONANIU LESIUKA I DUSZKA JEST WIDOCZNA GOŁYM OKIEM! CYNICZNY I TCHÓRZLIWY MŁODZIAK MA STAREMU WYJADACZOWI OCZYŚCIĆ PRZEDPOLE, BY TEN WRÓCIŁ I ZNÓW ROZDAWAŁ NA PRAWO I LEWO PRZYWILEJE SWOIM, W TYM DUSZKOWI,FACHOWCOWI OD DZIWNYCH GESZEFTÓW. ZNÓW CHCĄ NAS, MIESZKAŃCÓW OSZUKIWAĆ BYLE OBIETNICAMI. TO WULGARNE, ALE W BEZPOŚREDNIM STARCIU Z GRZYBEM ŻADEN W POJEDYNKĘ NIE MA SZANS. ONI O TYM WIEDZĄ. NAWET KSIĘDZA INFUŁATA UDAŁO SIĘ IM WMANEWROWAĆ W TĄ NIEUCZCIWĄ GRĘ. USIŁUJĄ OGŁUPIĆ NAS, MIĘDZYRZECZAN! NIE POZWÓLMY TYM CWANIAKOM NA ROBIENIE Z NAS DURNIÓW! KSIĘZE INFUŁACIE, CZY KSIĄDZ TEGO NIE WIDZI? CZY BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NALEŻY SIĘ BYLE CWANIAKOM?!" Czy nie stało się dokładnie tak? Stacho nie cofnie się przed żadną podłością. Widać nie spłacił KOLESIOM długów wdzięczności z czasów kiedy metodycznie wykańczał nasze miasto. Firma, po firmie: Szczotkarz, Delta Zremb, Las, Tartak, Melioracja, PBRol,Odzież,PEC, PPKS, - wszystkie podupadały za jego rządów. W to miejsce wprowadzał na nasz międzyrzecki rynek firmy z Białej, Parczewa, Łukowa. Na koniec wpuścił razem ze swym partyjnym kumplem, posłem z Platformy firmę z Grecji! Zgroza! A pracownicy- mieszkańcy Międzyrzeca? Na bruk! Na roboty do Niemiec, Anglii, w Polskę. Z dala od rodzin,dzieci. TO MA BYĆ NASZ BURMISTRZ? ON JUŻ POKAZAŁ CO UMIE, CZEGO ŻYCZY MIESZKAŃCOM I ILE MOŻE! A nasz mały handel? Padł przez Stacha dlatego, że Stach i KOLESIE Stacha tak chcieli. To on wpuścił do nas wszystkie hipermarkety. N I G D Y W I Ę C E J S T A C H A I J E G O K O L E S I Ó W !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Metoda godna pożałowania w sensie argumentów i całej retoryki. To mnie utwierdza w słuszności wyboru. Nie można pobłażać i dać się w swych racjach zdominować pieniaczowi i całej sitwie, która robi na tym biznes. Popieram Lesiuka. Decyzję Duszka uważam za wielce odpowiedzialną i słuszną. Dość ogłupiania i wyszydzania!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MÓWCIE O TYM WSZYSTKIM WYBORCOM!!!! Postanowienie Sądu Okręgowego w Lublinie Wydział I Cywilny z dnia 25 listopada 2010 roku w sprawie wniosku Artura GRZYBA wobec Komitetu Wyborczego Stanisława Lesiuka, jest postanowieniem nieprawomocnym. Komitet Wyborczy Stanisława Lesiuka w dniu 26 listopada 2010 roku nie zgadzając się z postanowieniem Sądu Okręgowego w Lublinie złożył za pośrednictwem swojego pełnomocnika procesowego zażalenie, które w trybie wyborczym powinno zostać rozpatrzone w dniu 29 listopada 2010 roku. Do czasu rozpatrzenia zażalenia Komitetu Stanisława Lesiuka przez Sąd, nadużywaniem jest powoływanie się na nie prawomocne postanowienie, które nie wywołuje skutków prawnych i jak na razie nikogo do niczego nie zobowiązuje. Rozpowszechnianie nieprawomocnego postanowienia, wprowadza w błąd i manipuluje mieszkańcami Międzyrzeca Podlaskiego. Prawda wygląda następująco! Sąd uwzględnił tylko niewielką część wniosku Artura Grzyba, nie zakazał natomiast, czego domagał się Pan Grzyb: 1.Przypisywanie byłemu Dyrektorowi P.U.K. - Jarosławowi Gajewskiemu odpowiedzialności za powstanie przystani kajakowej i zakup kajaków, co miało dodatkowo nastąpić za pieniądze podatników. 2.Informowania, że na Dyrektora PUK Wiesława Skrzata „przed odejściem z PUK” wywierane były naciski, w wyniku których został on zmuszony do zatrudnienia w Spółce Pawła Litwiniuka, brata Przewodniczącego Rady Powiatu. 3.Rozpowszechniania informacji o dziwnych działaniach Burmistrza Grzyba w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych , które wskazują, że Burmistrz Grzyb może działać na szkodę Przedsiębiorstwa, zatrudniając w nim na kierowniczych stanowiskach ludzi przeważnie niekompetentnych, ale za to wiernych i oddanych, w tym o uzyskaniu przez Jarosława Gajewskiego w październiku 2009 roku etatu w tej Spółce. 4.Rozpowszechniania informacji, że władze miasta z burmistrzem Arturem Grzybem, określani jako „fatalni reformatorzy” miejskiej oświaty, inwestują „coraz mniej środków w kadrę nauczycielską i uczniów”. W zażaleniu na postanowienie Sądu Okręgowego w Lublinie z dnia 25 listopada 2010 roku pełnomocnik Komitetu Stanisława Lesiuka odnosząc się do pozostałych zarzutów podniósł, że Sąd poczynił jednak w tym zakresie błędne ustalenia co do stanu faktycznego, pomijając w znacznej części zebrany w sprawie materiał dowodowy i dokonując nieprawidłowej oceny tego materiału! 1/ Sąd przyjął, że w broszurze wyborczej Samorząd 2010, w kolumnie pod nagłówkiem „Wszyscy sponsorujemy Kampanię Grzyba?” uczestnik rozpowszechniał nieprawdziwe informacje odnoszące się do zakupu płyt pilśniowych przez Urząd Miasta. Był to jedyny fakt, który został przywołany w tej wypowiedzi i został on potwierdzony przez samego wnioskodawcę, który nie zaprzeczył, że w okresie przedwyborczym Urząd Miasta Międzyrzec zakupił dużą ilość płyt pilśniowych. Z tej okoliczności zostały wyprowadzone pewne wnioski w postaci wątpliwości co do przeznaczenia tych płyt. Informujemy Państwa, że zostało złożone doniesienie na Policję o prawdopodobnym popełnieniu przestępstwa w związku z zakupem płyt. Policja prowadzi dochodzenie!!! Dodatkowo należy podkreślić, że trudno jest przypisać winę S. Lesiukowi w zakresie opublikowania powyższych informacji, albowiem dysponował on dowodami potwierdzającymi, że doszło do zakupu płyt przez Urząd Miasta oraz zaangażowania Urzędu Miasta w przedwyborczą agitację burmistrza, chociażby poprzez składowanie jego plakatów (umieszczonych na płytach pilśniowych) w garażu Urzędu Miasta! Zostało to potwierdzone zeznaniami bezpośredniego świadka, które w całości Sąd uznał za wiarygodne. 2/ Sąd uznał, że uczestnik rozpowszechniał nieprawdziwe informacje w materiałach wyborczych, sugerujące jakoby burmistrz miasta Artur Grzyb zorganizował uroczystość odsłonięcia pomnika , która nazwano świętem Solidarności, bez udziału NSZZ Solidarność. Zastrzeżenia skierowane zostały jednak bardzo wyraźnie, do wyłączenia z obchodów tej uroczystości osób, które były zaangażowane „w tworzenie międzyrzeckiej solidarności w 1980 roku i w związkową działalność w czasach komuny”, (w tym m.in. Pana Stanisława Lesiuka), a nie do aktualnych przedstawicieli lokalnej struktury NSZZ „Solidarność”. W ogóle nie było mowy o NSZZ Solidarność! 3/ Sąd uznał, że nieprawdziwa była informacja, że w dniu 4 grudnia 2006 roku miasto było zadłużone na około milion złotych, podnosząc że były to dwa miliony. Sam A. Grzyb wskazał, że chodzi o sformułowanie „około”, a zatem wprost zakładane było podanie wartości jedynie orientacyjnej. Informacje takie mogły być podawane tylko i wyłącznie w kontekście gwałtownego wzrostu zadłużenia miasta w okresie kiedy funkcję tę pełnił A.Grzyb i kiedy wartość ta wzrosła do poziomu 10 milionów złotych (tego faktu nie zakwestionowano!!! Ponadto należy podkreślić, że czym innym jest w potocznym rozumieniu zadłużenie, a czym innym zobowiązania, które regulowane na bieżąco nie prowadzą do powstania „długu”. Nawet jednak gdyby Sąd przyjął, że informacja ta była nieścisła i zakwalifikowałby ją jako nieprawdziwą, to i tak nie można uznać, aby w jakimkolwiek stopniu naruszało to dobra osobiste A. Grzyba. 4/ Sąd uznał za nieprawdziwe rzekome wypowiedzi Komitetu Wyborczego S. Lesiuka (nie wiadomo dokładnie jakie) odnoszące się do okoliczności związanych z działaniami na rzecz utworzenia filii wyższych uczelni. Bezsporne jest, że za czasów kadencji A. Grzyba, nie powstała w mieście jakakolwiek filia wyższej uczelni!!! W tym kontekście Sąd nakazał uczestnikowi przeproszenie wnioskodawcy za to, że bezprawnie zarzucił „niepodejmowanie działań na rzecz utworzenia w Międzyrzeczu Podlaskim filii wyższych uczelni”. Sąd uznał za udowodnione twierdzenia A. Grzyba w tym zakresie, na podstawie przedstawionych przez niego dowodów tj. dwóch pism z 2008 roku i udzielonej pół roku później odpowiedzi Prorektora Uniwersytetu w Białymstoku oraz niezwykle lakonicznych, przepisywanych do kolejnych sprawozdań informacji o podjętych rzekomo próbach kontaktu, które absolutnie żadnych efektów nie przyniosły!!! Tym bardziej, że uczestnik w materiale „Spóźniona troska” opublikowanym w broszurze Samorząd 2010 mówi jedynie o tym, że działania uczestnika w tym zakresie „ożywiły się kilka miesięcy przed wyborami”, a nie że wnioskodawca działań takich w ogóle nie podejmował. 5/ Sąd nakazał również w ramach przeprosin złożenie oświadczenia (które de facto może być traktowane wyłącznie jako sprostowanie), że nieprawdziwe były informacje opublikowane w materiale wyborczym jakoby podczas kadencji Artura Grzyba „nie powstały żadne nowe obiekty sportowe w ramach poprawy bazy infrastrukturalnej obiektów szkolnych”. W tym zakresie wnioskodawca powołał się wyłącznie na zrealizowanie inwestycji polegającej na budowie boiska sportowego w ramach programu rządowego „Moje Boisko – Orlik 2012”. Program ten z góry zakłada budowę ogólnodostępnych, bezpłatnych kompleksów boisk sportowych wraz z szatniami i zapleczem socjalnym, w każdej gminie na terenie całego kraju. W świetle powyższego treść nakazanych przez Sąd przeprosin, jest dla nas zupełnie nieuzasadniona i niezrozumiała. Mieszkańcy Międzyrzeca! Nie dajcie się kolejny raz zmanipulować Arturowi Grzybowi! Dobro Zwycięży!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowni Panśtwo Duszek i Lesiuk nie mogą się cofnąć z tej drogi jaką wybrali. Uzasadnienie. Chcę Wam przedstawić jeden przykład, porażający, a będący soczewką, gdzie najlepiej widać obraz pozorny, bo skupia wszystkie koneksje obecnego włodarza. Miejscem tym jest PUK, tu urzęduje szef sztabu burmistrza Grzyba. Pan Petruczenko został tu zarekomendowany przez pana Litwiniuka. Tu pracuje główny mózg kampanii pan Gajewski. Z tej firmy podległej burmistrzowi do boju zostali wystawieni na radnych do miasta: Gajewski, Litwiniuk, Siłuszyk, Rosiński - cała kadra specjalistów. Firma jako spółka nie stanowiła do tej pory większego zainteresowania ze strony burmistrza. Zacni specjaliści nie stworzyli konkretnego programu rozwoju firmy. Wbrew jakiejkolwiek logice stanowią trzon wyborczy pana burmistrza i oczywiście wspiera go obecny dyrektor i Tadeusz zacny kolega i przyjaciel. Można powiedzieć, że do takiej gry należy pozyskać ludzi sukcesu, a nie otępiałych kacyków którzy nie radzą sobie z problemami firmy. Sytuacja firmy jest zła, ciągnie swe zobowiązania bieżące na zwiększonym kredycie, rynek usług kurczy się, problemy techniczne przytłaczają, brak pomysłów i środków na rozwój. Zastanówmy się czy inaczej wygląda sytuacja w mieście? To właśnie tacy ludzie zarządzają majątkiem miasta i nadal chcą rządzić. Jeżeli ktoś akceptuje pomysły na porty rzeczne, jeziorka przy promenadzie a nie jest zainteresowany tym jaką ma wodę w kranie, dlaczego ścieki zalewają mu piwnicę, a oczyszczalnia jest bombą ekologiczną dla środowiska ... pozostawiam to bez komentarza. Ten obraz upewnia mnie w tym, że tym ludziom należy podziękować za pracę by nie wzbudzali emocji negatywnych w naszym społeczeństwie. Mieli czas mogli naprawdę zrobić wiele. Teraz mogę tylko liczyć na Lesiuka, bo trudno powiedzieć jaka będzie sytuacja PUK-u po Nowym Roku i wiele pracowników straci pracę, a dla mieszkańców pojawią się niespodzianki, które w stopniu znacznym uszczuplą i tak marne budżety. Dlatego Szanowni Państwo kierujmy się racjami własnego interesu, a nie emocjami i tym co robią kolesie by obrzydzić wam Duszka i Lesiuka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Szanowni Panśtwo Duszek i Lesiuk nie mogą się cofnąć z tej drogi jaką wybrali. Uzasadnienie. Chcę Wam przedstawić jeden przykład, porażający, a będący soczewką, gdzie najlepiej widać obraz pozorny, bo skupia wszystkie koneksje obecnego włodarza. Miejscem tym jest PUK, tu urzęduje szef sztabu burmistrza Grzyba. Pan Petruczenko został tu zarekomendowany przez pana Litwiniuka. Tu pracuje główny mózg kampanii pan Gajewski. Z tej firmy podległej burmistrzowi do boju zostali wystawieni na radnych do miasta: Gajewski, Litwiniuk, Siłuszyk, Rosiński - cała kadra specjalistów. Firma jako spółka nie stanowiła do tej pory większego zainteresowania ze strony burmistrza. Zacni specjaliści nie stworzyli konkretnego programu rozwoju firmy. Wbrew jakiejkolwiek logice stanowią trzon wyborczy pana burmistrza i oczywiście wspiera go obecny dyrektor i Tadeusz zacny kolega i przyjaciel. Można powiedzieć, że do takiej gry należy pozyskać ludzi sukcesu, a nie otępiałych kacyków którzy nie radzą sobie z problemami firmy. Sytuacja firmy jest zła, ciągnie swe zobowiązania bieżące na zwiększonym kredycie, rynek usług kurczy się, problemy techniczne przytłaczają, brak pomysłów i środków na rozwój. Zastanówmy się czy inaczej wygląda sytuacja w mieście? To właśnie tacy ludzie zarządzają majątkiem miasta i nadal chcą rządzić. Jeżeli ktoś akceptuje pomysły na porty rzeczne, jeziorka przy promenadzie a nie jest zainteresowany tym jaką ma wodę w kranie, dlaczego ścieki zalewają mu piwnicę, a oczyszczalnia jest bombą ekologiczną dla środowiska ... pozostawiam to bez komentarza. Ten obraz upewnia mnie w tym, że tym ludziom należy podziękować za pracę by nie wzbudzali emocji negatywnych w naszym społeczeństwie. Mieli czas mogli naprawdę zrobić wiele. Teraz mogę tylko liczyć na Lesiuka, bo trudno powiedzieć jaka będzie sytuacja PUK-u po Nowym Roku i wiele pracowników straci pracę, a dla mieszkańców pojawią się niespodzianki, które w stopniu znacznym uszczuplą i tak marne budżety. Dlatego Szanowni Państwo kierujmy się racjami własnego interesu, a nie emocjami i tym co robią kolesie by obrzydzić wam Duszka i Lesiuka.
Stacho wspierany przez Marcinka nie cofnie się przed żadną podłością. Widać nie spłacili KOLESIOM długów wdzięczności z czasów kiedy stary metodycznie wykańczał nasze miasto. Firma, po firmie: Szczotkarz, Delta Zremb, Las, Tartak, Melioracja, PBRol,Odzież,PEC, PPKS, - wszystkie podupadały za jego rządów. W to miejsce wprowadzał na nasz międzyrzecki rynek firmy z Białej, Parczewa, Łukowa. Na koniec wpuścił razem ze swym partyjnym kumplem, posłem z Platformy firmę z Grecji! Zgroza! A pracownicy- mieszkańcy Międzyrzeca? Na bruk! Na roboty do Niemiec, Anglii, w Polskę. Z dala od rodzin,dzieci. TO MA BYĆ NASZ BURMISTRZ? ON JUŻ POKAZAŁ CO UMIE, CZEGO ŻYCZY MIESZKAŃCOM I ILE MOŻE! A nasz mały handel? Padł przez Stacha dlatego, że Stach i KOLESIE Stacha tak chcieli. To on wpuścił do nas wszystkie hipermarkety. N I G D Y W I Ę C E J S T A C H A I J E G O K O L E S I Ó W !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kali napisał:
ja i tak wierze lesiukowi.
Wiara czyni cuda.Kiedyś wierzyli,że Ziemia jest płaska.Obyś Kali{wymowny nick} nie obudził się z ręką wiesz gdzie,bo w mijaniu się z prawdą to co niektórzy byli burmistrzowie mają praktykę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gość napisał:
Wiara czyni cuda.Kiedyś wierzyli,że Ziemia jest płaska.Obyś Kali{wymowny nick} nie obudził się z ręką wiesz gdzie,bo w mijaniu się z prawdą to co niektórzy byli burmistrzowie mają praktykę.
O nie, to już nocnik stał się waszym orężem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda tylko ze 4 cztery lata temu Pan lesiuk nie wnius sprawy do sadu jak Pan Grzyb go oczernial, ale coz Pan Grzyb to raczkami i nogami chce sie stolka trzymac zeby moc dalej robic to co robic czyli inwestowac pienizki w zwirownie ktora chleba ludziom nie da a w Miedzyrzecu mamy problem z bezrobociem Pan Lesiuk w swojej kadencji dbal o rozwoj miasta i zapewnienie ludziom pracy przeciez dzieki niemu powstaly dwie duze firmy w ktorych ludzie z Miedzyrzeca maja prace a Pan Grzyb co zaoferowl dla bezrobotnych? REKREACJE NA ZWIROWNI BO MYSLI CHYBA ZE CI LUDZIE NIE MAJA CO Z CZASEM ROBIC BEZSENSU Szkoda tez ze STARANIA PANA LESIUKA poszly namarne i zostaly ZAMKNIETE UCZELNIE W MIEDZYRZECU teraz mlodziesz musi dojezdzac na studja a wiadomoa ze to laczy sie z kosztami i ze teraz mniej mlodziezy moze skorzystac z uczelni wyzszych ze wzgledow finansowych Za to ze Pan LESIUK INWESTOWLA W ROZWOJ EDUKACJI I EKONOMICZNY NASZEGO MIASTA GLOSUJE NA NIEGO I TA GARA PANA GRZYBA JEST DLAMNIE OBRZYDLIWA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: