Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koty siadają przy piecu. "To znaczy, że będą siarczyste mrozy" (zdjęcia)

Utworzony przez jacko, 2 lutego 2012 o 15:56
koty srają, tzn ze bedzie padać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta babka to ma kota ale w głowie Koty miauczą będzie burza
0
Kot przed zimnem garnie się do ciepłego bo ma zdolność absorpcji ciepła na zapas.
0
Wspaniała kobieta z wielkim sercem i piękne te jej koty.
0
pewnie koty ogladaly prognoze pogody na polsacie
0
Fot. nr 4 fajki bez akcyzy te koty to przemytnicy z Białorusi a ten rudawy to ich szef
0
Te koty to pewnie srają pod łóżkiem bo mniemam iż nie chce im się wychodzić na zewnątrz w taki mróz.
0
s. napisał:
Te koty to pewnie srają pod łóżkiem bo mniemam iż nie chce im się wychodzić na zewnątrz w taki mróz.
raczej nasrały tobie do głowy i stąd te głupstwa co żeś nawypisywał
0
A co to za sensacja ze w Porosiukach koty siedzą w domu przy piecu.U mnie w domu prosiaki maciory i knury zalegają na wyrach w sypialni.Też cisną się do ciepłego bo w chlewie im za zimno.
0
Gość napisał:
A co to za sensacja ze w Porosiukach koty siedzą w domu przy piecu.U mnie w domu prosiaki maciory i knury zalegają na wyrach w sypialni.Też cisną się do ciepłego bo w chlewie im za zimno.
Taki folwark zwierzęcy i jak tu żyć, do życi to wszystko.
0
piękne kociaczki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: