Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krowa ugrzęzła, pomogli dzielni strażacy

Utworzony przez x, 28 kwietnia 2010 r. o 11:04
a no poszła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESAMOWITA SENSACJA.NAPISZCIE JESZCZE ILE MLIKA DAJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jogurt daje! Mrożony w rzece! O ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Korzanówka, tamta Kożanówka jest w gminie Kodeń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo strażacy! Dzielne chwaty! Prezes Pawlak może być z was dumny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, są dwie Kożanówki, niedawno zmieniono Korzanówkę pod Rossoszem w Kożanówkę. Wbrew protestom ludzi narażonych na dodatkowe wydatki. Ważniejszy był głos biurokratów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKI TYM STRAŻAKOM URATOWANO RÓWNIEŻ PŁOT I METALOWĄ BRAMĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlika dawała bardzo dużo szkoda że tak się stało bo bym Cię zaprosiła na mliko niestety nie przeżyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie mi gieroje te strazaki dopiero pochwalilabym ich gdyby nadal dawala mliko a to po ich interwencji pogibla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja miał takie krowy co miały napęd na obie osie i nie grzęźli mnie ony! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Ty by mnie odsprzedał z jedno takie krowe bo widzisz moje grzęzną w błocie z góry Ci dziekuję jak mnie odsprzedaż jak się zdecydujesz szukaj mnie przy rzece ;-) :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zacznie sie wymiana albo sprzedaz tych krow przy rzece, to mnie tez wolajcie bede sprawiedliwie trzymac obie strony.A moze nie sprzedawac tylko dac bo wlascicielka i tak poniosla duze straty tylko wspolczuc.......jestem z Toba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właścicielka napisał:
A może Ty by mnie odsprzedał z jedno takie krowe bo widzisz moje grzęzną w błocie z góry Ci dziekuję jak mnie odsprzedaż jak się zdecydujesz szukaj mnie przy rzece ;-) :-D
No to się kiedyś umówimy i ubijemy interes! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...