Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradli kabel elekryczny, cięli go siekierą

Utworzony przez ~siwy z cici~, 16 lipca 2010 r. o 14:29
hłopcy jak zehciecie dorobidź noto codzień z Naszej Altanki im. siwóchy w Ciciborze zbieżecie z dziesienć kilo pószek po piwku a jak ktury śmignie do Naszego Sklepiku do cycatki to i zeta zasłórzy za fatygie a za plastyk zagramanicznoukrainski i dwa zeta hentni mile widźani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~siwy z cici~ napisał:
hłopcy jak zehciecie dorobidź noto codzień z Naszej Altanki im. siwóchy w Ciciborze zbieżecie z dziesienć kilo pószek po piwku a jak ktury śmignie do Naszego Sklepiku do cycatki to i zeta zasłórzy za fatygie a za plastyk zagramanicznoukrainski i dwa zeta hentni mile widźani
no jasna żecz to fszystko w szarej sfeże ale nie martficie siem bendzie to ujente w kraiowym PKB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~siwy z cici~ napisał:
no jasna żecz to fszystko w szarej sfeże ale nie martficie siem bendzie to ujente w kraiowym PKB
u nasz na wsi smutek wielki , ano tak cosik ze 4 miesiency temu nazad ufo siem pojawiło na Ciciborem, wysiedli z niego dwa stwory zielone całkiem i nawionzały kontakt miendzygwiezdny z Siwym któren był letko podpiwszy i następnie zabrały go do ufo. tam w tym pojaździe jak chodzą słuchy ufoludki go podmieniły i wykorzystały seksualnie lub odwrotnie. tak wienc ten Siwy z Cici to tylko podruba i nie ten człowiek. to pisałem ja Zamord z planety Dżamajka prosze wybaczać za moja polska języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cioci bora napisał:
chodzą słuchy ufoludki go podmieniły i wykorzystały seksualnie lub odwrotnie
my siem wykożystywali pżemiennie ale tylko z ufoludkami z wielema szparkami a nie z kutafonkami a ty zamordzie pojehał jórz na EóroPride 2010?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~siwy z cici~ napisał:
my siem wykożystywali pżemiennie ale tylko z ufoludkami z wielema szparkami a nie z kutafonkami a ty zamordzie pojehał jórz na EóroPride 2010?
no to ja po staropolsku ci życzę z okazji dnia pederasty - h** ci w dupę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cioci bora napisał:
no to ja po staropolsku ci życzę z okazji dnia pederasty - h** ci w dupę,
wicewersa wrzehpolaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...