Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kopytów: W pięciu napastników skatowali mieszkańca innej wsi

Utworzony przez ~gość~, 2 września 2009 r. o 19:47
I znowu wieśniaki pokazali , co potrafią...... Najpierw hodują , potem mordują zwierzęta, a następnie wyżywają się na ludziach (bohaterzy kilku na jednego ). ŁAPY POŁAMAĆ I PUSTE ŁBY POUCINAĆ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie kogoś z miejscowych obraził w "klubie" - jak tam pracowałem w szkole przed wielu laty - pamietam taką akcje - jak ktoś obraził miejscowego ks. prawosławnego, mówiąc "a wasz Pop..." dalej nie skończył (nigdy nie mów "pop"na ksiedza prawosławnego ) - ryjem przeorał ziemie za drzwiami - to bardzo porządna miejscowość - widocznie mu sie należało - no chyba że się coś zmieniło, albo od "pegerusów" z Kostomłotów dostał - pozdrowienia dla wszystkich znajomych z Kopytowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teka napisał:
Pewnie kogoś z miejscowych obraził w "klubie" - jak tam pracowałem w szkole przed wielu laty - pamietam taką akcje - jak ktoś obraził miejscowego ks. prawosławnego, mówiąc "a wasz Pop..." dalej nie skończył (nigdy nie mów "pop"na ksiedza prawosławnego ) - ryjem przeorał ziemie za drzwiami - to bardzo porządna miejscowość - widocznie mu sie należało - no chyba że się coś zmieniło, albo od "pegerusów" z Kostomłotów dostał - pozdrowienia dla wszystkich znajomych z Kopytowa
I mieli rację,bo na księdza prawosławnego nie mówi się "POP" tylko Batiuszka.Ja to wiem z oploszczyzny,a oni nie wiedzą tam mieszkając.Nieuki i tyle,a może mieli złych nauczycieli ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
I znowu wieśniaki pokazali , co potrafią...... Najpierw hodują , potem mordują zwierzęta, a następnie wyżywają się na ludziach (bohaterzy kilku na jednego ). ŁAPY POŁAMAĆ I PUSTE ŁBY POUCINAĆ !!!!
I ty pewnie się masz za chrześcijanina i rzmokatolika,gadasz tak,jak Twój ojciec duchowy o.Rydzyk.O wybaczaniu to już Was nie uczyli na religii.Po co Wam kościoły,jak Wy wierzycie tylko w prawo pięści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopytów to porypana wieś, tam nic nie robią tylko piją, nudza się a do roboty ich wysłać na jakąś Syberię!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...