Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kompletnie pijany policjant spowodował wypadek

Utworzony przez xxx, 15 maja 2012 o 16:25
"50-letni policjant pracuje w zespole kontroli bialskiej komendy. Po wpadce został zawieszony. Trwa postępowanie zmierzające do zwolnienia go w trybie dyscyplinarny" ... luzik. I tak ma emeryturę (wyrobioną) po 15 latach pracy w Policji. dostanie emeryturę i pójdzie na ochroniarza dodatkowo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
większośc z nich ma w d... przepisy i jeździ po pijaku, jeszce nigdy nie napisano, że złapali policjanta po pijaku...tylko zawsze wtedy gdy spowoduje kolizję lub wypadek
0
Ciekawi mnie jedno: dlaczego media nie podają ilu np. wpada pijanych nauczycieli, dziennikarzy, urzędników lub księży. Jak policjant - to zaraz wielkie halo. Piszę nie dlatego, że bronię policjantów, ale mam wrażenie, że media nie zachowują w tym względzie proporcji. U mnie, w małej mieścinie w ciągu kilku lat wpadło po pijaku dwóch nauczycieli i lekarka. Pies z kulową nogą o tym nie napisał, gdyby to był policjant, to pewnie by bylo. Dlaczego tak jest?
0
Dlatego "misiu" wielkie halo bo glina powinnien być nieskazitelnej postawy. Dziś wszystko jest byle jakie i etyka polega na tolerancji małych grzeszków z których rodzą się wielkie grzechy i tak na przykład misiu jeśli dziś będą tolerować fakt, że ukradłeś dropsa ze sklepu to jutro utwierdzony, że nic złego nie zrobiłeś pójdziesz i skubniesz samochód bo ci się będzie spieszyć do laski. Masz wolny wybór, zawód policjanta jeśli chcesz wykorzystać jako immunitet to lepiej go szybko zmień.
0
oj dajcie chłopakowi spokój przecież on już dawno na zasłużonej emeryturze - znaczy nie dawno bo przeszedł następnego dnia po kolizji - a wiecie jak za 2850 na rękę trudno wyżyć !!!!!!!!
0
Zanam Go, to bardzo porządny facet, współczuję mu tej sytuacji, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Zróbcie sobie teraz krótki rachunek sumienia... ...gamonie.
0
Zrobiłam rachunek sumienia i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że nigdy nie kierowałam samochodem po spożyciu alkoholu. A Tobie gońcu życzę by ten ,,porządny facet" trafił na swojej drodze na Twoje dziecko. Ciekawa jestem, czy wtedy też będziesz mu współczuł.
0
miś napisał:
Ciekawi mnie jedno: dlaczego media nie podają ilu np. wpada pijanych nauczycieli, dziennikarzy, urzędników lub księży. Jak policjant - to zaraz wielkie halo. Piszę nie dlatego, że bronię policjantów, ale mam wrażenie, że media nie zachowują w tym względzie proporcji. U mnie, w małej mieścinie w ciągu kilku lat wpadło po pijaku dwóch nauczycieli i lekarka. Pies z kulową nogą o tym nie napisał, gdyby to był policjant, to pewnie by bylo. Dlaczego tak jest?
Jak stróż prawa łamie prawo, to musi być wielkie halo. Tak ciężko zgadnąć?
0
kierowca napisał:
Zrobiłam rachunek sumienia i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że nigdy nie kierowałam samochodem po spożyciu alkoholu. A Tobie gońcu życzę by ten ,,porządny facet" trafił na swojej drodze na Twoje dziecko. Ciekawa jestem, czy wtedy też będziesz mu współczuł.
"Kierowniczko", masz klapki na oczach, dlatego zawęziłaś swój rachunek sumienia do kierowania po kieliszku. Przeanalizuj swoje "kierowanie" i przypomnij sobie czy kiedyś nie naraziłas kogoś na niebezpieczeństwo przekraczajac przepisy ruchu drogowego. p.s. tak się składa, że ten człowiek wiele mojego dziecka dobrego nauczył. Powtarzam, nie ma ludzi bez winy, współczuję mu, a tobie życzę bardziej obiektywnego spojrzenia na siebie. bez odbioru... "kierowniczko"
0
goniec napisał:
"Kierowniczko", masz klapki na oczach, dlatego zawęziłaś swój rachunek sumienia do kierowania po kieliszku. Przeanalizuj swoje "kierowanie" i przypomnij sobie czy kiedyś nie naraziłas kogoś na niebezpieczeństwo przekraczajac przepisy ruchu drogowego. p.s. tak się składa, że ten człowiek wiele mojego dziecka dobrego nauczył. Powtarzam, nie ma ludzi bez winy, współczuję mu, a tobie życzę bardziej obiektywnego spojrzenia na siebie. bez odbioru... "kierowniczko"
tumanie. wyobraź sobie TWOJE martwe, zmiażdżone dziecko jak leży w trumnie. zimne, pokawałkowane, beż życia. nigdy sie do ciebie nie przytuli, nic nie powie, nie uśmiechnie. a ty codziennie widząc inne dzieci będziesz wyć jak zbity pies. dalej popierasz pijaków za kółkiem? jazda po pijaku=śmierć dla innych.
0
Kompletnie pijany policjant Jak nie ksiądz to policjant jeżdżą po pijaku.Wielu powoduje wypadki,niektórzynawet śmiertelne... No cóż,służby "mundurowe" są nietykalni
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: