Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kreatywna Pomoc

Utworzony przez Zalerek, 26 marca 2009 r. o 23:43
Zwracam się do Państwa w imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „AZYL” w Białej Podlaskiej prowadzącego schronisko dla bezdomnych zwierząt w Białej Podlaskiej przy ul. Olszowej 4. Jesteśmy grupą ludzi w różnym wieku. Każdy z nas ma swoje życie, uczymy się, studiujemy, pracujemy, mamy rodziny i dzieci ale naszą „drugą" rodziną są nasi bezdomni podopieczni. Poświęcamy im czas, pieniądze i siebie, aby móc zobaczyć szczęście w oczach i wdzięczność, oraz merdający ogon lub poczuć mruczenie na brzuchu. Niemniej jednak środki finansowe Stowarzyszenia przekazywane przez Urząd Gminy wystarczają jedynie na pokrycie kosztów związanych z zatrudnieniem stałych pracowników schroniska. Wyżywienie zwierząt, leczenie oraz niezbędne zakupy umożliwiające funkcjonowanie schroniska pokrywane są ze składek członków stowarzyszenia, datków od sponsorów oraz akcji przeprowadzanych na rzecz zwierząt. Powszechnie panujący kryzys ekonomiczny w znacznym stopniu obniżył pomoc i wsparcie od sponsorów i dobroczyńców. Niniejszy fakt pozostawia pod znakiem zapytania dalsze funkcjonowanie schroniska z powodu braku środków finansowych. W obecnym czasie opiekujemy się 325 bezdomnymi zwierzętami, a ich liczba z każdym dniem wzrasta. Wielu z naszych członków nie wytrzymuje kryzysu, presji i krytycznej sytuacji schroniska i panujących w nim warunków, zaczynają wątpić, że uda się uratować schronisko i odchodzą ze stowarzyszenia, co jeszcze bardziej utrudnia nam pozyskiwanie środków. W związku z powyższym Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt AZYL zwraca się z prośbą o pomoc finansową (możliwość odliczenia od dochodu!) lub wsparcie schroniska w każdy możliwy sposób. ( Odwiedź moją stronę ) Proszę również o wszystkie rady jak zmodernizować schronisko … Gdzie najtaniej kupić materiały na kojce … Gdzie kupić tanie ocieplane budy …. Jak można i gdzie kupić kontener dla szczeniaków … Proszę pomóżcie bo wolontariuszy jest jak na lekarstwo … Nasze pieski maja straszne warunki ... nie wiem już co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki uprzejmości Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals możemy przekazać 1% swojego podatku na zwierzęta w Schronisku „AZYL” w Białej Podlaskiej. JEŚLI CHCESZ PRZEKAZAĆ 1% SWOJEGO PODATKU NA NASZE SCHRONISKO WPISZ W SWOIM ZEZNANIU PODATKOWYM W ODPOWIEDNIĄ RUBRYKĘ: Pełną nazwę stowarzyszenia: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "Animals" nr wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: KRS: 0 0 0 0 0 6 9 7 3 0 oraz odliczoną od podatku kwotę 1% !!! Trzeba też pamiętać by w polu 128 DOPISAĆ: „ Na schronisko w Białej Podlaskiej Przekazane fundusze zostaną przeznaczone na: • zakup karmy, leków, szczepionek, • wykonanie specjalistycznych zabiegów weterynaryjnych ratujących życie zwierzętom po wypadkach komunikacyjnych oraz z innych przyczyn potrzebujących pomocy, • zakup ocieplanych bud, zapewniających psiakom schronienie podczas zimy, • budowę przestronnych wybiegów oraz szczeniakarni, • modernizację schroniska znajdującego się w złym stanie technicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zorganizować akcję, jakieś zespoły zaprosić i może ludzie chętniej będą pomagali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalerek napisał:
Proszę również o wszystkie rady jak zmodernizować schronisko … Nasze pieski maja straszne warunki ... nie wiem już co robić
Prosisz o rady ? No to masz moją radę : ZLIKWIDOWAĆ wasze schronisko ! wszystkich waszych "podopiecznych" przerobić na kiełbasy, kiełbasy sprzedać Chińczykom niech zrobią hot-dogi, zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczyć na pomoc głodującym DZIECIOM. A was darmozjady przegnać na 4 wiatry tak żebyście zajęli się jakąś sensowną pracą. Nie wiesz co robić ? Weż się do jakiejś uczciwej roboty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Prosisz o rady ? No to masz moją radę : ZLIKWIDOWAĆ wasze schronisko ! wszystkich waszych "podopiecznych" przerobić na kiełbasy, kiełbasy sprzedać Chińczykom niech zrobią hot-dogi, zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczyć na pomoc głodującym DZIECIOM. A was darmozjady przegnać na 4 wiatry tak żebyście zajęli się jakąś sensowną pracą. Nie wiesz co robić ? Weż się do jakiejś uczciwej roboty !
Bardzo dziękuję za radę ... jaki poziom taka rada ... Co do mojej pracy ... To Droga Suko mam ją i to bardzo sensowną, a schronisku poświęcam mój wolny czas jako wolontariusz ... I tu masz małą wpadkę ... Wracając do Twojej rady ... Pytam czemu Chińczykom ? Może sama się tym zajmiesz i zjesz te kiełbasy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu Chińczykom ? bo z tego co wiem to oni uwielbiają robić żarcie z psów, nie słyszałeś ? W ogóle to mam jeszcze jedną radę : zbierajcie jak najwięcej tych psów do schroniska, hodujcie je, tuczcie, a potem sprzedawajcie Chińczykom. Za zarobione pieniądze kupcie jeszcze więcej psów, tuczcie je i sprzedawajcie. I tak w kółko ! Po prostu taki biznes. W przyszłości proponuję rozszerzyć działalność o np. bezpańskie koty, bezpańskie krowy, chomiki, świnie morskie itp. Nie będziecie wtedy musieli płakać że nie macie dotacji. No i co ? dobry pomysł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Czemu Chińczykom ? bo z tego co wiem to oni uwielbiają robić żarcie z psów, nie słyszałeś ? W ogóle to mam jeszcze jedną radę : zbierajcie jak najwięcej tych psów do schroniska, hodujcie je, tuczcie, a potem sprzedawajcie Chińczykom. Za zarobione pieniądze kupcie jeszcze więcej psów, tuczcie je i sprzedawajcie. I tak w kółko ! Po prostu taki biznes. W przyszłości proponuję rozszerzyć działalność o np. bezpańskie koty, bezpańskie krowy, chomiki, świnie morskie itp. Nie będziecie wtedy musieli płakać że nie macie dotacji. No i co ? dobry pomysł ?
Droga Pani Suko widzę, że bawi Panią fakt, że bezmyślni ludzie wyrzucają psy na ulice gdzie stanowią zagrożenie dla Pani głodnych dzieci ... Jak Pani troszeczkę, ale to odrobinę pomyśli, to dojdzie Pani do wniosku, że dzięki schronisku psy, które mogłyby pożreć Pani głodne dziecko, trafia w nasze ręce gdzie jest izolowane. Bardzo żałuję, że Pani poziom intelektualny jest na tak niskim poziomie i dochodzę do wniosku, że szkoda mi czasu na dyskusję z tak prymitywną postacią jak Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suko a masz pomysł co zrobić z domami dziecka i hospicjami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalerek napisał:
Droga Pani Suko widzę, że bawi Panią fakt, że bezmyślni ludzie wyrzucają psy na ulice gdzie stanowią zagrożenie dla Pani głodnych dzieci ... Jak Pani troszeczkę, ale to odrobinę pomyśli, to dojdzie Pani do wniosku, że dzięki schronisku psy, które mogłyby pożreć Pani głodne dziecko, trafia w nasze ręce gdzie jest izolowane. Bardzo żałuję, że Pani poziom intelektualny jest na tak niskim poziomie i dochodzę do wniosku, że szkoda mi czasu na dyskusję z tak prymitywną postacią jak Pani.
Mnie "fakt że bezmyślni ludzie wyrzucają psy na ulice" wcale nie bawi, skąd ci to przyszło do głowy ? Ja bym takich durniów oddawała wam do schroniska zamiast psów ! Tam moglibyście ich trzymać w takich klatkach. Wtedy takich barbarzyńców byłoby mniej lub nie byłoby wcale i problem bezpańskich psów przestałby istnieć. Proste ? Proste ! Jak ty Zalerek troszeczkę, ale to odrobinę pomyślisz, to dojdziesz do wniosku że dzięki istnieniu takich schronisk jak wasze problem bezpańskich psów NIGDY nie zostanie rozwiązany. Kiedyś bezpańskich psów , całymi watahami łażących po osiedlach, nie było bo nie było schronisk, lecz za to był HYCEL który każdą taką sobakę od razu łapał i odstawiał do Chińczyka. Dzisiaj mamy w każdym mieście schronisko dla tych sierściuchów i dlatego jest ich coraz więcej. I dlatego jestem za LIKWIDACJĄ takich schronisk. Czaisz trochę czy napisać jeszcze raz ale po-wo-li ? Gdyby wszyscy byli tak prymitywni jak ja to już dawno nie byłoby tego problemu. Niestety, dzisiaj pełno jest takich słodkich idiotów jak ty i dlatego jest jak jest niestety. Precz z sierściuchami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Suka" masz podobne poglądy jak ja, myślałem że jestem sam w swoim podejściu do kwestii bezdomnych zwierząt, a tu proszę ktoś myśli tak jak ja. Pisz dalej! Psy bezpańskie należy usypiać, to jest rozwiązanie problemu, a nie budować jakieś schroniska i męczyć w klatkach zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Was ... I Wasze Poglądy Drogie Suki ... i to, że mnie obrażacie świadczą tylko o Was ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalerek napisał:
Żal mi Was ... I Wasze Poglądy Drogie Suki ... i to, że mnie obrażacie świadczą tylko o Was ...
Dlaczego wyzywasz mnie od Suk, to, że dyskusja jest anonimowa nie pozwala wyzywać rozmówców! Posłuchaj mnie kolego: po pierwsze nie jestem żadną Suką, proszę nie obrażaj mnie bo to świadczy tylko o twoim poziomie! po drugie gdzie ja ciebie obrażam? Wyraziłem tylko swoje zdanie, że zgadzam się z poglądami "suki", a co jest po między tobą a "suką" to nic mi do tego! Więc masz jakiś problem, może jesteś nietolerancyjnym rasistą? TAKICH JAK "SUKA" POTRZEBA NAM WIĘCEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim się będziesz irytować … sprawdź jak się podpisałeś „ja się z tobą zgadzam suka ” a nie suk o … ten fakt pozwolił mi wnioskować, również się podpisujesz jako suka ale sądzę, że jesteś jedną i tą samą osobą … używasz tych samych zwrotów i w identyczny sposób piszesz … zmienisz tylko Nicki … ale to nie ma znaczenia … bo nie miałem zamiaru nikogo obrażać … a cel był zupełnie inny ale sądzę, że to nie ma sensu … Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo kreatywni czytelnicy mieszkają w tej bialej podlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalerek napisał:
Zanim się będziesz irytować … sprawdź jak się podpisałeś „ja się z tobą zgadzam suka ” a nie suk o … ten fakt pozwolił mi wnioskować, również się podpisujesz jako suka ale sądzę, że jesteś jedną i tą samą osobą … używasz tych samych zwrotów i w identyczny sposób piszesz … zmienisz tylko Nicki … ale to nie ma znaczenia … bo nie miałem zamiaru nikogo obrażać … a cel był zupełnie inny ale sądzę, że to nie ma sensu … Pozdrawiam
Koleś jesteś głupi! To, że nie zamierzałeś mnie obrażać nie ma znaczenia. Sprawa jest prosta obraziłeś mnie! W sądzie to jak myślałeś nie miało by znaczenia, tylko słowa, oczywiście to co piszę to żart bo na forum występuje anonimowo, ale fakt, że obrażasz mnie i zaniżasz poziom dyskusji poddaję pod ocenę czytelników. Nie znam osoby która występuje pod nickiem "suka", zgadzam się tylko z poglądami tej osoby. Ty nie jesteś wyraźnie wstanie prowadzić polemiki na argumenty, tylko na wyzwiska! Szkoda! Powiedz mi jak rozwiązać problem bezdomnych zwierząt, aby być humanitarnym i nie obciążać budżetu państwa, czyli nas wszystkich? CO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie z tobą zgadzam suka napisał:
Więc masz jakiś problem, może jesteś nietolerancyjnym rasistą?
Kolego mój wspierający mnie w walce z tym obrzydliwym lewactwem ! Ten Zalerek to jest właśnie taka zakała ludzkości ! Pełna gęba frazesów o tolerancji a tak naprawdę to kawał zamordystycznej świni ! On pewnie uważa że zwierzęta są równe ludziom czyli ludzie mają takie same prawa jak zwierzęta a zwierzęta jak ludzie jak w Hiszpanii tego czubka Zapatero. Na pohybel im ! Nigdy nie ulegniemy ich terrorowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jestem głupi … może jestem zakałą ludzkości, a nawet jestem zamordystyczną świnią … to wasz prywatny osąd … macie do tego prawo … ale ja tak nie siedzę i nie wykrzykuje absurdalnych poglądów polegających na przerabianiu zwierząt na kiełbasy, nie wykrzykuje rad innym jak mają postępować … I powiem więcej robię wszystko żeby budżet państwa łożył jak najmniej na psy, które zostały porzucone przez ludzi … nie ja je wyrzuciłem, nie ja pozwoliłem na to, że nie mają chipów by można było odnaleźć właściciela i pociągnąć go do odpowiedzialności , to nie ja ich nie wysterylizowałem i pozwoliłem się rozmnażać … to ludzie tego miasta to zrobili … a teraz krzyczą żeby je zabić … i cała ta dyskusja moi drodzy jest bezzasadna bo wasze argumenty nie są realne, nie pomagają, a jedynie pozwalają wam wykrzyczeć wasze żale i udawać, że są sensowne … nie moja wina, że nie lubicie zwierząt, ale same puste hasła ZABIĆ nie zmienią rzeczywistości … takiej jest prawo … A co do polemiki nie przedstawiliście żadnych argumentów by dyskutować na poziomie … HASŁO ZABIĆ jest puste i bezsensowne … żadnych innych argumentów nie posiadacie … bawcie się dalej w waszą dziwną walkę z wiatrakami … ja będę robił swoje a wy dalej krzyczcie … zabić, zabić… ale to niczego nie zmieni … psy są i będą … ja przynajmniej kilkunastu znalazłem dom a wy ? ile zabiliście psów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalerek napisał:
Może jestem głupi … DLACZEGO PISZESZ "MOżE" ? może jestem zakałą ludzkości, JESTEM TEGO PEWIEN ! a nawet jestem zamordystyczną świnią … O TO JUż NAPEWNO ! to wasz prywatny osąd … PEWNIE żE PRYWATNY, JAKżEBY INACZEJ ? macie do tego prawo … DZIęKUJę łASKAWCO ! ale ja tak nie siedzę i nie wykrzykuje absurdalnych poglądów polegających na przerabianiu zwierząt na kiełbasy, ABSURDALNYCH ? WIęC MóWISZ MI żE NIE JADASZ KIEłBAS ZE ZWIERZąT ? A Z CZEGO TE KIEłBASY ? Z MARCHWI ? Z FASOLI ? nie wykrzykuje rad innym jak mają postępować … CZY JA CI COś RADZę ? A RóB SOBIE CO CHCESZ ! MOżESZ NAWET ZJEść SWEGO ULUBIONEGO CHOMIKA JEśLI LUBISZ... I powiem więcej robię wszystko żeby budżet państwa łożył jak najmniej na psy, które zostały porzucone przez ludzi … PRZEPRASZAM, A CO MA BUDżET PAńSTWA DO PSA KTóREGO JAKIś GNóJ WYWIóZł DO LASU ? nie ja je wyrzuciłem, nie ja pozwoliłem na to, że nie mają chipów by można było odnaleźć właściciela i pociągnąć go do odpowiedzialności , CZIPA TO SAM SOBIE ZAłóż, NAJLEPIEJ NA MóZG ! to nie ja ich nie wysterylizowałem i pozwoliłem się rozmnażać … A CO TOBIE DO TEGO JAK ROZMNAżAJą SIę PSY, KOTY, śWINIE, JELENIE, FOKI, PINGWINY ITP ? CO TY JESTEś ? ZEUS ? to ludzie tego miasta to zrobili … JA JESTEM "LUDż Z TEGO MIASTA" ALE JAKOś SOBIE NIE PRZYPOMINAM ... a teraz krzyczą żeby je zabić … JEśLI TAK NIE CHCESZ "żEBY JE ZABIć" TO PO PROSTU WEż JE SOBIE DO SWEGO DOMU. JEśLI TAK ZROBILIBY WSZYSCY OBROńCY ZWIERZąT TO PROBLEM BYłBY ROZWIąZANY. W CZYM PROBLEM ? i cała ta dyskusja moi drodzy jest bezzasadna bo wasze argumenty nie są realne, PIERWSZE SłYSZę O "ARGUMENTACH REALNYCH" LUB "NIEREALNYCH". CIEKAWE. GDZIE TEGO CIEBIE UCZYLI ? nie pomagają, a jedynie pozwalają wam wykrzyczeć wasze żale i udawać, że są sensowne … O CO CHODZI ? TO TE żALE MAJą BYć "SENSOWNE" ? TO Są żALE SENSOWNE I NIESENSOWNE ? nie moja wina, że nie lubicie zwierząt, MYLISZ SIę. JA KOCHAM ZWIERZęTA. I DLATEGO NIE CHCę żEBY BYłY PRZEZ WAS DRęCZONE W SCHRONISKACH. ale same puste hasła ZABIĆ nie zmienią rzeczywistości ZALEREK, JEśLI NIE CHCESZ ZWIERZąT ZABIJAć TO WEż JE NA SWOJE UTRZYMANIE, KTO CI BRONI ? A TE KIEłBASY KTóRE KUPUJESZ W SKLEPIE TO, JAK MYśLISZ, Są ZROBIONE ZE ZWIERZąT KTóRE KTOś PRZEDTEM ZABIł ? CZY MOżE Z żYWYCH ? NO ? … takiej jest prawo … NO NIESTETY ! żYJEMY W PAńSTWIE CZUBKóW ! A co do polemiki nie przedstawiliście żadnych argumentów by dyskutować na poziomie … NA POZIOMIE ? Z FASZYSTą MęCZąCYM ZWIERZęTA W SCHRONISKU ?? HASŁO ZABIĆ jest puste i bezsensowne … LEPIEJ ZABIć, SZYBKO I BEZBOLEśNIE NIż DRęCZYć MIESIąCAMI. żadnych innych argumentów nie posiadacie … CO śLEPEMU PO OCZACH ? bawcie się dalej w waszą dziwną walkę z wiatrakami … ja będę robił swoje a wy dalej krzyczcie … zabić, zabić… O TAKICH WłAśNIE FASZYSTóW NIENAWIDZę ! SZCZYJ MU W OCZY A ON MóWI żE DESZCZ PADA ! A SZWABY TEż MóWILI PO OśWIęCIMIU żE ONI O NICZYM NIE WIEDZIELI... ale to niczego nie zmieni … NO NIE WIADOMO, NIE BąDż TAKI PEWNY żE JUż WYGRALIśCIE. JESZCZE WAHADłO MOżE ODBIć W DRUGą STRONę. psy są i będą … A CHOMIKI ? CO Z CHOMIKAMI ? ja przynajmniej kilkunastu znalazłem dom a wy ? ile zabiliście psów ? TU CIę CHYBA ZASKOCZę : żADNEGO ! ALE JAK MI SIę JAKIś NAWINIE POD RęKę I ZAATAKUJE TO Z PRZYJEMNOśCIą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEŚ KIEDYŚ W SCHRONISKU DROGI PANIE CO ZWIE SIĘ SUKĄ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Ciebie człowieku ukrywasz się pod nickiem suka będąc facetem … masz kłopoty z własna osobowością … matka w dzieciństwie nie pozwoliła Ci mieć zwierzaczka … jakie to smutne … teraz jak troszeczkę podrosłeś szukasz winy w zwierzętach, bo nie wiesz co to uczucie i miłość … jesteś samotnym biednym człowiekiem … bez uczuć i radości bez miłości i szczęścia, a wszystko to wina Twojej matki bo nie mogłeś mieć nawet chomika ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...