Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kotka cierpiała, a właściciel to nagrywał. Teraz odpowie przed sądem

Utworzony przez gld, 28 listopada 2013 o 20:13
Bydlaki bez sumienia!!! Ludzkie odpady, patologia, bestie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to jakiś żart ? Trudno mi uwierzyć, że prokuratura zajmuje się takimi pierdoła i !
0
Krzykacze z Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt, przypominam jak rok temu prosiłem was o interwencję odnośnie psa bernardyna porzuconego przy drodze wojewódzkiej między Tarnawą a Wysokiem. Poinformowaliście mnie, że to was nie interesuje bo to nie wasz rejon, oraz nie ma sprawcy, który zwierzę porzucił. Psisko pałętało się przez kilka tygodni przy tej drodze. Nie wiem co się z nim stało, ale jeździłem tą trasą codziennie i go dokarmiałem. Chciałem go zabrać i się nim zaopiekować lecz uciekał i nie dał się złapać. Pomijając o zagrożeniu jakie może spowodować taki duży pies wbiegający pod samochód lub motocykl, pogryzienie np dziecka itp. Mieliście to w ....poważaniu ! Od tamtej pory nie wierzę w wasze dobre intencje odnośnie pomocy zwierzętom ! Wam chodzi o zwierzęta takie, które mają właścicielą, który może zapłacić jakąś karę. Bezdomne, zdychające z głodu, czy poranione zwierzę was nie interesuje bo ono za siebie nie zapłaci. Liczy się kasa a nie zwierzę.
0
To ja odpowiem na temat tego artykułu, że oprawca, który  czerpał satysfakcję jak cierpi zwierze NIE ODPOWIE.   Dostanie tradycyjnie śmieszny wyrok!!! To jest norma w naszym kraju!   Tak na marginesie jaką trzeba być bestią aby przyglądać się na cierpienie bezbronne zwierze. Mam nadzieje, że życie postawi owego wykształconego rolnika przed podobną sytuacją.  Może wtedy przypomni sobie, jak wisiał nad cierpiącym zwierzakiem i nagrywał swój "mega materiał".
0
nie uczłowieczajmy zwierząt !!!!!  każdy na tym świecie ma swoje miejsce , i kot ma sie okocić a nie rodzić na porodówce ..... ludzie tyle dzieci głoduje i umiera ...... a tu taka farsa .....
0
Obojętnego na niedolę zwierząt i ludzka niedola niewzruszy.
0
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!  
0
To ja odpowiem na temat tego artykułu, że oprawca, który  czerpał satysfakcję jak cierpi zwierze NIE ODPOWIE.   Dostanie tradycyjnie śmieszny wyrok!!! To jest norma w naszym kraju!   Tak na marginesie jaką trzeba być bestią aby przyglądać się na cierpienie bezbronne zwierze. Mam nadzieje, że życie postawi owego wykształconego rolnika przed podobną sytuacją.  Może wtedy przypomni sobie, jak wisiał nad cierpiącym zwierzakiem i nagrywał swój "mega materiał".
0
Bydlaki bez sumienia!!! Ludzkie odpady, patologia, bestie.
0
No to już całkiem przekracza granice absurdu. Sądzić człowieka za to że natura działa tak a nie inaczej? Proszę, niech ktoś powie że to tylko sen, koszmarny sen...
0
Czy to jakiś żart ? Trudno mi uwierzyć, że prokuratura zajmuje się takimi pierdoła i !

No to już całkiem przekracza granice absurdu. Sądzić człowieka za to że natura działa tak a nie inaczej? Proszę, niech ktoś powie że to tylko sen, koszmarny sen...
  Idioci czy prowokatorzy??
0
Wiecie co? Najsmieszniejsze jest to, ze ludzmi sie tak wszyscy nie przejmuja jak ta kotka a aborcje traktuje sie jak chleb powszedni bo to przeciez normalne decyzja kobiety bla bla bla... nie jestem zwolennikiem znecania sie nad zwierzetami ale niektore rzeczy przekraczaja granice absurdu a ludzie innych ludzi traktuja jak smiecie a ktos powie, ze biedny kotek zlamal lapke to przezywaja tak strasznie ze hej, to jest mocno nie powazne! Przejmujmy sie bardziej innymi ludzmi niz zwierzetami! Potem przyjdzie pora na zwierzeta!
0
Wiecie co? Najsmieszniejsze jest to, ze ludzmi sie tak wszyscy nie przejmuja jak ta kotka a aborcje traktuje sie jak chleb powszedni bo to przeciez normalne decyzja kobiety bla bla bla... nie jestem zwolennikiem znecania sie nad zwierzetami ale niektore rzeczy przekraczaja granice absurdu a ludzie innych ludzi traktuja jak smiecie a ktos powie, ze biedny kotek zlamal lapke to przezywaja tak strasznie ze hej, to jest mocno nie powazne! Przejmujmy sie bardziej innymi ludzmi niz zwierzetami! Potem przyjdzie pora na zwierzeta!
Wreszcie ktoś mądry. Popieram
0
Lubelskie sądy i prokuratury. Ludzie dajcie sobie siana. Korupcja,kolesiostwo, zamordyzm, patologia. Co jeszcze mogę  zrobić dla Pana Panie Marszałku ?. Podkarpacia.
0
Sam jesteś pierdoła i to w dodatku bez serca. A jak twoja żonka by rodziła to też pozwoliłbyś jej tak cierpieć i nie zawiózł do lekarza? Zwierzę też czuje ból i strach a przyglądanie się jego cierpieniu to chyba tylko sprawia przyjemność sadystom. Tacy "ludzie" jak ten burak po studiach powinni mieć całkowity zakaz trzymania zwierząt. Ten osobnik nie wie co to współczucie ale pewnie co niedzielę jest na mszy i udaje jaki z niego dobry katolik i człowiek.
0
Obojętnego na niedolę zwierząt i ludzka niedola niewzruszy.
Z tego co można zaobserwować, to jakoś niedola ludzi nie budzi szczególnej sensacji, uwagi - w przeciwieństwie do różnych przypadków ze zwierzętami. Dziwne to czasy nastały, kiedy to los zwierzęcia jest dla większości cenniejszy niż los człowieka...
0
Z tego co można zaobserwować, to jakoś niedola ludzi nie budzi szczególnej sensacji, uwagi - w przeciwieństwie do różnych przypadków ze zwierzętami. Dziwne to czasy nastały, kiedy to los zwierzęcia jest dla większości cenniejszy niż los człowieka...
    Nieprawda, dobry człowiek zawsze pomoże innemu człowiekowi i pomoze też zwierzęciu a obojętność wobec cierpienia czy to ludzkiego czy zwierzęcego jest przejawem zwykłej podłości i takie zachowania nalezy piętnować. Ten burak zasługuje na karę, zwierzę cierpiało potwornie, patrzyło na swojego własciciela błagalnym wzrokiem, "pomóż mi", a on nic stał, nagrywał i dobrze się bawił. Czy wg ciebie to jest prawidłowa postawa? Czy to jest ludzkie zachowanie? Nie, to jest zachowanie potwora a nie człowieka.   A ty ilu ludziom pomogłeś? Ilu dzieciom? Bo zwierzętami pogardzasz.
0
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
0
nie uczłowieczajmy zwierząt !!!!!  każdy na tym świecie ma swoje miejsce , i kot ma sie okocić a nie rodzić na porodówce ..... ludzie tyle dzieci głoduje i umiera ...... a tu taka farsa .....
w medycynie weterynaryjnej nie ma takiego terminu jak "kocenie", jest poród. po to lekarz wet. kształci się 6 lat aby przy trudnych porodach udzielić fachowej pomocy porodowej, przypominam że ten zawód biorąc pod uwagę profesjonalne kształcenie istnieje juz 300 lat, więc nie jest to żadne nowum aby udać się ze zwierzęciem do lekarza
0
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: