Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krwawa jatka na skraju miasta

Utworzony przez Gość, 25 kwietnia 2008 o 10:14
Takie rzeczy tylko w Białej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BPA Wita Styl kolażowy
0
TAKIE AKCJE TYLKO NA CHAMSKIEJ WOLI.
0
Tak własnie wyglada osiedle za torami ,to nie do pomyslenia jacy ludzie sie tam wychowuja.
0
to alkohol a nie oni
0
XXXX napisał:
Tak własnie wyglada osiedle za torami ,to nie do pomyslenia jacy ludzie sie tam wychowuja.
Cie ku*wo dorwe
0
i po ile dostana 15 lat i wyjda, czlowiek nie zyje a ich to niczego nie nauczy pewnie sie z tego smieja bezmuzgi ,a rodzina na pewno sie zemsci i pomsci smierc bliskiej osoby
0
chlopcy tylko sie nie schylac po mydlo
0
Nie mozna oceniac ludzi przez pryzmat osiedla na jakim mieszkaja . Miom zdaniem na ta sytuacje w głownej mierze miał wpływ alkohol ...
0
Takie są skutki picia z przydupasami wódki . Niestety .
0
znam tylko jedną no może dwie osoby z bialskopodlaskiego powiatu o cechach ludzkich większość ma cechy zwierzęce
0
A ja znam wszytki i tylko jedna osoba miałą na nich taki wpływ. Bo innni nie byli tacy a po drugie nikt nie był z chamskiej woli z chłoapków bo dziewczyn nie znałam. a Obecnie siedzi tam mój chłopak i wiem ze jest niewinny bo nie był by do tego zdolny więc jak sie wypowiadać to jesli sie coś wie a nie po tym co piszą.
0
wspólczuje letko nie będą mieli w kryminale i na mieście
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2008 o 17:02
0
Do hokeya: Nie obrażaj ludzi z naszego miasta wieśniaku!
0
HC Dolina BPA napisał:
wspólczuje letko nie będą mieli w kryminale i na mieście
Dolina, idż ty już spać ! Dobranocka minęła.
0
To sobie idź . Jak ktoś zna sytuacje to mi racje przyzna jak oni wyjdą na wolność albo zjadą na puchę będą mieli nie ciekawie kto zna pewną osobę to wie o co be . A Ty se możesz pisać mam na Ciebie ....... pozdrawiam
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2008 o 20:30
0
HC Dolina BPA napisał:
To sobie idź . Jak ktoś zna sytuacje to mi racje przyzna jak oni wyjdą na wolność albo zjadą na puchę będą mieli nie ciekawie kto zna pewną osobę to wie o co be . A Ty se możesz pisać mam na Ciebie ....... pozdrawiam
Dolina, co masz na mnie ? No co ? co ? co ?
0
~starszy do Doliny~ : Myślisz że będę sie napiał i Cię wyzywał ? ja nie z tych ludzi . Nie mam zwyczaju tego robić na jakimś forum i więcej Tobie nie odpisuje bo szukasz tu zaczepki żeby z kimś się nawyklinać
0
HC Dolina BPA napisał:
~starszy do Doliny~ : Myślisz że będę sie napiał i Cię wyzywał ? ja nie z tych ludzi . Nie mam zwyczaju tego robić na jakimś forum i więcej Tobie nie odpisuje bo szukasz tu zaczepki żeby z kimś się nawyklinać
No co ty, Dolina ? ja ciebie szanuję bardzo i "wyklinać " ciebie zamiaru nie mam najmniejszego. Jesteś fajny gość ! tylko jakiś bardzo nie kumaty, nie wiem dlaczego. Może młody ?
0
WEDŁUG MNIE CHAMSKA WOLA JEST NAJLEPSZYM OSIEDLEM W BIAŁEJ.A TE CWELE CO TAK NAWIJAJĄ NA CHAMSKĄ NIECH WPADNĄ KIEDYŚ W NOCY DO NAS.)))
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: