Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościół odpuszcza stadninie w Janowie Podlaskim

Utworzony przez lubelak, 6 października 2009 o 20:39
wspaniała wiadomość na koniec wtorkowego wieczoru. mam nadzieje, że odstąpienie będzie wieczyste i kościół już nigdy się nie upomni o tą ziemię. sądzę też że niejako wrzask jaki został podniesiony przez społeczność- w tym przypadku internetową skłonił kościół do ustępstw! w koncu najbogatszemu posiadaczowi ziemi w tym kraju nie wypada drzeć kotów o kilka extra hektarów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zachciało się im powrotu do dziesięciny. Jezus Mercedesami nie jeździł i willi nie miał. Niech lepiej zajmą się tym do czego się powoływali. Chciwcy.
0
~vader napisał:
Zachciało się im powrotu do dziesięciny. Jezus Mercedesami nie jeździł i willi nie miał. Niech lepiej zajmą się tym do czego się powoływali. Chciwcy.
Co kurde proboszcz chce nasz grunt oddać stadninie? My na to nie pozwolenia nie damy!!! Choćby Grochowski oddał naszego opelka, to i tak nie to samo co 160 ha do odebrania od państwa. A czy te grunta narazie posiada stadnina, czy Wróbel z Bubla to i tak krzywda jest po stronie parafii.
0
No ciekawe, ciekawe. A skąd wezmą kasę na alimenty??? Znowu samochody policzą i po kolędzie każą dawać!!!!! To już niech lepiej oddadzą te hektary w cholerę!!!
0
jak masz coś godnego to oddaj w testamencie parafii z chciwościa to przyjmie! ty i twoje zbawienie to jedno a dobra materialne do pozyskania to drugie ! niech nie udają baranków bozych wiele osób powiedziało że odwróci sie od takiego kościoła !
0
Była burza bo Kościól upomniał sie o 1/1000 część co zabrali mu Komuchy. Teraz gdy nastąpiło wyjaśnienie sprawy ( dlaczego tego nie było przy wcześniejszej informaci pozostanie słodką tajemnicą AGORY - charakterystyczna dla tej formacji prowokacja). Co to za informacja, gdy druga strona nie wypowiedziała sie w swojej sprawie? Tak jak w radiu Telawiw " jest ósma, albo w pół do ósmej". Temu Panu co tak przesądza, że ludzie odejdą od Kościoła powiem krótko: " nie strasz nie strasz , bo się ze.. ". Czy Kościół trzyma Kogoś na łańcuchu, w każdej chwili Pan i Panu podobni badacze mogą odejść i zapewniam Pana nikt po Was nie będzie rozpaczał. Będziesz mial Pan czas na badanie : kto i ile zgarnął mienia RP po 1989r. Zabrać i oddać a zgarnąć w sposó bardzo inteligentny ( tzw. "prywatyzacja" to są dwie różne sprawy.
0
Hej,hej. To tylko przykrywka. Pierwsza jaskółka nie zwiastuje jeszcze wiosny. Odbiorą w inny sposób. Podejmowanie decyzji nie kończy się na proboszczu. To tak jak zły i dobry glina i tak do jednego dążą. JA NIECHCEM ALE MUSZEM!!!
0
Masz rację nie odpuści , nawet pleban! wczoraj jeżdził wójtowym koniowozem czyżby zwoził już konie ? może na plebanię ?
Ostatnio edytowany 9 października 2009 o 09:38
0
Brawo dla Kościoła. Mam nadzieję, że to nie przypadek, a czysta filantropia
0
jan napisał:
Hej,hej. To tylko przykrywka. Pierwsza jaskółka nie zwiastuje jeszcze wiosny. Odbiorą w inny sposób. Podejmowanie decyzji nie kończy się na proboszczu. To tak jak zły i dobry glina i tak do jednego dążą. JA NIECHCEM ALE MUSZEM!!!
Zażądają dziesięciny albo i połowiny i stadnina sama odda;
0
Myślałem, że ty wszystko wiesz, a ty nawet nie wiesz gdzie proboszcz woził konie. Cienki jesteś. Umiesz nieudolnie klikać po tej klawiaturze, bierzesz pieniądze od państwa za nic.Typowy pasożyt nie szczeka, a ty mordy swej parszywej nie zamykasz.
Ostatnio edytowany 9 października 2009 o 09:38
0
Naucz mnie klikać po tej klawiaturze za państwowe pieniądze - posłem lub wójtem zostanę nalkilam udolnie ci wiele ! no może koni nie przewiozę, nie umiem Typowy pasożyt nie szczeka, a ty mordy swej parszywej nie zamykasz. Szczeka chyba pies na złego człowieka , pasożyt - pasożyci, pasyożytuje na innych dla swej wygody Parszywa morda parszywieje od kłamstw wyborczych
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: