Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kostry: Zderzenie ścigacza z samochodem

Utworzony przez gość, 10 lipca 2012 r. o 16:09
Bardzo szkoda motocyklisty, często kierowcy na "stopach" nie zatrzymują się, jedynie zwalniają i to nie wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe zagrożenie dla zdrowia i ruchu drogowego stanowią motocykliści Libany (LBI) ich motocykle to kupy złomu warte tyle co kot napłakał,po szlifie i na dodatek zostawiają dwa ślady.Przyjedzie liban do Białej i kozakuje motocyklem wartym 2tys zł.A na sobie nie ma skóry ani odpowiednich butów bo zamiast tego woli sobie wypić lub zajarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie chłopakowi spokój jak widać nie jechał szybko, bo żyje i to jest najważniejsze!! Szkoda mi tylko ludzi krótkowzrocznych, którzy widzą szybki motocykl od razu szufladkują jego kierowcę. W tym przypadku wina leżała ewidentnie po stronie kierowcy auta, więc przestańcie bezsensownie komentować i oczerniać motocyklistę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie chłopakowi spokój jak widać nie jechał szybko, bo żyje i to jest najważniejsze!! Szkoda mi tylko ludzi krótkowzrocznych, którzy widzą szybki motocylk od razu szufladkują jego kierowcę. W tym przypadku wina leżała ewidentnie po stronie kierowcy auta, więc przestańcie bezsensownie komentować i oczerniać motocyklistę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie chłopakowi spokój jak widać nie jechał szybko, bo żyje i to jest najważniejsze!! Szkoda mi tylko ludzi krótkowzrocznych, którzy widzą szybki motocylk od razu szufladkują jego kierowcę. W tym przypadku wina leżała ewidentnie po stronie kierowcy auta, więc przestańcie bezsensownie komentować i oczerniać motocyklistę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...