Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krwawa jatka na skraju miasta

Utworzony przez Gość, 25 kwietnia 2008 r. o 10:14
Takie rzeczy tylko w Białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BPA Wita Styl kolażowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE AKCJE TYLKO NA CHAMSKIEJ WOLI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak własnie wyglada osiedle za torami ,to nie do pomyslenia jacy ludzie sie tam wychowuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to alkohol a nie oni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXXX napisał:
Tak własnie wyglada osiedle za torami ,to nie do pomyslenia jacy ludzie sie tam wychowuja.
Cie ku*wo dorwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po ile dostana 15 lat i wyjda, czlowiek nie zyje a ich to niczego nie nauczy pewnie sie z tego smieja bezmuzgi ,a rodzina na pewno sie zemsci i pomsci smierc bliskiej osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopcy tylko sie nie schylac po mydlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mozna oceniac ludzi przez pryzmat osiedla na jakim mieszkaja . Miom zdaniem na ta sytuacje w głownej mierze miał wpływ alkohol ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki picia z przydupasami wódki . Niestety .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tylko jedną no może dwie osoby z bialskopodlaskiego powiatu o cechach ludzkich większość ma cechy zwierzęce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam wszytki i tylko jedna osoba miałą na nich taki wpływ. Bo innni nie byli tacy a po drugie nikt nie był z chamskiej woli z chłoapków bo dziewczyn nie znałam. a Obecnie siedzi tam mój chłopak i wiem ze jest niewinny bo nie był by do tego zdolny więc jak sie wypowiadać to jesli sie coś wie a nie po tym co piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspólczuje letko nie będą mieli w kryminale i na mieście
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2008 r. o 17:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do hokeya: Nie obrażaj ludzi z naszego miasta wieśniaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
wspólczuje letko nie będą mieli w kryminale i na mieście
Dolina, idż ty już spać ! Dobranocka minęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie idź . Jak ktoś zna sytuacje to mi racje przyzna jak oni wyjdą na wolność albo zjadą na puchę będą mieli nie ciekawie kto zna pewną osobę to wie o co be . A Ty se możesz pisać mam na Ciebie ....... pozdrawiam
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2008 r. o 20:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
To sobie idź . Jak ktoś zna sytuacje to mi racje przyzna jak oni wyjdą na wolność albo zjadą na puchę będą mieli nie ciekawie kto zna pewną osobę to wie o co be . A Ty se możesz pisać mam na Ciebie ....... pozdrawiam
Dolina, co masz na mnie ? No co ? co ? co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~starszy do Doliny~ : Myślisz że będę sie napiał i Cię wyzywał ? ja nie z tych ludzi . Nie mam zwyczaju tego robić na jakimś forum i więcej Tobie nie odpisuje bo szukasz tu zaczepki żeby z kimś się nawyklinać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
~starszy do Doliny~ : Myślisz że będę sie napiał i Cię wyzywał ? ja nie z tych ludzi . Nie mam zwyczaju tego robić na jakimś forum i więcej Tobie nie odpisuje bo szukasz tu zaczepki żeby z kimś się nawyklinać
No co ty, Dolina ? ja ciebie szanuję bardzo i "wyklinać " ciebie zamiaru nie mam najmniejszego. Jesteś fajny gość ! tylko jakiś bardzo nie kumaty, nie wiem dlaczego. Może młody ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WEDŁUG MNIE CHAMSKA WOLA JEST NAJLEPSZYM OSIEDLEM W BIAŁEJ.A TE CWELE CO TAK NAWIJAJĄ NA CHAMSKĄ NIECH WPADNĄ KIEDYŚ W NOCY DO NAS.)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...