Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kreatywna Pomoc

Utworzony przez Zalerek, 26 marca 2009 r. o 23:43
Kszychu, jeśli tak cię wkurza anonimowość na forach to chyba nic nie stoi na przeszkodzie żebyś się przedstawił z imienia i nazwiska ? w czym problem ? Poruszyłeś wiele wątków. Ale może skupmy się na tym jednym : 300 000 na schronisko z kasy Miasta. Jesteś za ? Popierasz to bo taką decyzję podjęła "demokratyczna władza" ? Bo mnie nie interesuje czy głupią decyzję podjęła władza demokratyczna czy niedemokratyczna ! Głupcy to są głupcy, niezależnie od tego czy zostali wybrani przez tzw. lud czy też sami się mianowali. Będę przeciwstawiał się takim decyzjom gdzie tylko mogę i jak mogę. Wyobrażmy sobie co można by zrobić za 300 000 (!) na rzecz biednych dzieci. Zostawmy tych grzebiących w śmietnikach bo rzeczywiście często jest to ich wybór, i te zasiłki dla tzw. bezrobotnych brane za nicnierobienie. Poprzestańmy na dzieciach. I porównajmy kasę wydawaną na pomoc im i pomoc jakimś psom. Na co wydałbyś tę kasę gdyby to od CIEBIE zależało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście nie zależy to ode mnie, bo, przyznaję się, nie wiem, na co bym je wydał. Jeśli miałbym się wypowiadać na co bym chciał by to wydano, to na utwardzenie uliczki, przy której mam się budować. Trochę na zasadzie "jak każdy pomyśli o sobie, to będzie o wszystkich pomyślane". Co zaś do wątku 300 000zł (przypuszczam, że zł) to, pozwolisz, że Cię zacytuję:
Mnie głownie wnerwia to że właśnie ktoś ZMUSZA mnie żebym dawał swoją kasę na coś czego nie popieram - odbywa się to w taki sposób że z budżetu miasta wydaje się (jak gdzieś czytałem) chyba 300 000 zł rocznie na te suki w schronisku.
Wybacz, że nie potraktuję poważnie określenia "jak gdzieś czytałem" oraz "chyba", ale sam rozumiesz, że nie są to wiarygodne źródła. A jeśli idzie o dzieci, to sprecyzuj o jakich dzieciach piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kszychu napisał:
Na szczęście nie zależy to ode mnie, bo, przyznaję się, nie wiem, na co bym je wydał. Jeśli miałbym się wypowiadać na co bym chciał by to wydano, to na utwardzenie uliczki, przy której mam się budować. Trochę na zasadzie "jak każdy pomyśli o sobie, to będzie o wszystkich pomyślane". Co zaś do wątku 300 000zł (przypuszczam, że zł) to, pozwolisz, że Cię zacytuję: Wybacz, że nie potraktuję poważnie określenia "jak gdzieś czytałem" oraz "chyba", ale sam rozumiesz, że nie są to wiarygodne źródła. A jeśli idzie o dzieci, to sprecyzuj o jakich dzieciach piszesz?
Jeśli chcesz , Kszychu, to zajrzyj sobie tu : http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...LASKA/604045331 Wszystko już jasne ? No a jak tam z ujawnieniem imienia i nazwiska ? podasz ? Zawiodłeś mnie ! Nie wiesz na co chciałbyś wydać 300 000 ? Na suki czy na dzieci ? Zdecyduj się ! Ja nie mam wątpliwości ! Na dzieci, nie na suki ! A "uliczkę przy której masz się budować" to sam sobie utwardż za swoje pieniondze, nie za moje. Co mi do twojej ulicy ? Chyba że uważasz tak jak Pawlak PSL że należy grabić państwowe do siebie ? Tak ? Jesteś z PSLu ? Zielony a w środku czerwony ? Obrzydliwe ! I jeszcze : no więc mamy schronisko dla suk. Co z nim zrobić ? Dawać nadal 300 000 zł rocznie i torturować "biedne zwierzęta" trzymając w "nieludzkich" warunkach ? No jak ? Bo ja uważam że te wszystkie suki trzeba potraktować Cyklonem B lub innym sposobem np pałą w łeb ! A ty ? co byś z nimi zrobił ? Krótka piłka Kszychu : jest 300 000 do wydania. Na co ? Na dzieci czy na suki ? Odpowiedz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suko szczekaj szczekaj ! Ale jak już szczekasz to pamiętaj też, że nasze pieniądze idą nie tylko na suki ale miasto trwoni pieniądze na pomniki - ławeczki (koszt nie do wyobrażenia) a teraz wymyślili, że przez 10 lat będą budować przy obwodnicy kopiec Niepodległości – to dopiero jest kasa !!! I powiedz suczko pozwalasz na to ? Miliony złotych pójdą na usypanie górki ! A co do dzieci to ma się je na SWÓJ rachunek jak się umiało zmajstrować bachora to niech się o niego zadba. Dlaczego z moich pieniędzy ktoś ma karmić cudze bajstruki. W obecnych czasach trzeba myśleć głową a nie f**tem. Najłatwiej naroboć stado szczeniaków a ja mam je utrzymywać bo tatuś pije i robi następne ! To nie są moje bachory nie zgadzam się, by te 300 tyś przeznaczyć na cudze szczeniaki. I co za różnica czy dać kasę sukom czy szczeniakom ? Tą kasę trzeba wydać na szpital !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł, który podałeś, porusza całą masę problemów, z jakimi boryka się ta jednostka, a Ty wyłowiłeś tylko kwotę. Nie uważasz, że to czytanie wybiórcze?
suka napisał:
No a jak tam z ujawnieniem imienia i nazwiska ? podasz ?[/quote] Mam na imię Krzysztof, pochodzę z Międzyrzeca i mam 32 lata. Jeśli interesuje Cię moje nazwisko lub inne moje dane osobowe napisz mi PW, a odpowiem.
suka napisał:
Zawiodłeś mnie ! Nie wiesz na co chciałbyś wydać 300 000 ? Na suki czy na dzieci ? Zdecyduj się ! Ja nie mam wątpliwości ! Na dzieci, nie na suki ![/quote] Przyznaję szczerze, że nie wiem! Dla Ciebie wszystko jest albo czarne albo białe, albo dobre, albo złe, albo dzieci albo suki. Z jednej strony zazdroszczę Ci tak radykalnych poglądów, a z drugiej, to boję się takich ludzi jak Ty. A wracając do dzieci, to nie odpowiedziałeś mi jeszcze, o jakich to dzieciach mówisz? Czy o tych z domów dziecka, rodzin zastępczych, rodzin patologicznych czy jakich? Zawiedziesz mnie również mocno, jeśli nie będziesz znał wielkości rocznej dotacji, jaką miasto/gmina przeznacza na pomoc tym dzieciom.
suka napisał:
A "uliczkę przy której masz się budować" to sam sobie utwardż za swoje pieniondze, nie za moje. Co mi do twojej ulicy ?
Mówiłem już, że jestem po części egoistą i nie mam dużych odruchów społecznych. [quote name='suka' post='112766' date='2.04.2009, 20:49:35']Chyba że uważasz tak jak Pawlak PSL że należy grabić państwowe do siebie ? Tak ? Jesteś z PSLu ? Zielony a w środku czerwony ? Obrzydliwe !
Do tej pory traktowałem Cię jak człowieka poważnego, z którym można dyskutować na pewnym poziomie, nie obrzucając się inwektywami i nie rzucając populistycznych hasełek, nastawiając się na efektowne zakrzyczenie rozmówcy. Proszę, nie każ mi zmieniać zdania. [quote name='suka' post='112766' date='2.04.2009, 20:49:35']I jeszcze : no więc mamy schronisko dla suk. Co z nim zrobić ? Dawać nadal 300 000 zł rocznie i torturować "biedne zwierzęta" trzymając w "nieludzkich" warunkach ? No jak ? Bo ja uważam że te wszystkie suki trzeba potraktować Cyklonem B lub innym sposobem np pałą w łeb ! A ty ? co byś z nimi zrobił ?
Przyznam Ci się szczerze, że nie wiem, jak rozwiązać ten problem. Dlatego cieszę się, że są ludzie, którzy podejmują się tego. Z przytoczonego przez Ciebie artykułu wynika, że te 300 000, które dla Ciebie są "aż", dla nich okazują się "tylko", a wręcz "nie dość" i starają się na własną rękę pozyskać dodatkowe środki. Dlaczego im tego zabraniać? A teraz z innej mańki: Cyklon B (a produkują to jeszcze?) też kosztuje. No i człowieka trzeba do tego zatrudnić. Infrastrukturę (krematoria, gazownie, tudzież "ubojnie") też trzeba za coś postawić. Zwierzęta to nie więźniowie, sami sobie komór gazowych nie zbudują. To, że będziemy gazować bezpańskie psy czy koty nie rozwiąże problemu wałęsających się zwierząt. Ludzie jak wyrzucali, tak będą wyrzucać zwierzęta. A kasa, na pewno mniejsza, ale nadal będzie szła "na pieski i na kotki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak żyjesz Kszychu ? Pogadamy ? No więc tak po kolei : Z artykułu wyłowiłem tylko te 300 000 bo to mnie najbardziej ruszyło. A ty jak czytasz jakiś artykuł to interesuje cię w nim wszystko ? Nie wierzę ! Czy masz na imię Krzysztof czy Mirosław to mnie powiewa. Chcesz to podaj tu publicznie nawet swoje imię z bierzmowania albo obrzezania. Jeśli nawet to podasz to co z tego wynika ? NIC ! Ja mogę powiedzieć że nazywam się np. Jan Kowalski. I co z tego ? Nie bój się, ja tak tylko na użytek tego forum rżnę takiego chojraka. Tak naprawdę to jestem małym zakompleksionym człowieczkiem. Chociaż poglądy swoje owszem mam i to zdecydowane. Zdecydowane, umiarkowane a nie radykalne. Te moje poglądy jeszcze np. 30 lat temu byłyby zapewne uznane za oczywiście NORMALNE, dzisiaj są "kontrowersyjne". Czy wtedy komuś mieściło się w głowie żeby utrzymywać na koszt podatnika jakieś suki gdy głodują (jakiekolwiek) dzieci ? Czym my się q zajmujemy ?! Nie interesuje mnie ILE miasto wydaje rocznie na biedne dzieci. Te 300 000 na suki powinno być ewentualnie wydane na dzieci lub inną grupę LUDZI a nie zwierząt. Zwierzętami niech się zajmują ich WŁAŚCICIELE ! A może i ty uważasz że zwierzę nie może być WŁASNOŚCIĄ człowieka ? Jeśli TAK to niech się to zwierzę zajmuje samo sobą ! Że jesteś egoistą to mnie nie bulwersuje, każdy z nas jest egoistą ! I tak powinno być. Tylko niech każdy będzie egoistą NA WŁASNY rachunek, a nie na cudzy. Jeśli wyciągasz rękę po MOJE (podatnika) pieniądze żeby zaspokoić SWÓJ egoizm to jesteś zwykłym złodziejem a nie zwykłym egoistą ! To a propos tej drogi którą budujesz. Jeśli to schronisko zdobywa kasę na swą działalność PROSZĄC innych o dobrowolne wsparcie - OK. Ja im tego nie zabraniam. Ale jeśli chce żeby ich działalność wspierać z kasy Miasta - to są zwykłymi faszystami zmuszającymi mnie żebym oddawał im część swoich pieniędzy. Tak, wiem, jest "demokracja". I dlatego głosuję na taką partię która prezentuje również moje poglądy. Kto wygra ? zobaczymy. Na razie wygrywa lewactwo, szkoda. A propos twego ostatniego zdania : Ludzkość istnieje tyle tysięcy lat ! czy przez te tysiące lat mieliśmy jakiś problem z "bezpańskimi" psami, kotami, chomikami ? Nie, to jest problem stworzony przez współczesnych postępowych czubków ! Problem zupełnie sztuczny ! Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...