Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konstantynów: Bmw rozbite na drzewie. Jedna osoba nie żyje

Utworzony przez Gość, 26 grudnia 2011 o 10:12
ciekawe czy to nastepny pijak z 4 nawalonymi kolesiami w środku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie jechał 50 km/h i nagle niespodziewanie wyskoczyło drzewo na środku szosy. Polska młodzież w zagranicznych gratach spawanych z kilku aut.
0
smutny marian napisał:
Pewnie jechał 50 km/h i nagle niespodziewanie wyskoczyło drzewo na środku szosy. Polska młodzież w zagranicznych gratach spawanych z kilku aut.
Sprzedaj swoje niespawane tanio w cenie spawanego a uratujesz kilka żyć.
0
Niedobrze mi się robi jak czytam tutaj komentarze... Banda idiotów!!!
0
Gość napisał:
Szaleniec i na taczce się zabije.
0
wypadek z BMW przyczyną wypadku była duża prędkość - hmm... ale przecież polaczki nie jeżdżą szybko, tym bardziej w beemwu taty...
0
od kiedy konstantynów leży na trasie K-2 drogi redaktorze ?
0
Ot mądrość Wyżyny Lubelskiej znów triumfuje. K-2 i Konstantynów..... Tylko lubelski geniusz może to wymyślić
0
Konstantynów lezy przy drodzie powiatowej 812 (biała podlaska-Sarnaki->Białystok)
0
A może zmieńcie temat żal mi was, osoba ginie a wy się sprzeczacie gdzie leży droga. ZAL. Jeżdżę bmw tzn. że to jest mojego tata? Hmm Chyba nie spawane.
0
Żal Ci ... głupota ludzka nie zna granic kogo żal? za błedy trzeba płacić sam nie jestem świety ale jakiś umiar i dystans trzeba zachować!!
0
Tirowiec napisał:
Żal Ci ... głupota ludzka nie zna granic kogo żal? za błedy trzeba płacić sam nie jestem świety ale jakiś umiar i dystans trzeba zachować!!
Jaki umiar? Jaki dystans? Jak panienki z tyłu nie piszczą to znaczy że nie dadzą.
0
niestety, znowu głupek za sterami= nieszczęście w domach. BMW to super samochód ale nie dla dzieciaków na podrywie. Kiedyś byłu motocykle WSK, branie takie same a ryzyko śmierci mniejsze......
0
Tylko jedna?Coś natura w tym roku nie jest szczodra.Miło poczytać o selekcji naturalnej,dzięki której świat staje się lepszy.Szczęście,że nikt postronny w tym nie ucierpiał,a co do ofiar,to chyba jedno warte drugiego.
0
Znowu bmw chyba na auta z tylnim napędem powinno byc oddzielne prawo jazdy a ubezpieczenie na to auto powinno byc tak wysokie zeby odstraszyc od kupna tej marki młodych kierowców. No i stereotym niewyżytego, nieodpowiedzialnego kierowcy tak szybko od kierowców bmw sie nie odczepi. Szczerze to wtydziłbym sie jezdzic bmw na dodatego jakims wiekowym. Wolałbym jezdzic jakims nowszym fiatem/forde :]
0
No dobra, wiemy że to bmw to auto dla deb***a, ale jakie to było drzewo? Idę o zakład, że lipa!!!
0
Wszyscy jestesci poje***i nie znacie tych osob i piszecie ch*** wie co!!!! kretynizm sie szerzy!!!
0
Gość napisał:
posłuchaj kretynie, nie każdy musi jeździć autem, jak cię na niego nie stać to jest jeszcze rower, tym też dojedziesz tam gdzie potrzebujesz, a tłumaczenie że kupił żęcha rozlatującego się bo na innego go nie było stać jest śmieszne - masz kasę na zakup porządnego auta, zimowe opony i paliwo do niego to kupujesz, a jak nie to jeździsz rowerkiem bądź chodzisz na pieszo, to chyba logiczne
0
Nie jest ważne kochani jakiej marki jest samochód , lecz to , kto siedzi za kierownicą : odpowiedzialny facet czy nierozważny małolat , który chce się popisać przed kolegami a może panienkami .
0
Kanzas napisał:
Wszyscy jestesci poje***i nie znacie tych osob i piszecie ch*** wie co!!!! kretynizm sie szerzy!!!
a jaki kretynizm masz na myśli? że jechał z pasażerami z prędkością grubo przekraczającą dozwoloną? masz rację - to jest kretynizm
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: