Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konflikt na komendzie. Bialska policja ma nowego szefa

Utworzony przez a, 12 stycznia 2010 r. o 20:18
panie komendancie - mam nadzieje, ze to zdjecie jest stare i ze ma pan juz nowy mundur, bo ten co nieco sfatygowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda... już liczyliśmy na kontynuację łukowskiej tradycji w bialskiej policji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No stary nowy komendant na wysuniętej placówce ale jaja za rok zapewne ten pajac przejdzie na emeryturę a karuzela z palantami którzy po 15 latach tak zwanej służby przejdą na emeryturę będzie się kręcić dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy plecak wojewodzki i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO trendów kadrowych należy też zaliczyć zasady: Zamienię wyższe wykształcenie na radzyńskie pochodzenie (z PRL, woj. bialskopodlaskie) Kariera przez tobą huczna, jak w życiorysie Tuczna (Biała Podlaska, przełom XX i XXI wieku)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem byłym gliniarzem, ale nie chce mi się tego czytać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j napisał:
jestem byłym gliniarzem, ale nie chce mi się tego czytać...
umie czytać - naukowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klika będzie kliką a jeżeli chodzi o prace policji "ale to już było i nie wróci więcej" Darek chciałeś tego to mesz heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
klika będzie kliką a jeżeli chodzi o prace policji "ale to już było i nie wróci więcej" Darek chciałeś tego to mesz heheheh
Czy to nie jest syn Pana Szkodzinskiego z Białej Podlaskiej /wydaje mi się ,że tatus był prokuratorem w naszych czasach/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy to nie jest syn Pana Szkodzinskiego z Białej Podlaskiej /wydaje mi się ,że tatus był prokuratorem w naszych czasach/
SZKODA ,ŻE NIE SYN W-CE PREZ.BYŁO BY MIŁO I WE WŁASNYM ZASRAN.GNIAZKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...