Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krakowska firma uważa, że Biała Podlaska jest koło Suwałk

Utworzony przez Haldbaum, 3 września 2009 r. o 12:31
Brawo dla urzędników Magistratu i naczelnego PRowca Urzędnicy powiesili błędną mapę dlatego że jest KOLOROWA To chyba jakiś żart, może niech powieszą rysunki dzieci z przedszkola bo też są kolorowe. Nie mam nic do tego , że wiesza się mapy, obrazki takie jakie się chce ale to jest Urząd Miasta instytucja państwowa powinien w niej być jakiś porządek. Przecież urzędnicy mają dostęp do prawidłowego planu miasta więc dlaczego go nie wieszają. Z tym wieszaniem materiałów promocyjnych wydaje się , że też jest pewna niezręczność. Mianowicie jeśli na tej mapie są reklamy firm prywatnych to czy powinny się znajdować w Urzędzie miasta? Dlaczego w wydziale komunikacji przy rejestracji samochodu jest widoczny kalendarz który reklamuje firmę Szeptycki? Być może również inne firmy się reklamują. Pytanie tylko brzmi, czy nie rodzi to niepotrzebnych podejrzeń oraz czy jest to etyczne. (chociaż nie wiem czy dla obecnej władzy te pojecie ma w ogóle jakieś znaczenie.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Przesunięto nas na tym zarysie daleko za Białystok! – komentuje Rudolf Somerlik, dyrektor gabinetu bialskiego prezydenta” mój ulubiony komentator Pan Somerlik – a czy dalej uważa Pan że pędzące auta będą wyrzucane w powietrze na progach zwalniających umieszczonych przy drogach – o które prosili Pana rodzice uczniów tych szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę że Białe jest taka wielka od Buga po Litwę, super !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaka napisał:
A ja się cieszę że Białe jest taka wielka od Buga po Litwę, super !!!!!!!!
Ciekawe ile Czapski "dał" na to cudo?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie dał czapke drobnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsio ok ale lajkoniki to inna kultura oni to kraaaaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe ile Czapski "dał" na to cudo?.
NA UKŁADY NIE MA RADY WYSTARCZY ZOBACZYĆ KTO WYGRAŁ KONKURS NA STANOWISKO INFORMATYKA -ZOBACZ CISZEJ DALEJ JEDZIESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...