Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzewica: Jechał o 100 km/h za szybko, straci prawo jazdy

Utworzony przez CB Mobil, 19 sierpnia 2011 o 11:26
w krzewicy można tak i bardziej lecieć z wyjątkiem zakrętu gdzie niegdyś zginęło pięć dzieci z rosji bo tam trzeba wyhamować do 140-160 :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niczego nie straci w tym roku,a może i w przyszłym jeśli będzie wytrwały. Procedura jest tak zawiła i długotrwała, że ma wielką szansę zabić jeszcze połowę tej wsi
0
wielgachny napisał:
Niczego nie straci w tym roku,a może i w przyszłym jeśli będzie wytrwały. Procedura jest tak zawiła i długotrwała, że ma wielką szansę zabić jeszcze połowę tej wsi
Ciekaw jestem która to Skoda jeździ 195 km/h, może ktoś nam to przybliżyć?
0
CB Mobil napisał:
w krzewicy można tak i bardziej lecieć z wyjątkiem zakrętu gdzie niegdyś zginęło pięć dzieci z rosji bo tam trzeba wyhamować do 140-160 :-)
Oj kolego jesteś chyba trochę niedoinformowany. Tylko tym wypadku zginęło piecioro dzieci z rosji. W innym pięcioro z Polski i jeszcze parę osób miejscowych i zamiejscowych. W sumie to coś około piętnastu.
0
Pawlak napisał:
Ciekaw jestem która to Skoda jeździ 195 km/h, może ktoś nam to przybliżyć?
Ta z miśkami, która czesto łapie w Grochówce z numerami WML. Ponoć 250 poleci.
0
Gość napisał:
Ta z miśkami, która czesto łapie w Grochówce z numerami WML. Ponoć 250 poleci.
Wiemy, wiemy srebrna Skoda Octavia II, ale sobie przecież mandatu nie wystawią. Ja też lubię szybko jeździć i tak na ten przykład raz jechałem swoim rowerykiem z górki w Janowie tak ze 40, ale się nie wyrobiłem na mostku i odeszła mnie ochota do bicia rekordów.
0
Pawlak napisał:
Wiemy, wiemy srebrna Skoda Octavia II, ale sobie przecież mandatu nie wystawią. Ja też lubię szybko jeździć i tak na ten przykład raz jechałem swoim rowerykiem z górki w Janowie tak ze 40, ale się nie wyrobiłem na mostku i odeszła mnie ochota do bicia rekordów.
Nauka w las nie idzie
0
Kolejny dowód na idiotyczność ograniczeń prędkości - skoro na 90 można bezpiecznie jechać o 100 więcej to ukarany powinien być ten deb*** który wymyślił aż tak bardzo odrealnione ograniczenie.
0
Antydeb*** napisał:
Kolejny dowód na idiotyczność ograniczeń prędkości - skoro na 90 można bezpiecznie jechać o 100 więcej to ukarany powinien być ten deb*** który wymyślił aż tak bardzo odrealnione ograniczenie.
deb***em to jesteś ty, a czym jołopie chcesz rozwijać taką prędkość??Fakt jest faktem że tymi złomami naściąganymi z Niemiec co większość ludzi się buja to strach 90 przekraczać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: