Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krowa ugrzęzła, pomogli dzielni strażacy

Utworzony przez x, 28 kwietnia 2010 o 11:04
a no poszła!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIESAMOWITA SENSACJA.NAPISZCIE JESZCZE ILE MLIKA DAJE
0
Jogurt daje! Mrożony w rzece! O ludzie!
0
Chyba Korzanówka, tamta Kożanówka jest w gminie Kodeń...
0
Brawo strażacy! Dzielne chwaty! Prezes Pawlak może być z was dumny!
0
Niestety, są dwie Kożanówki, niedawno zmieniono Korzanówkę pod Rossoszem w Kożanówkę. Wbrew protestom ludzi narażonych na dodatkowe wydatki. Ważniejszy był głos biurokratów.
0
DZIĘKI TYM STRAŻAKOM URATOWANO RÓWNIEŻ PŁOT I METALOWĄ BRAMĘ
0
mlika dawała bardzo dużo szkoda że tak się stało bo bym Cię zaprosiła na mliko niestety nie przeżyła
0
wielkie mi gieroje te strazaki dopiero pochwalilabym ich gdyby nadal dawala mliko a to po ich interwencji pogibla
0
...a ja miał takie krowy co miały napęd na obie osie i nie grzęźli mnie ony! :-)
0
A może Ty by mnie odsprzedał z jedno takie krowe bo widzisz moje grzęzną w błocie z góry Ci dziekuję jak mnie odsprzedaż jak się zdecydujesz szukaj mnie przy rzece ;-) :-D
0
jak zacznie sie wymiana albo sprzedaz tych krow przy rzece, to mnie tez wolajcie bede sprawiedliwie trzymac obie strony.A moze nie sprzedawac tylko dac bo wlascicielka i tak poniosla duze straty tylko wspolczuc.......jestem z Toba
0
właścicielka napisał:
A może Ty by mnie odsprzedał z jedno takie krowe bo widzisz moje grzęzną w błocie z góry Ci dziekuję jak mnie odsprzedaż jak się zdecydujesz szukaj mnie przy rzece ;-) :-D
No to się kiedyś umówimy i ubijemy interes! :-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: