Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzyszof Wrobel na Prezydenta Bialej Podlaskiej

Utworzony przez ~Roman~, 17 marca 2010 o 06:44
Ten wspanialy czlowiek niegdys zwiazany z Samoobrona , jest moim kandydatem na prezydenta bialej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~Roman~ napisał:
Ten wspanialy czlowiek niegdys zwiazany z Samoobrona , jest moim kandydatem na prezydenta bialej
A ma ten Twój kandydat chociaż stronę w necie? Bo ja to muszę zobaczyć twarz, jak przystojny to zagłosuje. Każdy będzie chapał kasę dla siebie to chociaż niech wygląda przyzwoicie.
0
A czy ten twój kandydat nie był karany za przestępstwa kryminalne?
0
KK napisał:
A czy ten twój kandydat nie był karany za przestępstwa kryminalne?
lepszy wróbel w garści niż Lepper w więzieniu
0
Na jedno wychodzi hehehe
0
kto by takiego wrobelka nie chwali tu trzeba byc cwaniakiem
0
A czy ten twój kandydat nie był karany za przestępstwa kryminalne HA HA ZA JAKIE PRZESTEPSTWA
0
Wróbel ? a to znowu co za *** ? czy to ten co z***** kwintal owsa Hawrylukowi z Bohukał i do dzisiaj nie oddał? A może to ten co podp***** Sewastianiukowi z Rosssssosza stara beczke po miodzie i wrzucił do rzeki **** wie po co ? Piszcie bo oszaleję !
0
TO SUPER GOSC NIKOMU NIC NIE UKRADL I NIKOGO NIE ZABIL
0
P R L napisał:
Ale kto to jest ?
0
P R L napisał:
Mówiąc krótko nieudacznik i czego szukał w Samoobronie. Może chociaż załatwił pracę za ...... ex. Jakieś szczegóły bo Cycek uschnie z ciekawości.
Ostatnio edytowany 2 kwietnia 2010 o 22:19
0
Spycharka gąsienicowa DT-75 Turbo 1990r. ostatni wypust ZSRR, UWAGA!!! Jak widać jest jak NOWY!!! Dlatego że nie pchał ziemi tylko od czasu do czasu ugniatał kiszonkę. Nowa założona turbina. Każda kalamitka część sprawna, cały w oryginale, kompletny, blachy, osłony na swoim miejscu, oświetlenie, sygnalizacja, wentylacja działa. Nie taki jak te wysłużone po 15000zł, spalanie 5l na godzinę, palony z kabiny gotowy do pracy 36000zł
0
Wróbel ? a to znowu co za *** ? czy to ten co z***** kwintal owsa Hawrylukowi z Bohukał i do dzisiaj nie oddał? A może to ten co podp***** Sewastianiukowi z Rosssssosza stara beczke po miodzie i wrzucił do rzeki **** wie po co ? Piszcie bo oszaleję ! TO TEN SAM
0
Ja chcę dodać jeszcze dwóch moich kandydatów na prezydenta Pienia i Szopena co wy na to?
0
A JA MYSLE ZE PRACE ZA ..X ZALATWIL ALE DLA KOLEGI....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: