Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konstantynów: BMW potrąciło 83-letnią kobietę

Utworzony przez Kajo..., 16 lutego 2012 o 10:14
"BMW potracilo kobiete"...zadno BMW tylko jakis idiota za kierownica tego pojazdu! Nie mam uprzedzen, ale z doswiadczenia wiem, ze wiekszosc kierowcow prowadzacych pojazdy tej niemieckiej firmy przynalezy do mniej rozgarnietych obywateli naszego kraju. Szczegolnie aut starszej generacji....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie wieśniaki jechali tym pojazdem za parę groszy na jarmark do Porosiuk.Chcieli opylić na jarmarku trzonki do wideł a za utargowane pieniążki mieli zamiar kupić dresy z Tesco lub Biedronce
0
LBI,złom ściągnięty z niemiec,muzyczka disco polo za głośno nastawiona i nieszczęście murowane.Szkoda tej kobiety.
0
odszkodowania powypadkowe tel. 721 401 000 http://www.kancelariaanlex.pl/
0
Babka wylazła na ulicę więc nie miał szans wyhamować nawet gdyby jechał ukochanym przez polaków golfem. w Konstantynowie większość bab wychodzących z kościoła nie idzie na pasy tylko lezą na ukos jak której pasuje więc nie dziwmy się że dzieją się takie wypadki.
0
mały napisał:
Babka wylazła na ulicę więc nie miał szans wyhamować nawet gdyby jechał ukochanym przez polaków golfem. w Konstantynowie większość bab wychodzących z kościoła nie idzie na pasy tylko lezą na ukos jak której pasuje więc nie dziwmy się że dzieją się takie wypadki.
powinieneś mieć idiotą trochę wyobrażni a nie chlapać ozorem bo stara ,bo baba bo jeszcze cos tam ty też będziesz dziadu stary ale twoja wyobraznia aż tak daleko nie sięga gdyby jechał tak jak powinien 50 km/h teren zabudowany skutki napweno byłyby mniejsze albo zadne bo zdążyłby wychamować jak przygłupy jezdżą po tej trasie wszyscy wiedzą tylko nie ty
0
Jedno zasadnicze pytanie. jak 83-letnia kobieta może wtargnąć na jezdnię? W tym wieku i przy takiej pogodzie to chyba niemożliwe więc najprawdopodobniej kierowca albo się zagapił albo myślał że zdąży.
0
BMW działa na wiejską publikę jak czerwona płachta na byka. Gdyby redakcji chodziło o przekazanie informacji, a nie wyciskanie jadu, na pewno napisano by "kierujący samochodem osobowym potrącił...". Dziwnym trafem podejrzenie o wtargnięcie babci na jezdnię zostało ubrane w bardzo delikatne słowa. W ostatnim zdaniu "kierowca auta był trzeźwy" słowo "niestety" samo ciśnie się na usta. Jaka szkoda. Kooperujecie z Faktem czy z Superexpressem?
0
ufo mnie oszukało napisał:
BMW działa na wiejską publikę jak czerwona płachta na byka. Gdyby redakcji chodziło o przekazanie informacji, a nie wyciskanie jadu, na pewno napisano by "kierujący samochodem osobowym potrącił...". Dziwnym trafem podejrzenie o wtargnięcie babci na jezdnię zostało ubrane w bardzo delikatne słowa. W ostatnim zdaniu "kierowca auta był trzeźwy" słowo "niestety" samo ciśnie się na usta. Jaka szkoda. Kooperujecie z Faktem czy z Superexpressem?
Ależ Ty głupi jesteś.BMW to działa na miejskich oszołomów a nie na wiejską publikę.Prawda jest taka,że to nie ludzie ze wsi ale miastowa biedota z bloków jeździ starymi Bejcami za parę tysiączków i robi złą opinię dla tej marki.Sam nie raz widziałem łysych głupich szpanerów w dresach z rej.LB którzy kręcili bączki na parkingach swoimi rozpadającymi się bejcami.
0
to BMW nie człowiek?
0
Beema czerwona wsi gosć z mazowieckiego urwane lusterko Po Kanzas szaleje taki goguś z napisem zachodzi 3 m. Ze wsi Zakanale.
0
Gość napisał:
Ależ Ty głupi jesteś.
Chyba Twoja stara. Wieś to nie pochodzenie, wieś to stan świadomości.
0
ufo mnie oszukało napisał:
Chyba Twoja stara. [...]
Chyba Twój stary.
0
twoja stara napisał:
Chyba Twój stary.
KOŁ0DZIUCZKA - ja bez ciebie żyć nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Gość napisał:
KOŁ0DZIUCZKA - ja bez ciebie żyć nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ja z toba żyć nie mogę - Kazik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: