Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krwawa jatka na skraju miasta

Utworzony przez Gość, 25 kwietnia 2008 r. o 10:14
No ja właśnie byłem wczoraj u was, w Rudym Kocie, do chyba drugiej w nocy. I nic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi mi o piątek i sobote i o chamską wole nie o PKP.))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cos panie k to osiedle na ktorego terenie jest rudy kot nie nazywa sie PKP tylko wola a zastanow sie dlaczego nie chamska??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "was" czyli do kogo? slyszysz jakies glosy? moze pora na wizyte u lekarza? a mocni to wy jestescie tylko w gebie. tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot dzieci neo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot terebelska sie odezwała kozaki w kilku na 1.chamska wola KRÓLEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy się wykłócacie gdzie mieszkają większe kozaki ? to śmieszne przecież na każdym osiedlu są rury i konfidenci i dobre chłopaki . A mówienie że jestem z tego i tego osiedla i jestem zaje***ty żałosne jest bo dobrze wiecie że to nie wszystko . No ale napinajcie się dzieciaki W Porozumieniu BPA 3mcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA no masz racje.na kazdym osiedlu jest ktoś mocny i są też konfidenci.dobrze to ujełeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan K napisał:
HC Dolina BPA no masz racje.na kazdym osiedlu jest ktoś mocny i są też konfidenci.dobrze to ujełeś.
Dokładnie a dobre chłopaki trzymają się razem by tępić konfidentów na mieście !!
Ostatnio edytowany 11 lipca 2008 r. o 21:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kupiliście marchewke??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA a Ty z jakiego osiedla jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ranking Osiedli; 1.Chamska Wola ( wiadomo jestem z tąd) 2.Wola (ogromna sympatia do tego osiedla.) 3.Terebelska(nawet lubie te osiedle) 4.Kopernika(jestem obojętny na te osiedle) 5.Orzechowa(jestem obojętny na te osiedle) 6.Francuska(nieprzepadam) 7.Plac wolności(bez komentarza) może Wy też napiszcie taki ranking.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko Koleś w 100 % zgadzam się z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko Koleś napisał:
Ranking Osiedli; 1.Chamska Wola ( wiadomo jestem z tąd) 2.Wola (ogromna sympatia do tego osiedla.) 3.Terebelska(nawet lubie te osiedle) 4.Kopernika(jestem obojętny na te osiedle) 5.Orzechowa(jestem obojętny na te osiedle) 6.Francuska(nieprzepadam) 7.Plac wolności(bez komentarza) może Wy też napiszcie taki ranking.Pozdrawiam
Śmieszny ranking . Ty co znasz ludzi tylko z 3pierwszych osiedli ? a reszta to jest choojowa bo jej nie lubisz ? haha . Jeśli chodzi o mnie to nie będę pisał za jakim osiedlem przepadam bardziej a gdzie mniej bo każde ma coś ciekawego w sobie i na każdym kogoś znam kogo szanuje jako człowieka ale i bywają na owych osiedlach rury których nie szanuje bo np są konfidentami albo pseudo kozakami którzy na osiedlu niby są kimś tylko już jak idą na miasto to sami się nie ruszą bo się boją bądź żyją w swoim wymyślonym świecie.... . BPA w porozumieniu ! przeciwko qrestwu co się panoszy na naszym mieście . Więc pozdrawiam dobre charakterne mordy z całego miasta !! ps nie ważne z jakiego osiedla jestem
Ostatnio edytowany 17 lipca 2008 r. o 19:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najbardziej obok konfidentów wku***ają mnie kozaki co kilku na jednego a jak na dym sie ustawić to ich kur*a niema.a co do tego rankingu to sie zgadzam z doliną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan K napisał:
a najbardziej obok konfidentów wku***ają mnie kozaki co kilku na jednego a jak na dym sie ustawić to ich kur*a niema.a co do tego rankingu to sie zgadzam z doliną.
Właśnie tak.... niech się topią we własnym gównie.... paruwy dente.... JP JK na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam że chamska wola jest najbardziej poje***ym osiedlem.czasem boje sie tam zajechać żeby kosą nie dostać.chociaż nie jest takie złe.ale ja kocham swoją terebelską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASTER napisał:
ja uważam że chamska wola jest najbardziej poje***ym osiedlem.czasem boje sie tam zajechać żeby kosą nie dostać.chociaż nie jest takie złe.ale ja kocham swoją terebelską
Jak się zna kogo trzeba to nie ma co pękać.... . A kosą wszędzie można dostać bo każdy na swoim osiedlu jest cwany he he . No i wiecie nie jeden kozak sypie się jak proszek i są wielkimi gangsterami bo okradają dzieciaków.... . Ale jak widzi ten cwaniak że nie ma szans z kimś to nawet nie będzie się patrzył bo się lęka haha . Ale najlepsze jest to jak ktoś niepozornie wygląda a dobrze się trzaska to kabarety są .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D:D:D:D rACJA IDZIE JAKIŚ KOKS PATRZY O TEMU WYJEBIE BO JAKAŚ pi*** A TEN ku*** JAKIŚ KARATEKA HEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tupa gófno .fulka plepanska jest nalepsa.i tak becie na safse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...