Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kotka cierpiała, on nagrywał. Zaczął się proces rolnika

Utworzony przez Jan, 14 stycznia 2014 r. o 19:52
Chory kraj  chory kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory chłop, pewnie go podnieca cierpienie innych. Ciekawe czy ta kotka przeżyła czy zdechła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małorolny sadysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze co za człowiek. Wstyd. . .  Jak bym miała ojca albo męża, który patrzy przez trzy dni jak kot kona w mękach, wstydziłabym się za niego do końca życia. Wykształcony a pozbawiony wrażliwości. argyment o celach naukowych, dla którego nagrał film jest kiepską linią obrony zmierzającą do uniknięcia odpowiedzialności karnej. Poza tym co to za cel naukowy patrzeć jak kot się męczy. Dzieci wiedzą, że skoro masz zwierze, karmisz je to obowiązkiem Twoim jest zapenić mu również opiekę weterynaryjną. Żenada. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak  osoba, która zgłosiła to na Policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będą nagrywać tego śmiecia jak schyla się pod prysznicem - gang bang jail party
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotka żyje a rolnik istotnie swoisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze co za człowiek. Wstyd. . .  Jak bym miała ojca albo męża, który patrzy przez trzy dni jak kot kona w mękach, wstydziłabym się za niego do końca życia. Wykształcony a pozbawiony wrażliwości. argyment o celach naukowych, dla którego nagrał film jest kiepską linią obrony zmierzającą do uniknięcia odpowiedzialności karnej. Poza tym co to za cel naukowy patrzeć jak kot się męczy. Dzieci wiedzą, że skoro masz zwierze, karmisz je to obowiązkiem Twoim jest zapenić mu również opiekę weterynaryjną. Żenada. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak  osoba, która zgłosiła to na Policję.
A opieki lekarskiej dla ludzi nima. Idz i dostań się dzisiaj do ortopedy he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy powinien powiadomić pogotowie ratunkowe ? Czy pomoc byłaby refundowana z NFZ ? Czy sąd nie naraża się na śmieszność ? Czy to cyrk ? O co tu chodzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawą pijanego sędziego z Kraśnika jakoś sąd tak skrupulatnie się nie zajmuje ! A poza tym już wytrzymają koledzy w togach do okresu przedawnienia ! Sądownictwo sięga dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam bardzo dobrze tą bulwersującą sprawę. Pisano w całej polsce o tym przypadku wykształconego rolnika. Aż dziw bierze, że są tacy ludzie wśród nas!   Nie liczę na surowy wyrok, bo daleko nam do krajów gdzie za bestialstwo dostaje się naprawdę solidne kary. U nas surowe kary to wyjątek, ale się zdarzają.    Dziwny kraj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlaku mam nadzieję, że kiedyś poznasz co to ból i nikt ci nie pomoże. Wtedy przypomnisz sobie całe zło swego postępowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy powinien powiadomić pogotowie ratunkowe ? Czy pomoc byłaby refundowana z NFZ ? Czy sąd nie naraża się na śmieszność ? Czy to cyrk ? O co tu chodzi !
  nikt ciebie o zdanie nie pyta, buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak ma nie być znęcania się nad zwierzętami skoro sprawy sa umarzane a sądy i prawnicy zamiast uczyć odpowiedzialności przykładają do tego rękę??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubiłem (ze szczególnym okrucieństwem) 18736 komary, 76346 mrówek i 389 pająków, dostałem 25 lat, wyszedłem po 15 - kurwa żałosne te polskie prawo, przecież zwierzęta nie mają duszy, zwierze to nie człowiek, kurwa żeby karać za takie pierdoły, aż niewiarygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubiłem (ze szczególnym okrucieństwem) 18736 komary, 76346 mrówek i 389 pająków, dostałem 25 lat, wyszedłem po 15 - ku*** żałosne te polskie prawo, przecież zwierzęta nie mają duszy, zwierze to nie człowiek, ku*** żeby karać za takie pierdoły, aż niewiarygodne
  To przykre, ze nie rozumiesz.   Ale niektorzy ludzie sa pozbawieni wrazliwosci na cierpienie slabszych.  A jeżeli nie dostrzegasz naprawde różnicy pomiedzy koten i pajakiem, to sam sobie wystawiasz świadectwo - niestety nader negatywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubiłem (ze szczególnym okrucieństwem) 18736 komary, 76346 mrówek i 389 pająków, dostałem 25 lat, wyszedłem po 15 - ku*** żałosne te polskie prawo, przecież zwierzęta nie mają duszy, zwierze to nie człowiek, ku*** żeby karać za takie pierdoły, aż niewiarygodne
No i co, kołku? Twój tatuś nie miał co robić to ciebie z mamusią zrobił? Mózg pewnie znalazłeś na wyprzedaży w dyskoncie więc komentarz zbędny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co, kołku? Twój tatuś nie miał co robić to ciebie z mamusią zrobił? Mózg pewnie znalazłeś na wyprzedaży w dyskoncie więc komentarz zb  
No i co, kołku? Twój tatuś nie miał co robić to ciebie z mamusią zrobił? Mózg pewnie znalazłeś na wyprzedaży w dyskoncie więc komentarz zbędny.
Święte slowa! został spłodzony przez niedorozwiniętych rodziców i coś mu się zdaje!!!!! zwierzęta czują wiecej niż Ci się wydaje kołku!!! Ciebie należy pozostawić z rozprutą głową, a mózg wyrzucić  i głęboko zakopać bo jeszcze by na kogoś przeszły te bzdurne farmazony kołku!!!!!!!!!!!!!!!! Ciebie do uśpienai dać aby oszczędzić kontaktu z innymi!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nalezy wspolczuc kotce ale ludzie nie dajmy sie zwariowac, kobiety rodza w strasznych warunkach w bolu i nikogo to nie obchodzi a tu wielki skandal bo nie ulzono kotce w bolu. lepiej walczcie o lepsze warunki na porodowkach a nie w oborze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://otourl.pl/piszczek_w_szpitalu <--- czytaj tu ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniechał pomocy zwierzęciu,tamta plaga szczeniaka obolałego zostawiła samego w domu i pojechała dupę wygrzewać i sąd  ta znieczulice uwolnił????Dał znać wszystkim dewiantom i debilom że można krzywdzić bezkarnie braci mniejszych!!!!!???? A Ty gościu DEBILU(każdy zauważy o kogo chodzi)...widać że nigdy nie miałeś psa ani konia.Za samo to co napisałeś powinieneś dostać kare i powinno się Ciebie oddać na leczenie.Mam do czynienia z sądami i wiem że mają mało wspólnego z niezawisłością i sprawiedliwością.Wyrok zależny od widzi mi się sędziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...